Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.380
Cevap
825
Favori
1.706.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12661267126812691270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araç içi kamera Tavsiyesi

Merhaba bu ürün yanında almamız gereken bir şey daha var mıdır? Başka bir satıcı farklı extralar ilave etmiş kafam karıştı da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

Merhaba bu ürün yanında almamız gereken bir şey daha var mıdır? Başka bir satıcı farklı extralar ilave etmiş kafam karıştı da.

https://goo.gl/xAui4H park kablosu cpl filitre dahil 127$ olan satıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim aküde göstergeleri açınca 11.4 yada 11.3 ile açılıyor. Allaha emanet idare ediyor mu, her an bitebilir mi bilemedim?
  • abi kafam trilyon oldu mesajları oku oku, bana park halindeyken de kayıt alabilen kapasitörlü gerek sigorta kutusu gerek powerbank ayrı ayrı ucuz yollu bir arka, f/p uygun fıyatlı orta sevıye bir ön kamera, şu şekil bir ürün gibi fiyat ve özellık olarak yazabılırmısınız rica etsem benımle aynı arayısta olanlara da yardımcı olur hem.. ayrıca vantuzlu modeller sıcakta camdan düşmüyor mu benim bir telefon tutucu çöp oldu bu yüzden..

örnek:
    arka cam için
    a model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs
    b model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs

ön cam için
    x model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs
    y model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs

çift kameralı
    @ model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckmak -- 15 Mart 2018; 9:54:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckmak

abi kafam trilyon oldu mesajları oku oku, bana park halindeyken de kayıt alabilen kapasitörlü gerek sigorta kutusu gerek powerbank ayrı ayrı ucuz yollu bir arka, f/p uygun fıyatlı orta sevıye bir ön kamera, şu şekil bir ürün gibi fiyat ve özellık olarak yazabılırmısınız rica etsem benımle aynı arayısta olanlara da yardımcı olur hem.. ayrıca vantuzlu modeller sıcakta camdan düşmüyor mu benim bir telefon tutucu çöp oldu bu yüzden..

örnek:
    arka cam için
    a model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs
    b model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs

ön cam için
    x model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs
    y model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs

çift kameralı
    @ model kamera = ... dolar, kapasitörlü arka cam için park modlu sensörlü vs

Park modunu istediğinizde en ekonomik cihaz bu oluyor

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    haydaaa, abi ben mi yanlış hatırlıyorum sanki daha uygunları da vardı bunların izlediğim videolarından hatırladığım.. en son kullandığın kameralardan mı öneriyorsun anlamadım ki.. daha onceki modeller yok mu, hiç alternatifte sunmuyorsun şu kamerayı al şöyle yap şunu da şöyle yaptın mı tamam gibi.. al sana 400 liralık kamera :D zaten satıcı siteye girip kapasitor,park modu seçip filtrelesem yine cıkar bunlar zaten.. ben tecrube ve çözüm yollarından faydalanmak için yazıyorum buraya zaten arkaya 20 dolar öne 40 dolarlık bişey yok mu mesela kapasitörlü iş görür, park modunuda başka şekilde çözemezmiyiz kamera ayarlarından powerbank takviyeli vs ya da siz park modsuz mu kullanıyorsunuz.. napalım bütcemiz yetmiyor baska sekılde çözemıyorsak bende park modsuz kullanırım nedir yani.. maksat araçta uygun fiyatlı iş görür ön arka bir kamera olsun :)
  • quote:

haydaaa, abi ben mi yanlış hatırlıyorum sanki daha uygunları da vardı bunların izlediğim videolarından hatırladığım.. en son kullandığın kameralardan mı öneriyorsun anlamadım ki.. daha onceki modeller yok mu, hiç alternatifte sunmuyorsun şu kamerayı al şöyle yap şunu da şöyle yaptın mı tamam gibi.. al sana 400 liralık kamera :D zaten satıcı siteye girip kapasitor,park modu seçip filtrelesem yine cıkar bunlar zaten.. ben tecrube ve çözüm yollarından faydalanmak için yazıyorum buraya zaten arkaya 20 dolar öne 40 dolarlık bişey yok mu mesela kapasitörlü iş görür, park modunuda başka şekilde çözemezmiyiz kamera ayarlarından powerbank takviyeli vs ya da siz park modsuz mu kullanıyorsunuz.. napalım bütcemiz yetmiyor baska sekılde çözemıyorsak bende park modsuz kullanırım nedir yani.. maksat araçta uygun fiyatlı iş görür ön arka bir kamera olsun :)

