Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.385
Cevap
825
Favori
1.707.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika bir başlık olmuş herkesin eline sağlık

Max 250 lirayı geçmeyecek sıfır kamera tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzTürk23

Harika bir başlık olmuş herkesin eline sağlık

Max 250 lirayı geçmeyecek sıfır kamera tavsiyesi olan var mı?
    Biraz araştırdım internetten forum sağolsun güzel bilgiler veriyor

kafamda iki model var şuan Junsun S100 - Xiaomi Mijia her ikisde işi yarar gibi.

Bir özellikte takıldım arkadaşlar ekran olması iyi mi? Xiaomi Mijia ekran var telefon olmadan da kullanabiliyorsun galiba.
  • şu an xiaomi kamerası 140 liralarda...
    fiyata göre kamera nasıldır..
    sanırım kapasitif değil de içinde batarya var...

kampanya kısa sürecek.. olgu bi yorum getirir misin:)

https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html?wid=1433363&lkid=11004390
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

şu an xiaomi kamerası 140 liralarda...
    fiyata göre kamera nasıldır..
    sanırım kapasitif değil de içinde batarya var...

kampanya kısa sürecek.. olgu bi yorum getirir misin:)

https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html?wid=1433363&lkid=11004390
    Bu gearbest'te gümrük'te takılma falan var mı ? yada gümrük için 30 dolar sınırı?
    Yoksa Amazon.de gibi gümrük işlemlerini halledip sorunsuz mu gönderiliyor?

• EBÖB E kullanıcısına yanıt
    22 euroya tekabül eden dolar sonrası gümrüğe takılır. Gümrük gerekli vergilendirmeyi yapar ptt kapıya kargoyu getirdiğinde vergilenen tutarı tahsil eder.
    başıma yakın vakitte geldi ordan biliyorum:)

bi ara gearbestte bilmem kaç dolara kadar gümrüğü biz ödüyoruz kampanyası vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

22 euroya tekabül eden dolar sonrası gümrüğe takılır. Gümrük gerekli vergilendirmeyi yapar ptt kapıya kargoyu getirdiğinde vergilenen tutarı tahsil eder.
    başıma yakın vakitte geldi ordan biliyorum:)

bi ara gearbestte bilmem kaç dolara kadar gümrüğü biz ödüyoruz kampanyası vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum...
    geri dönüş için teşekkürler.
  • EBÖB E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Şimdi önemli olan kampanya bitmeden kamera hakkında gelecek yorumlar:)
  • Buradaki kamera incelemelerinde inanılmaz bir emek harcanmış. Çok çok teşekkürler.
    İnsan 2018 yılında artık netlik sorunu olmayan cillop gibi kayıt yapan cihazlar umuyor. Çok pahalı üst düzey cihazları incelemedim fakat alınabilecek cihazların genel anlamda beklentilerimi karşılamadığını söylemek isterim. Çinli kardeşlerimiz biraz tribünlere oynuyor gibi geldi bana. Sürekli kayıt imkanı olsa, telefon yapıştıracağım arabanın camına.
    İyi bayramlar şimdiden herkese
  • 200 lira limitli
    Çift lensli ve ön lensi full hd kayıt yapabilen dikkat çekmeyecek kadar küçük bir kamera var mıdır?
  • quote:

Carl_Sagan

200 lira limitli
    Çift lensli ve ön lensi full hd kayıt yapabilen dikkat çekmeyecek kadar küçük bir kamera var mıdır?

https://forum.donanimhaber.com/mini-0906-cift-kanal-arac-kamerasi-f-p-2018-7-24-park-modu-kapasitor--131580446

banada kamera lazım gearbestte bulamadım genellıkle gömme pil yapmışlar

bana bu tarz model lazım vantuzlu ve sarkan model olcak,yapışan küçük modeller ayna arkasında kalıp ekranı görünmüyor.sonra sd kart arızasında kayıt etmediği oluyor

Araç içi kamera Tavsiyesi

bu modelin 170 derece acısı ve kapasıtorlu modelını bulamadım.genellıkle gomme pil oluyor

bendekı g30 gomme pıl degıstırıp durmaktan bıktım hala elle acıyorum...

bu bayram yine bol kazalı gecmıs 2 gunde anayollar barıye dogru sıyah fren ızlerı..

hatta bır yerde epey guvenlık dubası koymuslar.araba barıyere carpmıs sonra yerler siyah arac yanmış

bıde 2 cı gunu 5 dakıka önde 2 arac arka arkaya gıderken kaza yapmıs yol tek yon ama 2 aracında önü motoru dagılmıs adamları cıkarıp yola yatırmıslar...ya öndekı vırajı alamadı barıyere carptı.arkadakıde ona
    yada arkadakı ondekıne carptı vıraj barıyerler...kamera şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 17 Haziran 2018; 13:42:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

quote:

Carl_Sagan

200 lira limitli

https://forum.donanimhaber.com/mini-0906-cift-kanal-arac-kamerasi-f-p-2018-7-24-park-modu-kapasitor--131580446

banada kamera lazım gearbestte bulamadım genellıkle gömme pil yapmışlar

bana bu tarz model lazım vantuzlu ve sarkan model olcak,yapışan küçük modeller ayna arkasında kalıp ekranı görünmüyor.sonra sd kart arızasında kayıt etmediği oluyor

bu modelin 170 derece acısı ve kapasıtorlu modelını bulamadım.genellıkle gomme pil oluyor

bendekı g30 gomme pıl degıstırıp durmaktan bıktım hala elle acıyorum...

bu bayram yine bol kazalı gecmıs 2 gunde anayollar barıye dogru sıyah fren ızlerı..

hatta bır yerde epey guvenlık dubası koymuslar.araba barıyere carpmıs sonra yerler siyah arac yanmış

bıde 2 cı gunu 5 dakıka önde 2 arac arka arkaya gıderken kaza yapmıs yol tek yon ama 2 aracında önü motoru dagılmıs adamları cıkarıp yola yatırmıslar...ya öndekı vırajı alamadı barıyere carptı.arkadakıde ona
    yada arkadakı ondekıne carptı vıraj barıyerler...kamera şart
    Selam,

Öyle bir kamera bulursanız bana da haber verin...

