Şimdi Ara

Aracım dizel gibi çalışıyor gaz verdikçe hırıltılı sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım 2008 golf comfortline tsi 160 bin km'de aracımın motor tarafından gaza yüklenmemle birlikte bir hırıltı yükseliyor tam tarif etmekte zorlanıyorum aynı zamanda dizel gibi çalışıyor aracım bana doğal bir ses gibi gelmedi yorumlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hırıltı ise egzozdan yapabilir dikkat edin

• dizel gibide yakıyorsa sorun yok.
  • Conta falan yanık olmasın yağa ve suya bakmanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Conta falan yanık olmasın yağa ve suya bakmanı tavsiye ederim.

Conta yanıklığı ile ne alakası var onu anlamadım

• Dizel gibi ses çikariyor yazmişsin yağa su karıştığı zaman benzinli motor dizel gibi sesli çalışır. Yağda suda sirun yoksa triger v kayışı kasnak ve dişli sesi olabilir. Hatta şarj dinamosunun bilyasi bile olabilir.

• quote:

Dizel gibi ses çikariyor yazmişsin yağa su karıştığı zaman benzinli motor dizel gibi sesli çalışır. Yağda suda sirun yoksa triger v kayışı kasnak ve dişli sesi olabilir. Hatta şarj dinamosunun bilyasi bile olabilir.

Gaza basınca hırıltı var demiş saydığınız sorunlar gaza basınca hırıltı yaratmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Literaryy

quote:

Dizel gibi ses çikariyor yazmişsin yağa su karıştığı zaman benzinli motor dizel gibi sesli çalışır. Yağda suda sirun yoksa triger v kayışı kasnak ve dişli sesi olabilir. Hatta şarj dinamosunun bilyasi bile olabilir.

Gaza basınca hırıltı var demiş saydığınız sorunlar gaza basınca hırıltı yaratmaz

Auqmen video yükleseydi belki daha net olurdu. Ben ihtimalleri yazdım. Gaza basınca bu tarz sesler olabilir ve oluyorda bu tamamen motor tasarımı ile alakalı bir durum.

• Öncelikle Merhaba,

Hırıltı sesi geliyorsa, Egzoz tıkalıdır veya benzin enjökterleri bozuk olabilir. Onlara baktırmanızı tavsiye ederim. Şaşmazda Mehmet Ustaya gösterebilirsiniz. Arayıp sorunu sorabilirsiniz, fiyat maliyetini öğrenebilirsiniz. 0553 897 21 03 Mehmet Usta İyi günler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.