Şimdi Ara

ARACA SONRADAN HIZ SABİTLEYİCİ TAKILABİLİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
79.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim arabamda hız sabitleyici yok.Ama olmasını çok istiyorum acaba taktırabilir miyim?araç Clio lütfen bilen varsa yazsın.

• valla merakla bekliyorum bende sorunun cevabını. cliom yok ama olcak inşallah fazla bilgi göz çıkarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneMoreCupofCoffee

valla merakla bekliyorum bende sorunun cevabını. cliom yok ama olcak inşallah fazla bilgi göz çıkarmaz
    Aracın modeli nedir? Geçen bi arkadaş forumda Opel Astra araca taktırmıştı.. Eğer arabanın daha üst donanımlarıdan bu özellik varsa senınkınede eklenebilir muhtemelen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Aracın modeli nedir? Geçen bi arkadaş forumda Opel Astra araca taktırmıştı.. Eğer arabanın daha üst donanımlarıdan bu özellik varsa senınkınede eklenebilir muhtemelen..

Alıntıları Göster
    clioya olmaz sanırım arakdasında dedıgı gıbı bı arkadas opel astrasına taktırmıştı ama ust modelınde vardı uyumluydu anlıyacagın cliolarda yok sabitleyici senınkınede olmaz büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacarsoy

clioya olmaz sanırım arakdasında dedıgı gıbı bı arkadas opel astrasına taktırmıştı ama ust modelınde vardı uyumluydu anlıyacagın cliolarda yok sabitleyici senınkınede olmaz büyük ihtimal

Alıntıları Göster
    gaz pedalının üstüne taş koysan :P
  • quote:

Alıntıları Göster
    olabilecek araçları yazalım mı? mesela piyasada üst donanımlarında olup da sonradan takılabilecekler!!

astra demişsiniz başka? mesela bi sıralasak kısaca.. focusa oluyo mu? ya da ceratoya? accente? vss..
  • quote:

Alıntıları Göster
    Evet dopru söylemiş arkadaş..

Megane felan olsa sonradan takılır. Ama Clio'nun üst modellerindede yok hız sabitleyici..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneMoreCupofCoffee

olabilecek araçları yazalım mı? mesela piyasada üst donanımlarında olup da sonradan takılabilecekler!!

astra demişsiniz başka? mesela bi sıralasak kısaca.. focusa oluyo mu? ya da ceratoya? accente? vss..

Alıntıları Göster
    vectraya oluyor mu? b kasa ama benimki bundan bir önceki vectralar.onların üst donanımlarında var sanırım hız sabitleyici
  • quote:

Alıntıları Göster
    Takılabilir, amaaaa eğer gaz teli yok ise. Yani tam mesleki terim nedir bilmiyorum ama gaz teli yerine elektronik olarak bir devre varsa takılabiliyor. Şöyle örnek vereyim; 2000 Bora vardı bende. Meğer 2000' e kadar çıkanlarda gaz teli varmış. 2001 den sonra çıkanlara takılabiliyordu. servisinde isterseniz sizin araca da takarız ama dediler, astarı yüzünden pahalıya gelirmiş. Önce gaz teli tesisatı değişecek falan filan... Aracın modeline göre mümkün özetle...

• quote:

Orijinalden alıntı: resmonse

Takılabilir, amaaaa eğer gaz teli yok ise. Yani tam mesleki terim nedir bilmiyorum ama gaz teli yerine elektronik olarak bir devre varsa takılabiliyor. Şöyle örnek vereyim; 2000 Bora vardı bende. Meğer 2000' e kadar çıkanlarda gaz teli varmış. 2001 den sonra çıkanlara takılabiliyordu. servisinde isterseniz sizin araca da takarız ama dediler, astarı yüzünden pahalıya gelirmiş. Önce gaz teli tesisatı değişecek falan filan... Aracın modeline göre mümkün özetle...