Bendeki kameralar; G90C ve Viofo A119V2...

• tamam

cama yapisan vantuzsuz kameralar arka cama iyi oluyor.ama on camda dikiz ayna ve tavan arasi kisa mesafe ve cama yapisan kamera bende gitmiyor

bazen sd kart tskilma yaparsa kayit kapaniyor bu yuzden ara ara ekran yada kayit isigini takip ederim..bu yuzden vantuzli sarkan model lazim ve dikiz ayna arkasina vantuzu yapistirinca..kamera ekran tam ayna alti hizasina geliyor

kapasitorlu vantuzlu model sadece g1serisinde var oda 120 yada 140 derece..170 yok ve yan teker camurluklari almiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 18 Haziran 2018; 0:35:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Park halinde yaşanacak sıkıntılar adına alınabilecek sizin için en mantıklı model Mini 0906 kamerasıdır.

Alıntıları Göster
    Park halinde olan araca zarar geldiğinde mesela arabayı yandan çizdiler kameranın acısı görebiliyor mu ki bunu . Önden arkadan çizseler tamamda yandan lastiği patlattılar yada kapıyı çizdiler . Eğer kamera açısı bunu görebiliyorsa çok iyi . Bende yeni araba alacağım sokakta park kavgası çok var . Araba almaktan bu yüzden cekiniyorum o kadar para vericem bide arabaya zarar gelicek diye . Eğer görürse sorun olmaz diyorsanız içime su serptiniz vallahi

• tamamen konu ile alakalı olmasa da ilgili sayılır. şöyle ki; ön arka kayıt yeteneği olan, ancak aynı zamanda navigasyon(en az gerekli olan bu, malum telefonlar da iş görüyor ama tabi olursa daha iyi olur) ve geri görüş olarak kullanabileceğim bir set varmıdır? ayrıca kapasitörlü olması ve park modu olması süper olur. müthiş ötesi görüntüye gerek yok ama tabi en azından aksi bir durumda plaka okunabilsin :)
    çok şey mi istedim bilmiyorum böyle bir set tavsiyeniz olursa çok sevinirim
  • Herkese iyi günler. Mini 0906 alacağım ancak gearbeasttan mı yoksa aliexpress ten mi almalıyım hangisi daha güvenilirdir? Ayrıca gearbeast için indirim kodu nerden bulabilirim? Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gregor0034 -- 18 Haziran 2018; 12:7:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

Park halinde olan araca zarar geldiğinde mesela arabayı yandan çizdiler kameranın acısı görebiliyor mu ki bunu . Önden arkadan çizseler tamamda yandan lastiği patlattılar yada kapıyı çizdiler . Eğer kamera açısı bunu görebiliyorsa çok iyi . Bende yeni araba alacağım sokakta park kavgası çok var . Araba almaktan bu yüzden cekiniyorum o kadar para vericem bide arabaya zarar gelicek diye . Eğer görürse sorun olmaz diyorsanız içime su serptiniz vallahi

Alıntıları Göster
    Bence araç falan almayın sizin aman diyim monotof fln atarlar aracı yakarlar sizde bu şans varken

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

tamamen konu ile alakalı olmasa da ilgili sayılır. şöyle ki; ön arka kayıt yeteneği olan, ancak aynı zamanda navigasyon(en az gerekli olan bu, malum telefonlar da iş görüyor ama tabi olursa daha iyi olur) ve geri görüş olarak kullanabileceğim bir set varmıdır? ayrıca kapasitörlü olması ve park modu olması süper olur. müthiş ötesi görüntüye gerek yok ama tabi en azından aksi bir durumda plaka okunabilsin :)
    çok şey mi istedim bilmiyorum böyle bir set tavsiyeniz olursa çok sevinirim
    Walla benim bildiğim böyle bir model yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tcebeci

Buradaki kamera incelemelerinde inanılmaz bir emek harcanmış. Çok çok teşekkürler.
    İnsan 2018 yılında artık netlik sorunu olmayan cillop gibi kayıt yapan cihazlar umuyor. Çok pahalı üst düzey cihazları incelemedim fakat alınabilecek cihazların genel anlamda beklentilerimi karşılamadığını söylemek isterim. Çinli kardeşlerimiz biraz tribünlere oynuyor gibi geldi bana. Sürekli kayıt imkanı olsa, telefon yapıştıracağım arabanın camına.
    İyi bayramlar şimdiden herkese
    Yazık o telefona kavrulur sıcaklarda

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yanıt için. sanırım 2 ayrı sete yönelecez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozuk mini 903 ü hayata döndürdüm ve 2 gündür sorunsuz kayıt yapıyor

uzun yola bununla çıkılır mı

• 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.