Şimdi Ara

Aracımı satamıyorum! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
10.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razor Crest

Neden dalga geçeyim 250.000 km'de olunca motor bitik mi oluyor ? Benim aldığım araç 221.000 km de motor gayet sağlıklı motor sağlığı km ile ölçülmez yaptırırsın kompresyon testi motor sağlıklı mı bitik mi görürsün 20 yaşında ki kaç tane arabanın gerçekten kmsi düşük 20 yaşında ama nedense piyasa 100.000 150.000 km de km düşürülmüş araçlarla dolu.

20 yaşında ki arabada istediği kadar değişen olmasın araban oksijene temas ediyorsa metal üzerinde korozyon olmaması imkansızdır metal yorgunluğu diye tabir edilen olay budur 25.000 ona vereceğime daha genç daha güvenlikli araba alırım 25 yazınca oda satamıyor çünkü o paralara megane 1 8v ve accent admire milenyum gibi araçlar var arabada boya olunca araba çöp mü oluyor bana göre 20 yaşında ki bir arabada ağır kaza yoksa komple boyalı olması daha iyi en azından çürük çarık bir nevi kapanıyor.

Siz o paraya zor satarsınız istediğiniz kadar orjinal deyin arabadan az biraz anlayan adam klimalısını tercih eder.

Sorun orjinallikse alın size orjinal araba bende düşürürüm kmyi 140.000'ne satarım 25'e o mantığa göre.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acill-satilik-yeni-muayeneli-703535146/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orijinal-ve-klimali-705519528/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-orjinal-degisen-yok-bakimli-europa-705429038/detay

Alıntıları Göster
    Ben kilometre yüksek olunca motor ölü olur demedim hocam ben de sizin gibi düşünüyorum fakat kmsi düşük olması değişensiz boyasız vs olması fiyatı artıran bir etken sonuçta. Adam 50bin kmde garaj arabası diye ilan açtığı europaya 30bin civarı fiyat istiyor neden sırf düşük kilometreli orijinal olduğu için. Ha satabilir mı hastasını bulamazsa imkansız. Düşürülmüş km olduğunu da anlamak zor değil iyi bir tamirci götürdüğün zaman arabanın sesinden anlıyor km olayını. İnsanlar klimalısını tercih ediyor o konuda haklısınız. Linkini attığınız araçlarda 98 model değil de 2000 model olsa hiçbir özellik gelmese bile 2 bin lira yükseltmişti insanlar fiyatı. Biraz fiyatı azaltıp resim ekleyip öyle denemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Etmezsem nolur?
    Senin gibileri iyi tanıyorum. Klavyeden böyle giderli konuşan ama gerçek hayatta bir yere gelememiş silik tiplersiniz durumunu anlayışla karşılıyor hayatta başarılar diliyorum.

• Etmezsem nolur dedim cevap alamadim bos konusma da soruma cevap ver hadi

• hocam piyasa şişirmesi olayı vardı şuan hala o ilanalr duruyor satılmadı bu arada araç bmw 320 idi ben geçen sene 158 e aldım body kit tampon fina taktım 5 binde ona harcadım ilanda benim araçtan kötüleri 175 idi ben 172 koydum arayan bile olmadı fiyatı 170 e çektim pazarlıkla 168 e satıldı ankaradan gelip aldılar şimdi bakıyorum hala ilanda o araçlar demem oki sahibindende hep fiyat şişirmesi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Renault 19 un piyasası yok mu yani hocam? Ben tutuluyor diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    İlaniniza baktım ne resimler ne açıklama nede fiyatta bir sıkıntı var... Ama bu aracın müşterisi size siteden mesajla irtibata gecip pazarlık yapacak türden değil ilani TELEFON numarası olan bir ilan ile hemen değiştirin diger hersey aynı kalsın bu arac kisa sürede satılır.. Sorun sadece insanların size direk ulaşamaması... Şimdiden hayırlı satışlar...

• Sizin aracın motoru 1.4 tek nokta enjeksiyonlu e7j motor mu ?
  • sitelerdeki fiyatlar şişirilmiş fiyatlar. böyle bir arabaya ben alıcı olsam 15 bile vermem. gerçek fiyat ise koyduğun fiyattan 1 ay içinde satabilmen veya ciddi alıcıların çıkmasıdır. bunun yanı sıra araç reno da olsa europa da olsa eski, klimasız ve 1,4 motor. eski arabalar her an sorun dert, saatli bomba, kimse uğraşmak istemiyor. bir zamanların peynir ekmek gibi giden arabası, yollarda bile zar zor görünüyor artık. gerçekleri kabul etmen gerek veya konu uzar gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

hocam piyasa şişirmesi olayı vardı şuan hala o ilanalr duruyor satılmadı bu arada araç bmw 320 idi ben geçen sene 158 e aldım body kit tampon fina taktım 5 binde ona harcadım ilanda benim araçtan kötüleri 175 idi ben 172 koydum arayan bile olmadı fiyatı 170 e çektim pazarlıkla 168 e satıldı ankaradan gelip aldılar şimdi bakıyorum hala ilanda o araçlar demem oki sahibindende hep fiyat şişirmesi oluyor
    Hocam o fiyattaki araçlarda bahsettiğiniz gibi 3 5 bin lira görmezden gelinebiliyor. Ama 15 20 binlik arabayı ederinde satmak için uğraşıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2641serhat

İlaniniza baktım ne resimler ne açıklama nede fiyatta bir sıkıntı var... Ama bu aracın müşterisi size siteden mesajla irtibata gecip pazarlık yapacak türden değil ilani TELEFON numarası olan bir ilan ile hemen değiştirin diger hersey aynı kalsın bu arac kisa sürede satılır.. Sorun sadece insanların size direk ulaşamaması... Şimdiden hayırlı satışlar...