Volkan bey, park modu senelerdir kanayan yaramız. Çözülmesi zor ve dikkat isteyen bir konu. Aliexpress'te arama yaparsanız nerede ise önünüze çıkan tüm kameralarda ürün açıklamalarında park modu yazdığını göreceksiniz. Peki ne kadar işlevsel ve gerçekten işe yarayacaklar mı ? sıkıntı orada başlıyor.

Park modunda çekim yaparken dikkat edilecek unsurların başında;

-- Kart hafızasının çabuk dolması
    -- Isınma Problemlerine bağlı deformasyon
    -- Kameranın bu kadar uzun süre çalışmaya elverişli yapıda olması
    -- Akü'nüzü koruma altına almak ( olası bitme durumunda büyük sıkıntı )
    -- Çift taraflı kayıt
    -- Netlik anlamında işe yarayacak çekimler
    -- Kontak kapatıldığında otomatik park moduna geçmesi ( elle uğraşmadan powerbank vs. )
    -- Camda gizlenmesi / dikkat çekmemesi
    -- Fiyat performans anlamında üzmemesi ( Yoksa 400 $ dan Blackvue alın geçin )

En son kullandığım kameralardan önermiyorum, sadece seneler içinde zaman geçtikçe firmalar yaptıkları hataları telafi etmek için yeni modeller geliştiriyorlar. Bende teknolojiyi elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Size alternatif sunamadım çünkü işin içine "Park modu" dahil edildi. Yoksa Ön ve arka cama ayrı ayrı 2 adet Smarnoo T652 modelinden takabilirsiniz ( 35 + 35 = 70 $ ) Park modunu başka şekilde çözebilmek için ayrı bir konu açılmıştır ve konu sahibi çok bilgilidir buyrun : ---Park modu konusu--- içerisinde güneş panelli çözümlerden tutun her türlü detaylı anlatmıştır. Ben kendi aracımda 2 kanal park modu kamerası olmasına rağmen park modunu kullanmıyorum, garaja koyuyorum aracı fakat lazım olduğunda park modunu aktif ediyorum ( şehir dışına çıktığımda ) Bütçenizin el verdiği en mantıklı kamera T652 dir. Şimdilik tek adet alırsınız ilerde 2. yi satın alabilirsiniz. 20 $ modelleri tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Mart 2018; 11:57:39 >

abi suan sipariş veriyorum ödeme kargo seceneklerinin olduğu sayfadayım ve en altta Order Requirement: Dropshipping diye bir scenek var bu nedir ?
  • quote:

abi suan sipariş veriyorum ödeme kargo seceneklerinin olduğu sayfadayım ve en altta Order Requirement: Dropshipping diye bir scenek var bu nedir ?

İşaretlemeye lüzum yok.
  • Kameraları önceden almasam önerilen mini 0906 alırım geçerim. Olgu Bey'in önerdikleri güncelinde tam isabetli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blendw -- 17 Mart 2018; 0:29:48 >
  • sj7000 aksıyon kamera genıs acı 170 derece,gopro da uc dort ayar dar acı genıs acı ozellıgı varmıs
    yıne bu tarz genıs ve dar acı ceken uygun kamera varmı

Olgu Bey merhaba, smarnoo T652 model kamera incelemenizi izledim ve satın alma linkini kullanarak bu kamerayı alacağım. Sormak istediğim; şuanda bu kamera 36 $ olarak görünüyor. İndirime girmesini beklemeli miyim? Ya da ayrıca bir indirim kodu kullanabiliyor muyum? Ya da Bu bütçe dahilinde 'şunu alsan daha iyi olur' dediğiniz başka bir kamera var mı? Cevabınızdan sonra siparişimi vereceğim, emeğiniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    Smarnoo T652'in normal fiyatı 45$ civarında, şu an indirimli fiyat 36$.
    Olgu Bey'in söylediğine göre mini 0906 da bu hafta stoklara girecekti.
  • çinden gelemeyen el kadar buyuk ek bataryalı urunum vardı
    dhl kargo 1 kutu yemişti,baska kargo 3 ay sonra çine geri iade etmişti

