Şimdi Ara

Araç öneri 60/65 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 60/65 k fiyat ile spor araç arıyorum, memurum, ev ile kurum arası 20 kö mesafe var, işe gidip geleceğim ve 25 yaşındayım, tavsiyesi olan arkadaşları bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eg90 kullanıcısına yanıt
    Scirocco bakabilirsiniz temiz olur mu bilemem 60 a falan
    Ama tertemiz bineyim diyorsan git 0 leon al 56 kusure bayi veriyormus bi de üzerine advance paket attir derim

• Hocam auris d4d otomatik önerisi alıyorum, satarken çok zarar etmemem gerekiyor ve bana arıza cıkarmayacak cok vaktim yok cünkü uğraşamam sorunlarla

• sadece 2. eli düşünüyorsan jetta da alabilirsin.2012-2013 1.6 TDI Comfortline ikinci elde sizi üzmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 4 Eylül 2016; 19:42:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg90

Hocam auris d4d otomatik önerisi alıyorum, satarken çok zarar etmemem gerekiyor ve bana arıza cıkarmayacak cok vaktim yok cünkü uğraşamam sorunlarla

Auris focus esnaf arabasi arayanlarin net tercihidir.otomatik sart degilse civic hb ve golf de düşünülür.

• Konu sahibine sıfır kilometre 308 120hp dizel önerecektim. Spor araç soruyorum deyince vazgeçtim, auris jetta vs denilmiş. İlginç

• Nedir hacı 308 durumu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.