Alıntıları Göster
    Hocam koca forumda fiyatı normal bulan bir siz çıktınız teşekkür ederim. evet bahsettiğiniz gibi telefon numarası yok hattımı değiştirdim yeni hesap açmakla uğraşmak istemedim ondan eski hesabımdan koydum ilanı. Telefon numarasını da bilerek gizledim arayan insanlar bu numara kullanılmamaktadır cümlesini duymasınlar diye. Açıklama başta kötüydü sonra biraz daha düzelttim en iyisi yeni bir ilan açmak olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razor Crest

Sizin aracın motoru 1.4 tek nokta enjeksiyonlu e7j motor mu ?
    Araç karbüratörlü hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

sitelerdeki fiyatlar şişirilmiş fiyatlar. böyle bir arabaya ben alıcı olsam 15 bile vermem. gerçek fiyat ise koyduğun fiyattan 1 ay içinde satabilmen veya ciddi alıcıların çıkmasıdır. bunun yanı sıra araç reno da olsa europa da olsa eski, klimasız ve 1,4 motor. eski arabalar her an sorun dert, saatli bomba, kimse uğraşmak istemiyor. bir zamanların peynir ekmek gibi giden arabası, yollarda bile zar zor görünüyor artık. gerçekleri kabul etmen gerek veya konu uzar gider.
    Hocam nereye bakarsanız bakın 15e artık Toros alınabiliyor. Sizin verip vermediğiniz önemli değil bahsettiğim paralar veriliyor ki insanlar satış yapıyor. Bana kalsa 2000 altı araçların komple toplatılması lazım ama işte öyle olmuyor.

• Hocam satış işi çok sıkıntı 206 vardı bende 2006 model komple boyalı 17 ye kadar düştüm adam vazgeçti durduk yere iki gün sonra birader aradı araca alıcı var diye 19500 e gitti şaştım kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat normal bence. bi alici illaki cikacaktir.
    ben brodwayde kullandim 19.da. celik jantli brodway candir tek gecerim. anadolu yollarina iyi gider. yuksektir. kasa hafiftir. hele enjeksiyonluysa az yakar. ekonomiktir. her haliyle 19.dan tercih ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2nci el araç elden satmak zor ve tehlikeler barındıran bir iş. Kazası olmayan boyasız değişensiz servis bakımlı aracımı 5 ocakta ilan verdim ancak 5 nisanda satabildim. Hayırlı satışlar. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Klimanın konfor aramakla ne alakası var, 35 derece sıcakta güneşin altında trafikte kalın bakalım, konfor muymuş ihtiyaç mıymış görelim. Yazın klimasız arabaya binilmez açık ve net. Hele hele toprak yolda falan hak getire.Tozdan ne cam açılır ne bişey düşman başına.

Alıntıları Göster
    Diyarbakırda yaşıyorum. Bu sıcakta klimalı arabaya binip klima açmayan bir sürü insan görüyorum. İnsanın aklından zoru olmalı lüks arabaya binip de klima açmamak için..

• Fiyat yüksek.
  • %87 motor performansı.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

Öyle valla bende ilk arabamı alıcam 22 yaşındayım. Param azken eski araba almak yerine biriktirdim babamdan aldım felan derken 50.000 yaptım uygun araç çıktığı zaman alacağım . Benim gibi ueni ehliyet alanlarda eski araç almak istemiyor . Hani eskiden kastım 2008 2009 öncesi almıyor artık kimse
    En doğrusunu yapıyorsun napcan eski aracı, araba yirmi yaşını geçmiş yirmi, otuz bin tl para mı verilir. Alırken belki az verirsin ama sonradan çıkar acısı misliyle. Sanayide hisse mi aldım araba mı aldım demeye ne gerek?
    2009 öncesine ilana bile bakma.
    Güzel bir şey alırsın zaten elindeki parayla sadece acele etme.
    Alırsanda güzel bir şey güle güle kazasız belasız kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

Bende satamıyorum 18 e aldığım 4 bin harcayıp adam akıllı topladım acil para lazım oldu 18 e vereceğim yine satamıyorum. Piyasa gerçekten kötü.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-bu-paraya-daha-iyisi-yok-700939759/detay
    İbizayı satarsan uğraşırsın kıytırık pejoyu satmak için

• İbizaya 5 bin masraf yaptım masrafı geç aldığım paraya satamadım 206 da hiç masraf olmadı 15 bin km kullanıp sattım şimdi de 306 yı satıyorum yine 15 bin km oldu sıfır masraf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.