Şimdi Ara

Ankara için pasta cila yapacak yer tavsiyeleri / 2022

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, eski soruları inceledim ve çok eski sorular olduğunu gördüm. Bugün koşulları için tavsiye edeceğiniz bir yer var mıdır?

Renault Fluence aracım var, bir pasta cila için 5 10 bin gibi ücretler vermek istemiyorum ama ucuz olsun diye de adi malzeme ve ucuz işçilikte olmasında. Orta seviyeye hitap eden işinin ehli bir yer önerebilir misiniz?

• pasta için 5-10 bin çok yüksek rakamlar değilmi

ben yakın zamanda işçiliğini çok beğendiğim 2 yerden teklif aldım biri tanıdıktı 1000 lira istedi diğeri 1250 istedi
  • Ben iki yere gittim yakaladık 1.5 ay öncem Birisi pilot garaj, ekspertiz yeri. 1500 civarı bir rakam vermişti.

Diğeri ise daha lüks bir mekan idi. 4500 lira demişlerdi.

İkisininde işçiliğini bilmiyorum. Pilot garaj sadece daha kurumsal diye geçerken sorayım dedim, çok iyi işçilik olacağını sanmıyorum. Ana odağı değil çünkü. Diğeri daha iyi işçiliği olsa da rakam çok fazla geldi.

Bende karamsar kaldım forumlara sormak istedim.

• birsorvardi B kullanıcısına yanıt

o lüks mekanlar sazan avlama yeri hiç bulaşma bu işin hakkı 1000-1500 arası tabi aracın rengide önemli

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Araç siyah ve genel olarak çizikleri var, kimisi derin kimisi pasta cila yaparak geçecek türden.
  • Detailing Dükkanı ile görüşün isterseniz
  • dby den geçen ay iç detaylı temizlik + dış pasta cila boya koruma 3500 lira fiyat aldım giriş seviyesi seramikle beraber 5000 tl. DBY iyidir, sorabilirsiniz.

• Detailing dükkanı ile görüşün bence
  • Ben geçen ay Çankaya Sonax’ta yaptırdım. Pasta-cila-boya koruma 2000₺ verdim. Adamlar baya profesyonel, çok memnun kaldım. Dby Detailing gereksiz pahalı geliyor bana. İnstagramda cankayagarage adında sayfaları var, bir bakın isterseniz.
  • 3 ay önce pasta cila boya koruma yaptırdım 1100 TL bayağı güzel olmuştu siyah araçtı

600-700 TL iç dış detay pasta cila seramik gibi paket yapan yerlere yaptırmayın aynı siyah aracı berbat ettiler başka yerde düzgün pasta cila yapılınca farkı görebildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 15 Temmuz 2022; 11:6:56 >
  • Teşekkürler, bir bakayım bende
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Ucuz etin yahnisi o kadar olur. İçeriğe göre ortalama 1500 2500 arası vermek daha mantıklı geliyor bana da
  • Ery detailing çayyolu. Fiyat vermeyeyim ama seramik yaptırdım bu fiyatlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.