çinli kıza demıstım bataryasız gonder dedım olmuyor oyle demıstı,bu çinlileri anlamıyorum,aynı seyı 1 ay sonra sorunca bu sefer tersını cevaplıyor
    bıde kargo gonderen paketı hazırlayanlar var nedesek kafasına gore gonderıyor
    ustune orjınal fıyatı yaz dıyoruz gıdıyor kafasına gore yazıyor

en son çare dün fotograf gonderdım ustune yazı yazdım kamerayı gonder,bataryayı gonderme dıye
    olur dedı bugun kargoladılar

bakalım gelecekmı bataryası olmayan kamera..turkıyede batarya bulurum ona
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, park modu benim için elzem değil ama mantıklı bir fiyata düşecekse mini kamerayı da bekleyebilirim. Ama smarnoo T652 işimi görür gibi geldi. Bilgilendirme için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

çinden gelemeyen el kadar buyuk ek bataryalı urunum vardı
    dhl kargo 1 kutu yemişti,baska kargo 3 ay sonra çine geri iade etmişti

çinli kıza demıstım bataryasız gonder dedım olmuyor oyle demıstı,bu çinlileri anlamıyorum,aynı seyı 1 ay sonra sorunca bu sefer tersını cevaplıyor
    bıde kargo gonderen paketı hazırlayanlar var nedesek kafasına gore gonderıyor
    ustune orjınal fıyatı yaz dıyoruz gıdıyor kafasına gore yazıyor

en son çare dün fotograf gonderdım ustune yazı yazdım kamerayı gonder,bataryayı gonderme dıye
    olur dedı bugun kargoladılar

bakalım gelecekmı bataryası olmayan kamera..turkıyede batarya bulurum ona

Çekik gözlü uzakdoğu yöresi tuhaf insanlara sahip. Koreli çinli tayvanlı bunlarla alışveriş yaparken kesinlikle laf anlatılmıyor. Mesela miktarını yazıp bunu yazar mısın gümrüğe takılır diyorsun tutuyor 5 dolar yazıyor memurda hayvan gibi pakete inanmayıp bilgi istiyor felan. Yada şunu yaz üstüne diyorsun tutuyor kafasına göre kozmetik felan diş macunu yazıyor çıldırtıyor. 2 tane böylesine denk geldim halbuse o kadar da dil dökmüştüm aman dikkat diye

• aynısı banada oldu,üstüne 20 dolar yazsa bile sorun olmayacak gıdıp 2 gozluge 5 dolar yazıyorlar.bunların kafası hepaynı demekki
  • arabada video oynatıcı ıcın arabaya 10 ınc atom laptop koycam
    bu eskı atomlar 480p ıcınmıs ve 720 de bıle kasma olabılırmıs,bende test ettım

pc nın kendı medıa player,sonradan yuklu vlc player,bs player,gom playerda kasma oluyordu,km player bazı kamera vıdeolarına ıyı gelıp serı oynatırken
    arac kameralarını agır cekım gıbı oynatıyor,cozum bulamadım,acaba vıdeo convert programımı kullanmak lazım

deneyen cozen oldumu,butun programları tek tek yukle bak sıl bıktırdı

bide yazın bagaj ıcı 60 derecemı oluyordu,laptop dolu bataryası şişme patlama catlama yanma yaparmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 16 Mart 2018; 14:1:16 >
  • Niye bu kadar uğraşıyorsunuz ki? Telefona otg aparatı takın. Kart okuyucuyu da aparata takın. Mis gibi izleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathews

Beyler arabada voltaj gösterici var. Anahtarı çevirip marşa basmadan acc moduna alınca 11.4 gösteriyor. Sizce bu değer düşük mü aküde sıkıntı var mı? Yukarda arkadaş kitten sözederken 12 üstü değerlerden bahsetmiş mevcut durumda o kiti kullanacak enerjim yok gibi duruyor bilemedim ? Sizdeki acc modunda voltaj değerleriniz nedir?

Bilen birileri birşeyler söyler diye bunu yazmıştım bugün akü bitti mal gibi ortada kaldım bu da bana ders olsun
  • 
Sayfa: önceki 12661267126812691270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.