Şimdi Ara

Aracımı satamıyorum! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
10.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turgay0651

Bu araca 15 binden fazla vermesi için insanin bunun hastası olması lazım.1.4 motor klimasiz arabaya klimalı Megan parası isteyip yardım bekliyorsunuz
    Klimalı Megan parası mı? 15 bine artık eşek arabasından hallice arabalar alınabiliyor hocam siz galiba uzun bir süre takip etmedeniz piyasayı. Bahsettiğiniz klimalı meganları 40a bile koyanlar var piyasada 22 23 ten aşağı zaten temiz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Beşyüzer lira kırarak deneyin.
    Denedim olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Sansla falan alakasi yok hocam . Sehirle alakasi olabilir , aracin resimleriyle alakali olabilir bir suru etmen var .
    İzmir'de oturuyorum. Evet forumda resimlerin biraz az olduğu söyleniyor. Ama İzmir'de de biraz forumlara baktım piyasanın olmadığını söylüyorlar.

• Piyasasi olmayan bir araciniz varsa mecburen dusuk fiyata saticaksiniz 2+2=4 baska bisey aramaniza gerek yok .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Piyasasi olmayan bir araciniz varsa mecburen dusuk fiyata saticaksiniz 2+2=4 baska bisey aramaniza gerek yok .
    Renault 19 un piyasası yok mu yani hocam? Ben tutuluyor diye biliyorum.

• Hocam siz soylediniz piyasanin olmadigini soylediler dediniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam siz soylediniz piyasanin olmadigini soylediler dediniz
    Yok hocam başka bir konuda okudum birisi İzmir'de genel olarak araç alım satımının Ankara'ya göre az olduğunu söylemiş onu söyledim ben size. Fakat ben öyle olduğunu düşünmüyorum.

• Bende aracımı ilana koydum 1 ay boyunca kimse aramadi dedim fiyatı yuksek yazdım heralde, ama benim aractan daha fazla hasar kayıtlı ve km si yuksek araclar daha pahalıydi fiyatı 1000 tl daha asagiya çektim ankaradan gelip aldılar kisaca

ARAÇ SATILMIYORSA FİYATİ YÜKSEKTİR (sahibindede herkes birinirne bakip fiyat yükseltiyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Evet 1.4 motor performans olarak çok kötü. 120 bulursanız ve rampayı 3 ile çıkarsanız şükrediyorsunuz. Ama insanlar 1.4 olmasından çok bu modelde klima olmadığı için almıyorlar.

Alıntıları Göster
    Fiyat konusunu zaten herkes söylemiş onu geçiyorum.

İlan açıklamasına herşeyi yazın
    Telefonda bilgi verilecektir yazan ilanları ben dahil büyük bi çoğunluk direk kapatır kimse uğraşmak istemez çünkü böyle yazan arabadan genelde baya sıkıntı çıkar

Resim sayısını arttırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• broadway 17 ediyorsa polo 120 etmesi lazım
  • her araba satılır yeter ki fiyat doğru olsun

• Allahin europasina 20bin istiyor sonra da satamadim diye agliyor beter ol

• şu trimdrik broadwayi referans almayı bi bırakmazsanız arabanızı hiç satamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Ya açıklamayı okumadan attınız ya da dalga geçiyorsunuz. Araç 250 bin küsur kilometrede boyalı olmayan 3 parça var ona rağmen 20bin demiş. Benim arabamda değişen yok sadece 3 parça boyalı gerisi orijinal 155 bin km tek eksiği kliması 18500 demişim?? Yani demek oluyor ki attığınız araba düşük kilometreli az hasarlı olsaydı 25 diyecekti adam.

Alıntıları Göster
    Neden dalga geçeyim 250.000 km'de olunca motor bitik mi oluyor ? Benim aldığım araç 221.000 km de motor gayet sağlıklı motor sağlığı km ile ölçülmez yaptırırsın kompresyon testi motor sağlıklı mı bitik mi görürsün 20 yaşında ki kaç tane arabanın gerçekten kmsi düşük 20 yaşında ama nedense piyasa 100.000 150.000 km de km düşürülmüş araçlarla dolu.

20 yaşında ki arabada istediği kadar değişen olmasın araban oksijene temas ediyorsa metal üzerinde korozyon olmaması imkansızdır metal yorgunluğu diye tabir edilen olay budur 25.000 ona vereceğime daha genç daha güvenlikli araba alırım 25 yazınca oda satamıyor çünkü o paralara megane 1 8v ve accent admire milenyum gibi araçlar var arabada boya olunca araba çöp mü oluyor bana göre 20 yaşında ki bir arabada ağır kaza yoksa komple boyalı olması daha iyi en azından çürük çarık bir nevi kapanıyor.

Siz o paraya zor satarsınız istediğiniz kadar orjinal deyin arabadan az biraz anlayan adam klimalısını tercih eder.

Sorun orjinallikse alın size orjinal araba bende düşürürüm kmyi 140.000'ne satarım 25'e o mantığa göre.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acill-satilik-yeni-muayeneli-703535146/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orijinal-ve-klimali-705519528/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-orjinal-degisen-yok-bakimli-europa-705429038/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 2 Temmuz 2019; 11:51:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

Bende aracımı ilana koydum 1 ay boyunca kimse aramadi dedim fiyatı yuksek yazdım heralde, ama benim aractan daha fazla hasar kayıtlı ve km si yuksek araclar daha pahalıydi fiyatı 1000 tl daha asagiya çektim ankaradan gelip aldılar kisaca

ARAÇ SATILMIYORSA FİYATİ YÜKSEKTİR (sahibindede herkes birinirne bakip fiyat yükseltiyor)
    Hocam sizinkinden daha kötü araçlar daha pahalıysa nasıl satamadınız ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: maivesiyah

Fiyat konusunu zaten herkes söylemiş onu geçiyorum.

İlan açıklamasına herşeyi yazın
    Telefonda bilgi verilecektir yazan ilanları ben dahil büyük bi çoğunluk direk kapatır kimse uğraşmak istemez çünkü böyle yazan arabadan genelde baya sıkıntı çıkar

Resim sayısını arttırın.

Alıntıları Göster
    İlan açıklamasını düzelttim fotoğraf da ekleyeceğim kısa sürede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölü Gömücü Mezarcı

broadway 17 ediyorsa polo 120 etmesi lazım
    Hocam bizim memlekette bir dayı var broadwayi 18 küsur fiyata almış soruyorduk dayı niye bu kadar para verdin bunun kapılar otomatik kilit yeğen diyordu. yani anlayacağınız piyasayı bilmeyen araçtan anlamayan çok insan var bu konuda da birisi Broadway 17 normal diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Allahin europasina 20bin istiyor sonra da satamadim diye agliyor beter ol
    Konuşmanıza dikkat edin biraz ben sizin arkadaşınız değilim. İlana bakarsan ya da biraz konuyu okursan 18 civarı istediğimi görürsün. Napayım bu piyasada 10 liraya mı vereyim aracı?

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

şu trimdrik broadwayi referans almayı bi bırakmazsanız arabanızı hiç satamazsınız.
    Hocam Broadway referans almasam bile benim aracımla aynı km aynı özellikte araçlar 15ten başlıyor 27 28e kadar çıkıyor. Tabi 27 28 bin olanlar full orijinal 40 50 bin kmdeki araçlar. 15 bine satılanlar ise yüksek kilometrede değişeni falan olan araçlar. Ben ise 18500 deyip pazarlık ile 18e vermeyi düşünüyorum aracı piyasaya göre çok mu sizce?

• Etmezsem nolur?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.