Alıntıları Göster
    arkadaşım opel combo ya taktırmış 200 ytl ye ve çok memnunmuş (ben görmedim onun yalancısıyım)

• quote:

Orijinalden alıntı: cance

vectraya oluyor mu? b kasa ama benimki bundan bir önceki vectralar.onların üst donanımlarında var sanırım hız sabitleyici

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kornkrunded

Gaz teli yoksa silecek kolunu değiştirip yazılım yükletiyorsun, 150 YTL'ye falan halloluyor. Gaz teli varsa, teli kumanda etmek için bir deparça takılıyor. O şekilde de 600 YTL civarında diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: avdr

quote:

Gaz teli yoksa silecek kolunu değiştirip yazılım yükletiyorsun, 150 YTL'ye falan halloluyor. Gaz teli varsa, teli kumanda etmek için bir deparça takılıyor. O şekilde de 600 YTL civarında diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    takılabilir bendeki megane'da var ama açıksası kullanmıyorum
    1992 model aracıma bile takılıyormuş(concorde)orjinalinde cruise kontrol olan modelleri varmış ben de yeni öğrendim çok şaşırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: cncrd

takılabilir bendeki megane'da var ama açıksası kullanmıyorum
    1992 model aracıma bile takılıyormuş(concorde)orjinalinde cruise kontrol olan modelleri varmış ben de yeni öğrendim çok şaşırdım

Alıntıları Göster
    takılır.
    www.otopol.com da sensörler kısmına bak

orada bir tane var 300 civarıydı.

biraz pahalı geldi bana.

başka bir yerde bulabirseniz burada paylaşın.

opel bunu sinyal kolunu degiştirerek yapıyor.

gerçektende ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ricardozonta

takılır.
    www.otopol.com da sensörler kısmına bak

orada bir tane var 300 civarıydı.

biraz pahalı geldi bana.

başka bir yerde bulabirseniz burada paylaşın.

opel bunu sinyal kolunu degiştirerek yapıyor.

gerçektende ucuz.

Alıntıları Göster
    cruise kontrol 70 li yılların mersolarında abd araçlarında filan bile var diye biliyorum ben yeni bişi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

cruise kontrol 70 li yılların mersolarında abd araçlarında filan bile var diye biliyorum ben yeni bişi değil

Alıntıları Göster
    Reno'da direk direksiyonu değiştiriyor.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: avdr

quote:

Olmaz diye bir şey yok, olur olmasına da kendi arabam için vaktiyle sorduğumda bu kadar kolay ve ucuz bir işlem olmadığını hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: resmonse

quote:

quote:

Olmaz diye bir şey yok, olur olmasına da kendi arabam için vaktiyle sorduğumda bu kadar kolay ve ucuz bir işlem olmadığını hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

quote:

quote:

Vectra B'lere özel bir bilgi olarak söyledim bunu. Ophell forumunda sıkça sorulan ve cevaplanan bir soru bu.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

quote:

quote:

Vectra B'lere özel bir bilgi olarak söyledim bunu. Ophell forumunda sıkça sorulan ve cevaplanan bir soru bu.

Alıntıları Göster
    Bir CC taktıran arkadaş dediğiniz benim. Ben de netde bir arkadaştan duymuştum.

Aracım astra elegance 2006.

Servisde sağ sinyal kolununu gözümüz önünde çekip çıkarttılar, yerine CCli sinyal kolununu bu sefer itip yerleştirdiler. Daha sonra arabanın beynine yeni kolu tanıttılar...Hepsi bu kadardı. 130 YTL aldılar.

Bu kadar basit olmasının sebebini ise arabada zaten gerekli düzeneklerin olduğu ve beynin buna hazır olduğu şeklinde bir açıklama ile getirdiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

Bir CC taktıran arkadaş dediğiniz benim. Ben de netde bir arkadaştan duymuştum.

Aracım astra elegance 2006.

Servisde sağ sinyal kolununu gözümüz önünde çekip çıkarttılar, yerine CCli sinyal kolununu bu sefer itip yerleştirdiler. Daha sonra arabanın beynine yeni kolu tanıttılar...Hepsi bu kadardı. 130 YTL aldılar.

Bu kadar basit olmasının sebebini ise arabada zaten gerekli düzeneklerin olduğu ve beynin buna hazır olduğu şeklinde bir açıklama ile getirdiler...

Alıntıları Göster
    classic astra ya da takılır mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

classic astra ya da takılır mı acaba?

Alıntıları Göster
    Acaba araçta böyle bir alt yapı yokken takılırsa bir problem yaratırmı?...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.