Şimdi Ara

Araç kamerasını 7/24 sürekli kayıt için kullanmak-park halinde bile kayıt yapmak (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
36
Favori
60.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gps ünitesini ayrı mı alıyorsunuz yoksa ek olarak mı istiyorsunuz

ayrıca birkaç fotoğraf atarmısınız mini ile arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

gps ünitesini ayrı mı alıyorsunuz yoksa ek olarak mı istiyorsunuz

ayrıca birkaç fotoğraf atarmısınız mini ile arasında kaldım
    GPS ünitesi beraberinde geliyor; cama yapışan vantuz
    aparata entegre olarak ürünle beraber geliyor. Önceki
    sayfada Nissan Qashqai aracın içinde çektiğim
    fotoğraflar mevcut.

Sıcak havalarda ünitenin aşırı ısınma problemi yok.
    Mini için de ısınma konusunu araştırmanızda fayda var.
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 11 Haziran 2018; 13:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sk67a S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ürünü taktırırken yapılması gereken özel birşey var mı ? Servis sorunsuz takabilir mi acaba ? Xiaomi miijia düşünüyordum ama bu ürünün 7/24 kayıt yapması ve cep telefonundan bağlanıp izleme özelliği çok hoşuma gitti.
  • Favori konularıma ekledim
  • sk67a S kullanıcısına yanıt
    Araç içi 7/24 kamera kaydı konusunda faydalı bilgileriniz için teşekkürler.
    uzaktan araç içi kameraya cep telefonuna anlık bağlantı yapabildiğinizi gördüm.
    bu mümkünmüdür?
    mümkün ise kamera markası ve modeli nedir?
    kameradan telefona anlık görüntü alabilmek için ekstra bir aparata veya ayara ihtiyaç varmıdır?
    ve uzaklık olarak ne kadar bir mesafeden bağlantı sağlanabiliyor?
    teşekkürler
    iyi akşamlar
  • Merhaba,
    Bazı yerlerde bu kameraların geceleri hırsızlar tarafından çalındığını duydum, başına gelen var mı?
  • 7x24 kayıtta bu kameralar aracın aküsüne zarar veriyor mu gerçekten? Bir de diyeim veriyor, ne kadar sürede veriyor. Atıyorum 5 yıl olan akü ömrünü 3 yıla düşürüyorsa yine bence problem yok.
    Akü aşırı maliyeli bir parça değil sonuçta.

7x24 kayıt için sağlam bir model var mı önerdiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snr_silencer -- 7 Aralık 2018; 8:18:0 >
  • arkadaşlar 5 6 yıldır araç kamerası kullanıyorum. Bir kaç haftadır önemsemiyordum ama kameram nedense bazı anların kaydını almıyor. 8 gb kart takılı biçimlendirdim vs. ama yinede tam ihtiyacım olan anların videosu yok. 2 şer dakikalık periyotla çekiyorum. uzun sure ucuz bimden aldığım ürünü kullanmıştım ondan hiç sorun yoktu şimdi daha iyisini aldım ama bu sorunla karşılaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Öncelikle geçmiş olsun. Sinirlerinizi bozmayın; olmuş
    olayları değiştirmek mümkün değil. Bundan sonraki
    olaylar için önlem alabiliriz.

Powerbank batarya ile kameranızı 24 saat
    üzerinde çalıştırmanız mümkün. Size iyi bir
    kamera ve powerbank tavsiyesinde bulunacağım.

Kazasız ve dertsiz günler dilerim. Saygılar.

Edit: Ürünleri aşağıya ekledim. Kamera yurtdışı
    siparişi; powerbank TR’de mevcut.

Hocam bu mesajınızda önerdiğiniz ürünler benim için de işe yarar mı diye soracaktım. Şöyle ki, bulunduğum mahallede bazı şeref yoksunları arabaları sağdan, soldan, artık nereyi canları isterse çiziyorlar. Bugün aracımın sağ ön ve arka kapısı ikinci kez 1 metre kadar çizilince artık tepem attı. Parası neyse verip aracın her tarafını 24 saat gösterecek, çalınırsa kayıtları görebilmek için harici kayıt yapan (Cloud vs.), tercihen akıllı telefondan istediğim an görüntü izleyebileceğim bir kamera sistemi almak istiyorum. Sanırım bunun için en az 3 tane kamera almam gerekiyor, doğru mudur? Bir de powerbank ile çalıştırmayı önermişsiniz, kamera sayısı kadar mı powerbank almam gerekiyor?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar i20 aracımdaki android multimedya teyibime kablo ile bağlana bilecek USB yada başka bir bağlantı fark etmez bir yol kayıt DVR kamera arıyorum yerli sitelerde bulamadım yardımcı olur musunuz hem kayıtları hemde anlık görüntüyü android double teyp te görmek istiyorum
    Yada arka park kamerası alıp herhangi bir şekilde Teyip e bağlasam bir android uygulama ile kayıt yaptıra bilsem olurmu acaba hem daha ucuz olur hemde arabanın ön tampon ızgarası na gizlerim hiç görünmez
    Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• Merhaba, konunun uzmanlari burada.Arac park halinde iken buluta kayit yapmasini istiyorum.fiyat performans urunu ne onerirsiniz?

