Şimdi Ara

Araç seçimi kararıma yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fikirlerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim.6 yıldan beri kullandığım 2011 model rav4 aracım var.oldukça memnunum 2000 motor 158 beygir bir araç .

Ancak erkeğin oyuncağı araba tezinden mütevellit değiştirmek istiyorum. Kafamda iki seçenek var şu anda farklı fikirlere de açığım.ancak ana fikir bu iki araç.

birinci araç rav4 2015 aynı motor. Şimdiye kadar gittiğim ustam özellikle tavsiye etti.sorunsuzluğunu övdü.rav4 araçları seviyorum.bulduğum araç 40000 km’de 310 bin TL civarı.

ikinci araç station wagon araçları çok sevmemden dolayı passat variant 2012 model 2.0 Tdi dsg.140 beygir. İnsanlar biraz DSg’den ve kavramadan dolayı beni korkutuyor. Bulduğum araç 65000 km de 240 bin TL civarı.

yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam baktığınız passat 2.0 olduğu için kavramadan yana pek bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum ancak model yılı çok eski.2021 yılına girmek üzereyiz bence rav4 bu iki seçenek arasında daha mantıklı.

• Rav4 den memnunum diyorsunuz. Şahsen yüksek araçları ben daha çok seviyorum. Çevremde DSG ile ilgili olumsuz örnek de duydum, 2012 Passat I boşverin derim.
    Kararımı 2015 Rav4 den yana kullanırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserkang -- 13 Aralık 2020; 13:44:7 >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-toyota-hatasiz-toyota-rav4-premium-plus-en-dolusu-847526070/detay

39 binde hatasiz. Gerci o civarda galeriler 5 para etmez dolandirici cogu. Ornek olsun diye attim. Bu arada rav4 2015 baya güzel fiyatina göre yakiti nasildir acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam RAV4'ten devam ederdim

• Rav4 ten vazgeçmezdim :) ülkede station araç da tutulmuyor, satmak icap ederse ayrıca zorlanırsınız.. bir de artik toyota bildiğiniz marka, ustasını da bulmuşsunuz. Dsg gibi bir sorunu da yok bildiğim kadarıyla, ee daha ne olsun fıstik gibi suv 😊

Not:toyota satış danışmanı değilim

• road35 R kullanıcısına yanıt

Bende yakıtını merak ediyorum

• Ben olsam; huyunu suyunu bildiğiniz araçla devam ederdim. Zira peşpeşe 3 arabam da aynı marka. Arabadan gelen her ses değişikliğinin olası nedenlerini hemen anlayabiliyorum. Ustam sabit, parçacım sabit. Neyi nereye yaptıracağımı biliyorum.

• Şu an ki aracım( rav4 )İstanbul içi trafikte 10,5 -11 lt yakıyor.yaklaşık aynı ağırlıktalar 2015 model ile.

• Sürekli araziye çıkar mısınız veya patika yollar kullanır mısınız
    Bu motorlar hem vergi külfeti hem de doğru düzgün gitmezler
    Söyledikleriniz dışında da arabalar var, mutlaka biliyorsunuz ancak fazla çekingen davranıyorsunuz sanki

• Farklı önerileriniz olursa onları da seve seve dikkate alırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.