Şimdi Ara

Araç Yüklüyken Çukurdan Geçince Gelen Aşırı Ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mufaner (2 mesaj) Lord Sparhawk (1 mesaj) 583534 (1 mesaj) ABCdiküçgeni (1 mesaj) Guest-38F9BBB0B (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Araç Yüklüyken Çukurdan Geçince Gelen Aşırı Ses
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar.

2009 honda civic aracım var. Arabada tek olduğumda ya da 2 kişi falan olduğumuzda herşey normal. Ama 5 kişi varken yük artınca yani, biraz derin çukura gireyim arabadan küt diye bir ses geliyor. Sanki jantlar yere çarpıyor gibi. Lastik havası normal değerler ve aracın altı yere de değecek kadar çukurlar değil bunlar. Jant değse lastik yarılır zaten o ihtimal de yok. Çok moral bozucu olabiliyor bu ses :) İçim gidiyor.

Aynı araçtan arkadaşımda var onda da oldu bu ses farkettim. Ama daha önceden yine hondaya bindim golfe bindim böyle bir ses asla duymadım. Sizce sorun nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufaner -- 6 Haziran 2015; 9:03:13 >

|
    |
  • Yarbay
    2563 Mesaj
    amortisör takozu
    |
    |
  • Binbaşı
    1024 Mesaj
    Civic in kronik sorunu süspansiyon çalışma aralığı kısaymış ve arka hafif yükte bile bu sorun var eniştemde çok çözüm aradı çok servise gitti geldi en son servis yeni kasalarda bu sorun yok bundan verelim çözümü yok cevabını aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3454 Mesaj
    benzer sesler citroen c4 lerde de geliyor. bunun için modifiye edilmiş amartisör takozları getirtiyor bazı firmalar. sizinde sorununuz benzer görünüyor.
  • Yarbay
    6448 Mesaj
    Civiclerin kronik sorunudur bu. Araç yüklüyken küt küt çarpar ses yapar. Arkadaşım bu yüzden sıfır aldığı 2012 civic'i satmıştı kısa sürede.
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Koskoca honda buna çare bulamıyorsa bir daha honda almam sanırım. Böyle bir ses çok tuhaf ve kabul edilir değil bence.

Teşekkürler bu arada bilgilendirmeleriniz için.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.