Şimdi Ara

Aracımda Anlaşılamayan Akü Bitirme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar aracım VW Golf 1.6 FSI tüplü(yaklaşık 6 senedir tüpte biniyorum, LPG bakımı hiç yapılmadı maalesef). Geçtiğim sonbahar dönemine kadar hiç bir sorun olmayan aracım kışla birlikte düzen tutmamaya başladı. İlk başlarda akünün kutup başını sök tak yapınca olay çözülüyor marş alıyordu daha sonrasında bu da etki etmemeye başladı ben de akü bitmiştir diyerek sıfır akü aldım. Ancak aküden değilmiş ki yeni aküde de marş almadı. Sadece 1 gece geçirerek akü tamamen bitiyor. Bir ustaya verdik ısı sensörü yanmış lpgden ötürü bu sebeple de kendini korumaya alıyor dedi bunu değiştirmiş, birkaç hatayı daha onarmış 500₺ verdik daha geçen hafta. Geçtiğimiz cuma en son marşa basmıştım almıştı ama dün yine hiçbir şekilde çalışmadı, çalışan başka bir aküyle çalıştırdık sonra bizdeki de şarj oldu. Bugün de kutup başını sök tak ile çalıştırdım yine. Bu aracın sıkıntısı sensör falan değil gibi duruyor giden 500₺ olsun da bu aracın sıkıntısı nedir asıl bunu merak ediyorum, sorunu bilmediğim için usta ne dese atlıyoruz malesef. Sorun ne olabilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.