Şimdi Ara

Aracımı satamıyorum! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
10.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redferrari

Eskileri hatırladım, klimasiz Clio vardı, herkes klima var mı diye sorar deli olurdum, o günden sonra da klimasiz araç almadım, boyasız hatasız araç işte ne yapacak klimayı derdim, öyle değil bizim millet konfor düşkünü, saf sanıyoruz ama öyle değil işte, herkesde saray lordu havası,
    Aynen öyle hocam. Benim araçta da klima yok millet 3 5 daha veriyor gerekirse hasar kayıtlısı da olsa klimalısını alıyor. Bende de Kango vardı bir zamanlar klimalıydı zamanında motoru yakmıştım yaptırıp o zamanın parasıyla 18e vermiştim. Hem de 2 3 gün içinde satılmıştı. Sonra gittim bunu aldım 14 civarına ama klimasız araba cidden başına iş oluyor insanın. Hem yazın binesi gelmiyor hem de satarken sorun çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Siz herkese böyle cevaplar veriyorsanız konu açmanın anlamı yok gibi konudaki çoğu kişi yüksrk fiat diyip siz bunu reddediyorsanız bence sormanın da anlamı yok istediğiniz fiatta ilana koymak sizin tasarrufunuz
    Hocam yüksek fiyat demediler ki fiyatınız yüksektir yazdılar bende fiyatımı söyledim ilanı attım bir de açıklama yetersiz olabilir diyenlere.

• fiyatı düşür bak nasıl satıyorsun birazda resim ekle =))
  • hocam kusura bakmayın da klimasız modele 20 bin yazmanız ve bunun neticesinde satılmaması gayet normal,verdiğiniz fiyat bandının altında satılıp kliması olan bir sürü ilanı 5 dk içinde buldum ki klima istemek bir lüks değildir doğu illeri hariç birçok bölgede yazın dışarı alev gibi oldugu için insanların klimalı model tercih etmesi gayet normaldir.Broadway in hemen satılması gayet normal bence fiyatı da iyiymiş,köy yollarında gidebilecek iyi ucuz araçlardan birisi sizin aracınız köy yolarına pek gelemez gibi geliyor.Bence 17-18 bin bandında gider,bir yorumda otomatik oldugundan bahsediliyor ama ilanınız onaylanma sürecinde oldugu için göremiyorum bu yaşta otomatik bir araç isteyen ve alacak insan çok azdır zaten otomatik bir kere arıza versin bu aracın fiyatı kadar ona masraf çıkacağı bir gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Eskileri hatırladım, klimasiz Clio vardı, herkes klima var mı diye sorar deli olurdum, o günden sonra da klimasiz araç almadım, boyasız hatasız araç işte ne yapacak klimayı derdim, öyle değil bizim millet konfor düşkünü, saf sanıyoruz ama öyle değil işte, herkesde saray lordu havası,
    Klimanın konfor aramakla ne alakası var, 35 derece sıcakta güneşin altında trafikte kalın bakalım, konfor muymuş ihtiyaç mıymış görelim. Yazın klimasız arabaya binilmez açık ve net. Hele hele toprak yolda falan hak getire.Tozdan ne cam açılır ne bişey düşman başına.
  • Europa 1.4 motor pek tercih edilmiyor
    O yüzden satılmıyor olabilir
    Ayrıca açıklamaya biraz daha özen gösterin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maivesiyah -- 1 Temmuz 2019; 14:48:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı düşürün 3 günde satarsınız

bende 95 model şahin vardı 6 sene evvel. sadece internete satışa koydum.pazara falan götürmedim aracımı. o zamanki piyasasından 500-600 tl gibi daha az rakam yazdım,bir gün boyunca telefonum susmadı aracı incelemeye aynı gün 2 kişi geldi. 2. gelen aracı beğendi. biraz pazarlık yaptı benimle,biraz daha fiyatı indirdim ve satttım. ertesi gün aracın satışını verdim.yani toplamda 2 günde aracımı satmıştım o zaman.istanbulda ikamet ediyorum.

genel toplamda aracımı,malımı satmak istiyordum ve sattım.gerçekten satmak isteyen bir şekilde satar,gerçekten almak isteyen bir şekilde alır.bence böyle bu işler.

ayrıca şuan ikinci el piyasası olması gerekenden çok çok çok fazla.örneğin millet 25 yazıyor bir araca, 15'e satabilirse iyi diyorum kendi kendime.

size de ayrıca bol şans dilerim.

