Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.233
Cevap
327
Favori
486.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atabeyyy

Ne kadar hocam günlük ? Kasko olayı falan var mı ?
    115 tl yazıyor sitesinde .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goldar'dan ilk defa kiralama yapacağım sanırım, İzmir havalimanında. Kendi sitesinde ve easyrentcars'ta fiat 500 gözüküyor. Gerçekten böyle bir araç var mı? Defalarca aradım fakat telefonacevap vermiyorlar. Daha önce kullanan arkadaşlar tavsiye verebilir mi?
  • Goldcar a üye olduğunuzda indirim veriyor.Sitede zaman geçirdiğiniz de %10 indirim tanımlıyor acele edip bu indirimleri kaçırmayın. Yakın zamanda tecrübe edeceğiz bakalım umarım sorun yaşamam.

D sınıfı (Fiat Egea, Hyundai Accent, Opel Astra) araçlar genel olarak manuel ve dizel oluyormuş. Gönlüm bir üst sınıfı istese de benzin otomatik vites almadım. Siteden tam koruma paketi almama rağmen ofiste günlük 40 liraya tam kasko yaptıklarını da söylediler.Muhtemelen onu da alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 24 Haziran 2019; 16:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

Goldar'dan ilk defa kiralama yapacağım sanırım, İzmir havalimanında. Kendi sitesinde ve easyrentcars'ta fiat 500 gözüküyor. Gerçekten böyle bir araç var mı? Defalarca aradım fakat telefonacevap vermiyorlar. Daha önce kullanan arkadaşlar tavsiye verebilir mi?
    yok tabiki. citroen veriliyor
    o şube cevap vermediğinde, ankara ya da antalya şubesini deneyin. orda işler daha az yoğun olduğu için direk cevap verirler.

• dalaman'dan 7 günlük kiralayacağım. en iyi fiyat açık ara windycar. kiralayan var mı daha önce? sorun çıkar mı?
  • .HonouR. kullanıcısına yanıt
    Ne kadar buldunuz acaba?KM sınırı da var biliyorum.
    Firma ile ilgili Provizyon iade gecikmeleri ,Eski araba Vs. gibi şikayetler okudum.
    Ben Hertz'den KM sınırsız Dalaman'dan daha önce kiraladım.Fİyatı uygundu ve memnun kalmıştım.Hiç sorun çıkmadı.
  • Ankara şehir merkezinde kiralayabilecek iyi fiyat veren yerler var mı? Havalimanına kadar gitmek gelmek istemiyorum. Bazı firmaların fiyatları da uçmuş gitmiş. Avec güzel fiyat verdi ancak havalimanında olması kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten iyi fiyat sunuyorlar, ben de düşünmeye başladım ancak kirama sürecinde güvencelerle ilgili bir durum var. Mini hasar 20 tl/gün süper mini hasar 30 tl/gün ancak tam kaza güvencesi 0 tl görünüyor. Siz mini hasar vs uyguladınız mı yoksa tam kaza güvencesi yeterli mi? Bir sorun yaşamadım demişsiniz ancak sormuş olabilirsiniz diye size bir sormak istedim.

• Arkadaşlar kayseride olan yok mu ? bayramda 5 günlük kiralamak istiyorum en uygun neresidir .

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Easyrentcars'tan goldcar için en ucuz opsiyonu alırsak, benzinli citroen elysee ya da peugeot 301 verecekler gibi düşünebilir miyiz o zaman? Dizel için pazarlık yapılıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

Teşekkürler. Easyrentcars'tan goldcar için en ucuz opsiyonu alırsak, benzinli citroen elysee ya da peugeot 301 verecekler gibi düşünebilir miyiz o zaman? Dizel için pazarlık yapılıyor sanırım.
    evet o dediğiniz araçlar. dizel için önce sorun, boşta araç var mı diye, ücretsiz verirler belki. vermezlerse, günlük ekstra 12 lira olması lazım.
    opel corsa benzinli sakın almayın, 9 litre yakıyor namıssız

• Arkadaşlar bu teklif nasıl çok anlayamadım. Fiat panda diyor iki kişiyiz yeterli olur mu? 78 euro gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spooker42 -- 26 Haziran 2019; 13:30:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 gun sonrası için 1 aylık araç kiralayacağım , SabihaG den , Türkiye turu olacak biraz , indirim kodlarıyla en guvenli ve uygun nerden alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cptposeidon

20 gun sonrası için 1 aylık araç kiralayacağım , SabihaG den , Türkiye turu olacak biraz , indirim kodlarıyla en guvenli ve uygun nerden alabilirim.
    Ben ilk defa bu kış araç kiralamıştım.
    Garentedan kiralamıştım. Memnun kaldım. Sonrasında tekrar garentedan araç kiraladım.
    Tekrar araba kiralarsan sanırım yine aynı firmadan kiralarım.
    Türkiye turu yapacaksanız sanırım arkadaşınız veya arkadaşlarınızla yapacaksınız. Herhangi bir sorunla karşılaşmalak için eğer arkadaşanızda araç kullanacaksa onun içinde sürücü izni çıkartın.
    Birde bence full garantili yaptırın.

Şimdiden kazasız belasız hayırlı yolculuklar.

• @mahmut716 hocam goldcar da iki farklı paket çıkıyor rate+cover birde full diye ikisi arasında ciddi fiyat farkı var bu farkı vermeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gercekkurtulus

Ne kadar buldunuz acaba?KM sınırı da var biliyorum.
    Firma ile ilgili Provizyon iade gecikmeleri ,Eski araba Vs. gibi şikayetler okudum.
    Ben Hertz'den KM sınırsız Dalaman'dan daha önce kiraladım.Fİyatı uygundu ve memnun kalmıştım.Hiç sorun çıkmadı.
    hocam 210 dolar 7 günlük. indirim koduyla 180 dolar. jetta diyor ama sanmıyorum ellerinde jetta olsun. accent blue veya egea verirler. km sınırsız yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

@mahmut716 hocam goldcar da iki farklı paket çıkıyor rate+cover birde full diye ikisi arasında ciddi fiyat farkı var bu farkı vermeye değer mi?
    ordan kasko yapmayın. şubede yapın. orda yapılan kaskoyu saymadıkları oluyor.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Rezervasyon yaparken düşük paketi seçecem şubede alırken kasko isteyecem doğru mu anladım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Rezervasyon yaparken düşük paketi seçecem şubede alırken kasko isteyecem doğru mu anladım hocam
    evet
    kendine güveniyorsan, sigorta da yaptırma bence. ben hep öyle yapıyom. sigortasız alıyom.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    mini hasar tavsiye ederim dedi arkadaş almassanız rapor tutmanız şart dedi cizik olsa bile. muafiyet bedeli yok dimi dedim. yok dedi.

mini hasar gibi sigortaları ben saçma buluyorum(muafiyet bedeli yoksa)cunku araci cizsek bile hasarin bedelini ben kafama gore olcemem. o riski alip rapor tutmadan gitmem yani. kaldı ki 500 tl tutar cok az. araclarin degeri golf icin 160-170 bin lira. hasar bedelini de resmi servis belirliyo. ufacık cizik dahi olsa 500tl den fazla fatura çıkarırlar.

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.