Şimdi Ara

ARAÇ TAVSİYESİ BÜTÇE MAKS 65000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2008 model dizel Fiat Punto aracım var. Bunu satıp geri kalan para ile de kredi çekip sıfır bir araç almayı düşünüyorum. aracın en önemli özelliği eşim de kullanmak istediği için otomatik vites olmasıdır. Ben genel olarak yaptığım incelemelerde araç fiyatlarının gereksiz yüksek olduğunu gördüm. Dizayn ve iç konsol olarak en beğendiğim araçlardan biri Toyota Auris active skypack. Sizin görüşleriniz nedir? yorum yapacaklara şimdiden teşekkürler

• Advance donanımlı CVT şanzımanlı COROLLA geçti kafamdan ve eşim de kullanacak tarafını görünce AURİS geldi aklıma ve zaten sizde AURİS düşünüyorsunuz. İlaveten SEAT LEON derim. MEGANE HB / TOUCH donanımlarda kampanya var bu aralar, alternatif olarak bakabilirsiniz.
  • megane 3 edc tavsiye ederim
  • Kia ceed concept at
  • Yeni Kasa Set Leon 1.6 TDI Style En İyisi. Kırmızı renk ve Plus paket olursa çok iyi olur.
  • Az yaksın otomatik ve dizel sıfır şartı varsa önerim:

Renault Megane 1.5 DCi Touch EDC

Yakıt önemli değil fazla sorun çıkarmasın biraz da dolu olsun derseniz:

Kia Ceed 1.6 CRDi Comfort AT

Hyundai i30 1.6 CRDi Style AT (Fiyatta pazarlık yapabilirsiniz)
  • Bence leon fr 1.4tsi alin 140 bg süper araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese degerli gorusleri icin tesekkur ederim. Kimsenin VW onermemsi ise onemli bi ayrinti. Zira bu fiyatlara bir tek polo alinabiliyor. O da bana cok ozelliksiz ve bos bir araba geliyor.

Kia ile ilgili servis yedek parca konusunda korkularim var. Bu konuda sknti yasayan ya da cok memnun olan varsa bildirirse guzel olur.

Renault nedense bir turlu icime sindiremedigim bi araba. Kuzenimde var megane. Ve bir turlu sevemedim arabayi

Leon biraz ozellik katinca benm butceyi asiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: raffy2317

Herkese degerli gorusleri icin tesekkur ederim. Kimsenin VW onermemsi ise onemli bi ayrinti. Zira bu fiyatlara bir tek polo alinabiliyor. O da bana cok ozelliksiz ve bos bir araba geliyor.

Kia ile ilgili servis yedek parca konusunda korkularim var. Bu konuda sknti yasayan ya da cok memnun olan varsa bildirirse guzel olur.

Renault nedense bir turlu icime sindiremedigim bi araba. Kuzenimde var megane. Ve bir turlu sevemedim arabayi

Sıkıntı olmaz i30 ile aynı motor vs. sıkıntı yaşamazsınız zaten öyle sorunlu bir araç değil, varsın 100km de 2-3 litre fazla yaksın en azından patlamaya hazır saatli bomba ile gezmezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: raffy2317

Herkese degerli gorusleri icin tesekkur ederim. Kimsenin VW onermemsi ise onemli bi ayrinti. Zira bu fiyatlara bir tek polo alinabiliyor. O da bana cok ozelliksiz ve bos bir araba geliyor.

Kia'nın servislerinde yedek parça bulma ya da herhangi benzeri bir problem ile karşılaşmadım. Kia olsun Hyundai olsun, Türkiye'deki distribütörleri Çelik Motor (Anadolu Grubu) ve Assan grubu olduğu için uzun sürede sorun yaşamazsınız.
    Mazda'nın distribütörü Mermerler Otomotiv faciası veya dolandırıcılar kralı ama olsun dini bütün olan Jetpa gibi bir durum söz konusu olmaz içiniz rahat olsun.

Tercihinize gelince; günümüzde kötü araç kalmadı, hepsi farklı özelliklerle öne çıkan çok iyi araçlar (çift kavramalı robotize belası yada kumarı hariç), bu yüzden artık iş daha çok duygulara ve beğeniye kalıyor.
    Bence aklınızdaki ilk 3 modelide gidip test edin, biri mutlaka daha çok içinize sinecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERG81 -- 8 Ağustos 2014; 20:25:35 >

• Bayramdan önce 64bin tl ye
    Otomatik astra hatchbak sport versiyonu
    Sunroof,geri görüş kamera,bluetooth bağlantılı donanımla aldım

Hem alman,hem dolu donanım,bastın mı giden,140 beygir bir araç

Ortalama yakıt tuketımı 7,8lt
    Oyle kabus da değil

Yıllık km'niz 15000i geçmiyorsa dizele hiç gerek olmadığını,daha aracı alırken bi'ton ilave bedel ödemeniz gerekmediğini ekonomik olarak hesaplamışsınızdır zaten
    tavsiye olunur
    Özelliklede vw'nin boşline larına karşı

bu arada bu akşam, cep telefonuna gelen mesajıda sesli okuduğunu öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 8 Ağustos 2014; 20:43:40 >
  • Arkadaşlar 2006 da sıfır km.aldığım vw caravelle aracımı bugün sattım.65 bin liram var nasıl bir araç tavsiye ediyorsunuz?
    Araştırdıklarım arasında yıl 2012-2013 km.25 bini geçmemiş opel insignia 1.4 benzinli , peugeot 508 - 3008 1,6 dizel , passat 1.4 benzinli...Arabasız kaldım.Pazartesi tatile çıkıcam.daha önceki arabam 2.5 dizel olduğu için benzinli olanların ondan daha çok yakmıyacağı düşüncesindeyim.Sizce ne yapmalıyım lütfen acil yorum yapınız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.