• Detay telefonda verilecek dediğinizde insanlar ilana yazamayacağınız bir şeyler olduğunu düşünür. Bence buraya biraz detay yazın. Ayrıca fiyatı da düşürün bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

Öyle valla bende ilk arabamı alıcam 22 yaşındayım. Param azken eski araba almak yerine biriktirdim babamdan aldım felan derken 50.000 yaptım uygun araç çıktığı zaman alacağım . Benim gibi ueni ehliyet alanlarda eski araç almak istemiyor . Hani eskiden kastım 2008 2009 öncesi almıyor artık kimse
    Ne almayı planlıyorsunuz hocam? Bende araç bakıyorum aynı fiyatlara clio dizel düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haybora

18'e vereceksen 18,250 veya 18,500 yazmak mantıklı değil mi?
    Gelen mesajları görsen 14-15 teklif ediyorlar 18 yazsam 10 bin teklif edecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Ne almayı planlıyorsunuz hocam? Bende araç bakıyorum aynı fiyatlara clio dizel düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    50.000 e düzgün clio 4 1.5 var mı ki ? 150.000 km üstü flo araçlarından bahsediyosun sanırım

• 2019 Yılında klimasız araba da ne bileyim. Yani öyle bir para olur ki yansa üzüntüden yıkılmazsın. Bu da ne bileyim 5-7-9.000 liralar olur. 20.000 lira ciddi para. Kars, Erzurum, Ardahan'da alıcı çıkabilir oradaki galerilerle konuşun. Ki yine 15-16 civarına gider.

• 1.4 motorlu modelini o paraya satmanız çok düşük ben 19 liraya rte alize klimalı airbagli modelini aldım bu araçların piyasasını takip edenler en dolu modelini alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

50.000 e düzgün clio 4 1.5 var mı ki ? 150.000 km üstü flo araçlarından bahsediyosun sanırım

Alıntıları Göster
    Yok filo değil. Üstüne eklenebilir düzgün bir şey için.

• quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

Gelen mesajları görsen 14-15 teklif ediyorlar 18 yazsam 10 bin teklif edecekler

Alıntıları Göster
    10yılda 10-11 alım/satım işlemim oldu. Hiçbirinde mesajla almadım/satmadım. Hepsinde aradım. Ciddi alıcı mesaj atmaz arar. Beğendiyse bi şeyleri merak eder arar konuşur. Baktı kafasına uyuyor pazarlık yapar.

Mesaj atanlar vakti bol ölücüler, yemleyeyip olur derse biraz daha kırar alırım, amcaoğlu bunu beğenir ona da şu paraya satar sakalıma bakarım diyor Telefonla arayıp direkt son fiyat soran da mesaj atanlara denktir...

Konuyu açan arkadaş:
    ilan açıklaman çok yetersiz(yalın ve net olmayan bu tarz basit açıklamalı veya çok uzun açıklamalı ilanları direkt kapatırım)
    fotoğraflar yetersiz ve açıların yanlış...

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    aslında hocam bu arabaların edeceği maksimum 15 bin tl ama serbest piyasa sağolsun hurdalıktan çıkacak arabalar bile bu fiyatlara yükselmiş.Dediğiniz gibi 20 bin tl çok fazla onun üstüne biraz daha koyup 90-2000 arası laguna alınabiliyor ki laguna da otomatik klima,abs,8 airbag,otomatik aynalar,otomatik camlar,basit yol bilgisayarı ve üst modellerinde deri koltuklar ve daha önemlisi daha güvenli bir araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

hocam kusura bakmayın da klimasız modele 20 bin yazmanız ve bunun neticesinde satılmaması gayet normal,verdiğiniz fiyat bandının altında satılıp kliması olan bir sürü ilanı 5 dk içinde buldum ki klima istemek bir lüks değildir doğu illeri hariç birçok bölgede yazın dışarı alev gibi oldugu için insanların klimalı model tercih etmesi gayet normaldir.Broadway in hemen satılması gayet normal bence fiyatı da iyiymiş,köy yollarında gidebilecek iyi ucuz araçlardan birisi sizin aracınız köy yolarına pek gelemez gibi geliyor.Bence 17-18 bin bandında gider,bir yorumda otomatik oldugundan bahsediliyor ama ilanınız onaylanma sürecinde oldugu için göremiyorum bu yaşta otomatik bir araç isteyen ve alacak insan çok azdır zaten otomatik bir kere arıza versin bu aracın fiyatı kadar ona masraf çıkacağı bir gerçek
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2000-model-renault-19-temiz-araba-700750141/detay

Hangi 20binden bahsediyorsunuz? En başta 20bine koydum favori falan ekledikleri zaman yavaş yavaş hakettiği fiyata indirdim aracı. R19ların otomatiği yok ben bir arkadaş otomatik focusunu satamamış sanırım ondan dolayı bazı insanlar manuel tercih ediyor dedim. Köy yollarıysa söz konusu o araba Toros olmalıdır başkası değil. Broadway araca 17bin çok ve çok fazla ne kadar orijinal olursa olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

fiyatı düşür bak nasıl satıyorsun birazda resim ekle =))
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2000-model-renault-19-temiz-araba-700750141/detay

Fiyatın ve resimin ideal olduğunu düşünüyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: maivesiyah

Europa 1.4 motor pek tercih edilmiyor
    O yüzden satılmıyor olabilir
    Ayrıca açıklamaya biraz daha özen gösterin
    Evet 1.4 motor performans olarak çok kötü. 120 bulursanız ve rampayı 3 ile çıkarsanız şükrediyorsunuz. Ama insanlar 1.4 olmasından çok bu modelde klima olmadığı için almıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.