Şimdi Ara

Aracıma boya sıçramış yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabama damla damla beyaz boya sıçrayıp kurumuş bunlardan nasıl kurtulabilirim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pasta Cila

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaporta için özel kil var. Çıkarır. Önce gözükmeyen bir yerinde deneyin faydasini zararini isinize yariyorsa alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzun süre beklemedi ise ıslak mendille sil bizim başımızada geldi aynısı sildik geçti , cif fln gibi aşındırıcılar tiner fln kullananlar olmuş deneme,

Alternatifi kil vs çıkarır

Şu bizim başımıza gelen ben pasta düşündü 2 side boya katmanlar birbirine girer mi diye bişey olmamış silerken dökülerek çıktı beyazlar...

• Boya kurumuş arkadaşlar . Tinerle temizlesem boyaya zarar verir mi ? Hangi tinerle temizlemeliyim
  • romerohp R kullanıcısına yanıt
    Hocam saçmalama tiner boyayı çözer aşındırıcı incelticidir diye biliyorum ben orayı olduktan 7-8 saat sonra farkettim büyük kısmını o zaman çıkardım elimin giremediği çok az kalanı 20 saat sonra aynı şekilde çıkardım;

Islak mendille dene çok az bastır kabuk gibi dökülüyorsa çıkar olmuyorsa ıslatarak kille çıkar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 15 Mayıs 2017; 17:15:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romerohp

Boya kurumuş arkadaşlar . Tinerle temizlesem boyaya zarar verir mi ? Hangi tinerle temizlemeliyim

Benim aracima sprey boya zerrecikleri gelmisti tersanede, kille cikardim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.