Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu bahsettiğiniz sıkıntılar, avis budget dışında kalan tüm firmalarda var malesef. öyle banka geç gönderiyor ise, en klasik yalandır. çünkü goldcar'dan araç sonrası geç gelen ücret için aramıştım, 2 saat içinde yatmıştı para geri, muhasebenin bir tuşuna bakıyor bu işler

bu arada, depo boş ise, boş alın, yeterki kağıda öyle not düşsünler. sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predatorre

Sixt firmasından zubizu %20 indirin kodu ile ilk kez aldım firma nasıldır bilmiyorum. 140tl günlük otomatik dizel clio
    çok sıcak olmasa da idare eder.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    yukarıdaki yazıma ek olarak normalde sen anahtarı teslim aldıgın anda süren başlar ofisteki adamlara bunu söyledim

öylesine evet dermiş gibi konuşuyor evet dedi arabayı kağıtta işlem saati 10.30 iade saati 12.30 yazıyor

ben arabayı 10.50 de aldım adama bunu kağıda 12.50 olarak not etmesini söyledim ben yazamıyorum içeriden söyleyin eklesinler dedi

ofisteki adama söyledim ben ekleyeme o eklesin dedi zaten o gönderdi dedim yarın ben ofisteyim geç gelirsen sorun olmaz dedi

web sitesinde 2 saat 45 dakika opsiyon verdiği halde çağrı merkezi ve ofis anlaşmış gibi 2 saat opsiyon var diyor bu konuda çok

tartıştım zaten web sitesinden rezervasyon yapsaydım o 13.00 da getirseydim laf edemezlerdi bunlara güvenip iş yapmamak gerekiyor

gerekirse kağıda yazana kadar arabayı teslim almamanız gerekiyor anahtarı alınca süre başlar bütün firmalarda var

benim bütün harcamalarım 2 gün provizyonda bekleyip sonra dönem içine yansıyordu salı gününe kadar değişim olmazsa sosyal medya ve şikayetvara yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Haziran 2019; 21:31:59 >

• aynen, anahtarı alınca süre başlar. malesef hocam, dediğim gibi, avis dışındakilerin hepsi it kopuk. aralarında efendi adamlar olsa da , malesef başlarındaki adamlardan çekinceleri olmadığı için, istediği gibi at koşturuyorlar

Central kurumsal takılıyordu el değiştirdikten sonra kurunsallikta çıkmış merdiven altı gibi davranıyorlar daha önce 2 kere bu firmadan kiralama yaptım memnun kaldım bu sefer hiç memnun kalmadım ağustosta 2 kere Central dan araba alacaktım bu olaydan olayı rezervasyonu iptal ettirdim

• bilgilendirme amaçlı ben de avec rental cars deneyimimi yazayım. 179tl den 4 gunluk bodrum havalimani ofisinden golf kiraladım. provizyon 750tl aldılar. aracı ben teslim almadan temizlettiler.personeller de gayet profesyoneldi, abuk subuk tipler degildi. araç ic dış gayet temizdi. 2600km de idi. aractan gayet memnun kaldim. bu piyasa icinde fiyat uygun geldi. teslimatta faturada bi sıkıntı çıkmadi. ayrica kiralarken mil kazanabilecegimi soyledi arkadas. o da gelirse çok karlı oluyor.

1 gün sonra edit : 3000 mil hesabıma yüklenmiş. (günlük 750 mil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest Account -- 24 Haziran 2019; 14:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Central kurumsal takılıyordu el değiştirdikten sonra kurunsallikta çıkmış merdiven altı gibi davranıyorlar daha önce 2 kere bu firmadan kiralama yaptım memnun kaldım bu sefer hiç memnun kalmadım ağustosta 2 kere Central dan araba alacaktım bu olaydan olayı rezervasyonu iptal ettirdim
    fiyatlar mı uygunki, neden central ?

