Şimdi Ara

Araç pert olurmu [perte ayrıldı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malesef bugün kendi başıma gelen kaza..Aracı toparlayamadım ve indiğimde sağ arka tekerin patlak oldugunu gördüm başka herhangi bir yere vurmadım vuruş hızım en fazla 50km/saattir. Araç sizce perte çıkar mı ? öndeki 3 tane hava yastığı açıldı
    Birkaç resim daha ekledim.

Araç pert olurmu [perte ayrıldı] Araç pert olurmu [perte ayrıldı]

edit : Perte ayrıldı arkadaşlar belki aynı durumu yaşayan birileri varsa onlar için fikir oluşturur , yorumlarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.unal -- 2 Temmuz 2013; 16:26:27 >

• çok geçmiş olsun pek pert gibi durmuyor
  • Geçmiş olsun, pert olabilir de olmayabilir de, dıştan çok gözükmese de hava yastıkları ve tekerlek, iç aksamda olabilecek masraflar olabilir.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar araçtan araçtan çok soğudum 50 km hızda hiçbir araç savrulmamalı temennim perte çıkması yönünde sağolun.
  • Hava yastıkları açıldıysa pert biliyorum ön ikisi.
  • Nerden baksanız 15.000TL hasar çıkar gibime geliyor. Muhtemelen pert olur aracınız.

Değişecekler: Kaput, Çamurluk, çamurluk kapı arasındaki saç, ön tampon, sis farı, cam, hava yastığı 3x, ön sağ far, motor aksamında bir çok parça var o kısımlarda.

Geçmiş olsun.
  • Birdahaki aracinizi espli alirsaniz boyle sorunlarla karsilasmazsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar esp şart artık espsiz araba almanın mantığı yok çok şükür ki kaza otobanda başıma gelmedi. Geçmiş olsunlarınız için teşekkür ederim.
  • Bir iki resim daha koydum arkadaşlar çıkar mı perte belki daha iyi anlarsınız
  • Araç pert, geçmiş olsun..

• Sigorta firması eksperi olsam pert etmezdim. Bize göre ağır hasar gibi görünüyor ama eksper gözünde tamir edilebilir olarak kabul edilir, hava yastığı açılan araç pert olur gibi bir genelleme sigorta firmalarında kabul görmez, ne hava yastığı açılan araçları pert etmiyor sigorta firmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 11 Haziran 2013; 21:22:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Nerden baksanız 15.000TL hasar çıkar gibime geliyor. Muhtemelen pert olur aracınız.

Değişecekler: Kaput, Çamurluk, çamurluk kapı arasındaki saç, ön tampon, sis farı, cam, hava yastığı 3x, ön sağ far, motor aksamında bir çok parça var o kısımlarda.

Geçmiş olsun.

Benim araçta 14 bin hasar vardı, şanzımanın bilmem ne zımbırtısı bile değişti pert olmadı hocam.

Bu araç da bize göre pert değil ama eksperin ne diyeceğini bilemeyiz.
  • airbag açılmış büyük ihtimal pert hasarı birde önden almış yani %75 pert olur tabi eksperin bakması gerekir
    geçmiş olsun...
  • Pert gibi geliyor ama pert olmasa bile yapılsa dahi kullanası gelmez insanın. Cok gecmis olsun.

• Teşekkürler arkadaşlar genel bir kanı yok o zaman bekleyip görücez bakalım.
  • Pert olmaz.
  • banko pert
  • Perte ayrıldı arkadaşlar belki aynı durumu yaşayan birileri varsa onlar için fikir oluşturur , yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Serviste 20-25 bin hasar çıkarmışlardır. Bu şekilde satıp parasını ödemek daha cazip gelmiştir sigorta firmasına.
    Alan kişi her kimse yaptırıp. Sadece 3 parça değişen var. Kaput, çamurluk tampon küçük bir kazadan dolayı değiştirilerek para almak için perte çıkarılmıştır gibi şeylerde yazarak satışa koyacaktır büyük ihtimalle.

Geçmiş olsun. En büyük kazanız bu olsun.
  • Ben bu aracı çıtır hasarlı diye alırım ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.