Şimdi Ara

Araç içi sese eko verilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten s.a. Araç içindeki sese, müzik dosyasını editlemek haricinde eko vermek mümkün müdür? Eko'dan kastım, PC'lerin ses yöneticilerinde olan "Çevre" seçeneği altındaki "Genel - Oturma odası - Arena" gibi seçeneklerle düğün salonu efekti tarzında hafif yankılı hale getirebilmek... Aciko tarzı ekolayzırlarda var mı bu özellik? Aracımda 2 takım coax, 1 takım comp, 1 amfi, 1 sub, bir de 3 rca çıkışlı ana ünite mevcut. Araya bağlanabilen tabiri caizse "eko verme aygıtı" var mıdır? MP3 düzenleme programlarından mp3 dosyalarına tek tek eko vermek kasvetli geliyor.

Yardım ve öneriler için teşekkürler.

• Detaylı bir araştırma içine girmen lazım bence gereksiz birşey kardesim benim gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kardeşim kendim için istemiyorum benim peder eski tesisatçılardan, ördek baş pioneer'lar eski sistem ekolayzırlar kullanmış hep. Benim tesisat çok 'lüks' geliyor şimdi ona. Türk sanat müziği, eski taverna müzikleri falan dinlerken editlediğim şarkılar çok hoşuna gidiyor. Anlatır hep, bende eskiden blaupunkt vardı eko düğmesi vardı vs vs... Onun için araştırıyorum
  • İşin zor allah yardımcınız olsun kardesim:-D:-D

• Araç içi dobly-surround destekli teypler var ama ciddi rakam istiyorlar. Benceen iyisi doğal dinlemek yani stereo.

• akyurt kullanıcısına yanıt
    Bence de öyle Ama babam için istiyorum işte... Teyp değiştirmem, ekstra bir ekolayzır ya da bir bilgisayar uygulaması ile mp3 dosyalarına toplu halde eko verebilmek istiyorum.
  • android telefonunu aux yada bluetootla bağla ttpod müzil playerı indir 15 çeşit eko var.Trafik konser vb....
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim deneyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.