Evet fiyat performans sunduğu için tercih edecektim benim alacağım tarihlerde diğer firmalara göre ay i veya biraz ucuz kalıyor diğerleri km sınırı koyuyor veya hagi arabayı vereceği belli değil central da muadil araç olayı yok rezervasyonda e yazıyorsa direk onu veriyor garanti verdiği için tercih edecektim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    Zubizu uygulamasına girip aramaya sixt yazıp kodu siteye giriyorsunuz

• soru sormak için gelmiştim ama goldcar ile ilgili yazılanları okuyunca bende deneyimimi paylaşıyım dedim.

easyrentcars üzerinden 30dolar indirim koduyla 4 gün kiraladım. siteden sadece 5 dolar ödedim 4 gün için. teslim almaya gittim. 301 1.5 dizel verdiler. 15 lira dizel farkı verdim. 3000 lira kredi kartı bloke almamız lazım dedi. limit var sıkıntı yok dedim. sonra 400 lira full kasko yaparsanız 400 lira bloke koyarız dediler. 400 lira fazla geldi gerek yok dedim. aradan 2 dk geçti 200 liraya düşürebiliriz dedi. 200 lira olunca yaptırdım. 400 de provizyon çekti. aracı aldım henüz 2500km de pırıl pırıl araç. sıkıntısız 4 gün sonra iade ettim. araya bayram girdi dedim kesin uğraştıracaklar. baktım direk yatırmışlar provizyonu geri. kısaca ben çok memnun kaldım.
  • fiyatlar ne olmuş öyle ?
    uçmuş gitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

fiyatlar ne olmuş öyle ?
    uçmuş gitmiş.
    kime göre? Gavur firmalar sağolsun, onlar sayesinde bizim müslüman esnafa kalmadan uygun fiyatlara kiralıyoruz. goldcar, greenmotion, sur price ....

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

kime göre? Gavur firmalar sağolsun, onlar sayesinde bizim müslüman esnafa kalmadan uygun fiyatlara kiralıyoruz. goldcar, greenmotion, sur price ....

Alıntıları Göster
    Ne kadar hocam o firmalarda ve nerden hangi siteden bakıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GOLCAR ÇAĞRI MERKEZİ telefonu nedir ? hiç açılmıyor telefonlar ?

• Diğer firmaları çok bilmiyorum. Uzun süredir Dokay dan kiralıyorum. Şuan pek ofisi yok izmir de olması bana yetiyor ayrıca firma da çalışıyorsanız yada firma yetkilisi iseniz ( X firmada çalışıyorum imza kaşe şeklinde bir kağıt yollamanız yeterli araştırma vs yapılmıyor kendileri öyle söyledi :) %10 indirimli şekilde araç kiralayabiliyorsunuz. İzmirden kiralayacak olan olursa aklında olsun...
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Ne kadar hocam günlük ? Kasko olayı falan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

GOLCAR ÇAĞRI MERKEZİ telefonu nedir ? hiç açılmıyor telefonlar ?
    sitesindeki 536'lı numaran. 3 5 kere denemen lazım açmaları için
    ama sorun varsa, izmir antalya şubelerini ara, hemen cevap veriyorlar.

fiyatlar için kendi sitelerine bakman yeterli.

• atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok değişken bir soru bu. Fiyatlara sitesinden yine bakıyorum. 3 4 ay öncesinde daha da ucuzdu. Şuan Linea 1.3 dizel manuel ya da 1.5 symbol dizel manuel 115 Tl diyor %10 indirimle 103.5 tl gibi fiyata geliyor. Kasko yaptırma zorunluluğu yok. Ben her seferinde yaptırdım en pahalı kaskosu 49 Tl di galiba yanlış hatırlamıyorsam. Hatta octavia ile kaza yaptım tutanak tuttuk karşılıklı onu verdim dokaya geçtim gittim arkama bile bakmadım soru da sormadılar hiç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sitesindeki 536'lı numaran. 3 5 kere denemen lazım açmaları için
    ama sorun varsa, izmir antalya şubelerini ara, hemen cevap veriyorlar.

fiyatlar için kendi sitelerine bakman yeterli.

Alıntıları Göster
    çağrı merkezleri yokmuş.
    ofis telefonları varmış dediğin gibi hocam antalya hemen açtı.

• Konya'da hangi firmayı önerirsiniz? AVIS, Entriprise uçmuş.
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.