• merhaba herkese

powerbank ile 70mai pro kameram çalışıyor ama arabayı bırakıp gittiğimde kapanıyor, bataryanın hâlâ şarjı var

kapanmamasının bir yolu var mıdır?

• Konu sahibine teşekkür ederim, kendi küçük projemde fikir sahibi olmamı sağladı.

Aracımın arkası için sürekli kayıt alacağım bir kamera arayışına girdim, sıradan araç içi kameralar yerine maliyetinden dolayı xiaomi 170 derece manyetik kamerayı kullanma şansımı denedim. Aracın arka camının hemen yanına metal kısma şak diye yapışıyor ve gündüzleri geniş ve nispeten net görüntü sağlıyordu. Yalnız diğer araç içi kameralarda da yaşayacağım bir sorunla karşılaştım, arka cam çok karartılı olduğu için geceleri neredeyse hiçbir şeyin belli olmadığı karanlık videolar çekiyordu. Sürekli kayıt alacağım bir arka kameranın araç dışına yerleştirilmesi gerektiğini anladım. Bereket ki xiaomi kamera su geçirmez bir yapıya sahip. Sıradan araç kameralarının 3/1 fiyatına onların yapamayacağı bir şeyi xiaomi kamerayla başarmış oldum.
    Ürünün kodu: MJSXJ02HL

Sürekli gücü 50.000 ve 80.000 Mah lik iki powerbank ile veriyorum. İlki ortalama dört gün, ikincisi beş gün enerji sağlıyor. Kameranın manyetik tabanı bagaj kapağıma sorunsuz yapıştı. Şimdiye kadar oynamadı ama ufak bir düzenleme yaptım, kameranın oturduğu metale yapışan platforma kamerayı patafix ile sabitledim. Çıkmasa bile baya oynak duruyordu yön olarak.

Gece görüşü özelliği mevcut, araç plakalarını okumayı sağlayacak netliğe de sahip. Bağlantıyı evimin önüne çektiğimde wifi dan rahatlıkla yapabiliyorum, mobilken ise telefondan hotspot açıp görüntülere erişebiliyorum. Bu bir açıdan avantaj, evden canlı izleme ve gün içindeki videolara bakma olanağına sahibim, bir açıdan ise dezavantaj çünkü servera bağlı (Xiaomi Mi home server ları özellikle son dönemde oldukça hızlı hale geldi.) düşük kalitede erişim sağlıyorum wifi dan. Tam kalite için sd kartı söküp oradan videolara bakmam gerekiyor. Ürünün 32 GB desteği var ama ben sorunsuz 64 gb Samsung sd kart kullanıyorum.

Kurduğum sistemin yukarıda saydığım pek çok olumlu yönü yanında en büyük eksiği kabak gibi ortada duruyor olması heralde 😁 alıp götürmeye çok müsait ve dikkat çekici yapısı var. Resimlerde görüleceği gibi enerji kablosunu plaka ışığı boşluğundan bagaj kapağına, oradan da bagaja verdim.

Araç kamerasını 7/24 sürekli kayıt için kullanmak-park halinde bile kayıt yapmak
    Araç kamerasını 7/24 sürekli kayıt için kullanmak-park halinde bile kayıt yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 13 Aralık 2021; 1:8:21 >

• crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Paylaşımınız için teşekkürler. Değişik bir sistem tasarlamışsınız. Bu arada Uhu Patafix ürünü ben de kullanıyorum; ofiste, evde veya arabada ne zaman bir aparatı sabitlemem gerekse hemen elimin altında Patafix var. Geçende Zoom toplantılarda kullandığım kameranın stand ayağına bağlantısı kırıldı; hemen Patafix ile sabitledim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.