Şimdi Ara

Araç Tavsiyesi (60-65 bin tl bütçe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimizdeki 2006 1.4 benzin&lpg fiestayı satıp yıl sonu araç alıcaz.

Aradığımız özellikler; Benzin(Lpg uyumlu), Dizel
    2012 model üzeri
    maksimum 100 bin km
    abs,esp multimedya paketleri olan araç tavsiyesi bekliyorum, teşekkürler.

Ben toyota auris, peugeot 308,seat ibiza/leon, skoda fabia/rapid spaceback, hyundai i20/i30 lara bakıyorum.

Baya kararsızız anlaşılan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni kasa golf ya da leon alınabilir, astra j kasa da olabilir hatta baya bi para da cebinizde kalır sanıyorum
  • Fluence, Latitude, C5, 508
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Müdür.

Fluence, Latitude, C5, 508

60 bine Fluence mı alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne aradığına göre değişir cevabı..

Auris alırsan full paket alabilirsin diye düşünüyorum 2013 model..

Aynı modelli Leon'da bulabilirsin, daha atik olacaktır.

Ya da pazarda çok yeri olmasa da DS 4 bakabilirsin.

Fiesta güzeldi dersen focus da olabilir

Sana önerim arabayı almadan satabileceğin bir araç düşünmen
  • Yıl sonuna var 8 ay , 8 aya kim öle kim kala. O kadar zmn ötv ne olur fiyatlar ne olur belli olmaz. Başkanlık sisteminin yasaya etkisi yansıması ne olur bilinmez. Bence çok erken araştırmaya başladınız, hiç kafa yormayın boşuna . Şartlarınız gerçekleştiğinde zamanın şartlarına göre alacağınız araçta değişebilir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Ne aradığına göre değişir cevabı..

Bu dusunceyi bir turlu anlayamiyorum niye almadan satacagim araci dusuneyim. Baskasi icin araba alinir mi. Agiz tadiyla keyifle binmek icin alirim bir kere daha mi gelecem dunyaya. Piyasasi var diye tenekeye binip kar edecegime araba gibi arabaya binip satarken az da olsa zarar ederim. Genelde klasik muhabbet hastan oldu paraya ihtiyacin oldu napacaksin, bugun piyasasinin 3 bin altina verince satamayacagin araba yoktur diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Ne aradığına göre değişir cevabı..

Bu dusunceyi bir turlu anlayamiyorum niye almadan satacagim araci dusuneyim. Baskasi icin araba alinir mi. Agiz tadiyla keyifle binmek icin alirim bir kere daha mi gelecem dunyaya. Piyasasi var diye tenekeye binip kar edecegime araba gibi arabaya binip satarken az da olsa zarar ederim. Genelde klasik muhabbet hastan oldu paraya ihtiyacin oldu napacaksin, bugun piyasasinin 3 bin altina verince satamayacagin araba yoktur diye tahmin ediyorum.

Çünkü sıkılacak bir gün o araçtan

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    bende aynı düşüncedeyim, araç başkası için alınmamalı,, 508 incele derim,,, bu aralar benim de aklımda bu araç var..
  • @thormentor @orhan1461 @.Müdür.

Cevaplar için sağolun. Bu fiesta yaklaşık 8 yıldır bizde. Abs olmaması, amortisör ün çok kötü olması, yalıtımı ve motorunun yetersizliği sebebiyle zaten değişiyoruz. Benim mantalitem çokta ikinci eline göre değil f/p şeklinde düşünüyorum. Benzin+lpg kombinasyonunda karar kıldık sayılır. 1.6 üst paket egea, peugeot 308, i30 belki. Şuan şekillenen düşünceler bunlar. Hakkımızda hayırlısı olsun yaz sonu iyice netlesecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japon'dan şaşma derim Honda Civic.. Ben 4 yıldır kullanıyorum konfor , rahatlık , yol tutuşu , Performans herşey mevcut bu araçta

• opeypazar kullanıcısına yanıt
    Civic ve konfor,yol tutuşu
  • Kesinlikle ben çok memnunum

• Honda Jazz da dusunebilirsiniz, kompakt ama ici baya genis. Yakiti da sizi uzmez.
  • Küçük araba bakıyosunuz sanırım ama latitude , i30 , konfordan ödün verip performans istersenizde civic diyebilirim

• 2011 2012 volvo s40 d2 alabilirsiniz yazilan araçlarin çoğundan kaliteli ve konforludur bilinenin aksine yuruyen aksam ve motor parçalarida ucuzdur yol tutuşunda focustan 5cm alcak oldugu için bu sinifta en iyi yol tutan araçların başında gelir.. Yada superb alip genis ve ferah ucuz bi araç almış olursunuz yada 2009 2010 a4 alip premium bir araca binilebilir

• dizel jetta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.