Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fblimelih

Niye bu kadar uğraşıyorsunuz ki? Telefona otg aparatı takın. Kart okuyucuyu da aparata takın. Mis gibi izleniyor.

Araç içi kamera Tavsiyesi

sağol,tablette o kablo vardı,samsung s3 ume taktım dırek vıdeo gelıyor cok ıyı oldu,tablete kıyasla cep tel daha hızlı olsada ekran kucuk olsada plaka gorunuyo yeterlı yanı

ama kablo cup dıye otursada azcık deymede usb cıkarıldı dıyor,trafık polıslerı bır ıkı kez sabır gostersede sonra bakmıyorlar,yanı kablo nıye ufacık oynasa cıkarıldı dıyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 16 Mart 2018; 22:50:7 >

• aksıyon kamera almak gereksız olmazmı

4k olarak cep telefonları ıse yarıyor tek fark cep 120 derece ıse aksıyon 170 derece bıde batarya degısıyor ama ceptede degısıyor bu yuzden tek fark su kabı ve kafaya takılması falan

cep yada aksıyon 800 tl ye bulunur 4k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 17 Mart 2018; 3:31:15 >
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/FLOVEME-Tipi-C-OTG-Adapt-r-arj-Erkek-USB-Kablosu-I-in-Dayan-kl-Kad-n/32831047788.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.IBqqTG Linkteki ürünü kuponla 13 cente almıştım.Oynatınca falan çıkmıyor. Bu ürün type c telefonlar için.
  • Viofo a119 gearbest-aliexptess gibi yerlerde 65-75$ arasi gorunuyor. Turkiyeye giriste sorun oluyor mu? Son zamanlarda bu miktarlarda kamera getirten oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Viofo a119 gearbest-aliexptess gibi yerlerde 65-75$ arasi gorunuyor. Turkiyeye giriste sorun oluyor mu? Son zamanlarda bu miktarlarda kamera getirten oldu mu?

70 dolar ustune vergı ekleyıp kapıda odeme alıyorlar olması lazım hala net dıyen yok nasıl alıyorlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathews

quote:

Beyler arabada voltaj gösterici var. Anahtarı çevirip marşa basmadan acc moduna alınca 11.4 gösteriyor. Sizce bu değer düşük mü aküde sıkıntı var mı? Yukarda arkadaş kitten sözederken 12 üstü değerlerden bahsetmiş mevcut durumda o kiti kullanacak enerjim yok gibi duruyor bilemedim ? Sizdeki acc modunda voltaj değerleriniz nedir?

Bilen birileri birşeyler söyler diye bunu yazmıştım bugün akü bitti mal gibi ortada kaldım bu da bana ders olsun

Hocam araç ne kadar hareketsiz kaldı ve akü bitti ?

Bende kamera değiştirip Mini 0906 modeline geçmeyi düşünüyorum.

İki kamera kayıtta iken acaba ne kadar akım çekiyor ?

Birde park kiti akü enerjisi belli bir voltaja düştüğünde cihazın enerjisini kesiyor mu ?

Olgu Hocam sende bilgi verebilirsen sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Viofo a119 gearbest-aliexptess gibi yerlerde 65-75$ arasi gorunuyor. Turkiyeye giriste sorun oluyor mu? Son zamanlarda bu miktarlarda kamera getirten oldu mu?

ben geçen haftalarda gearbestten bir ürün getirttim.
    örnek olarak olay şöyle gelişiyor
    ürünü kargoluyorlar türkiyede gümrüğe geldiğinde vergilendirme süreci başlıyor gösterilen fiyat üzerinden vergi ücreti oluşturuluyor. sonra kargo firması size sms gönderiyor aradığınızda alıcı bilgileri ile birlikte belirtilen ücreti onların hesapına aktarıyorsunuz firma 2 gün içinde gümrükten çekip size kargo ile gönderiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_tuzla

quote:

quote:

Beyler arabada voltaj gösterici var. Anahtarı çevirip marşa basmadan acc moduna alınca 11.4 gösteriyor. Sizce bu değer düşük mü aküde sıkıntı var mı? Yukarda arkadaş kitten sözederken 12 üstü değerlerden bahsetmiş mevcut durumda o kiti kullanacak enerjim yok gibi duruyor bilemedim ? Sizdeki acc modunda voltaj değerleriniz nedir?

Bilen birileri birşeyler söyler diye bunu yazmıştım bugün akü bitti mal gibi ortada kaldım bu da bana ders olsun

Hocam araç ne kadar hareketsiz kaldı ve akü bitti ?

Bende kamera değiştirip Mini 0906 modeline geçmeyi düşünüyorum.

İki kamera kayıtta iken acaba ne kadar akım çekiyor ?

Birde park kiti akü enerjisi belli bir voltaja düştüğünde cihazın enerjisini kesiyor mu ?

Olgu Hocam sende bilgi verebilirsen sevinirim :)

Evet işin olayı o zaten, inceleme videosunda baya bi anlattım ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olgu Hocam

Videoyu izledim.Farklı bir kit var ancak 11.5 V 'a geldiğinde kamera enerjisini kesiyor.Akü işi yapan firmada bu değerin düşük olduğunu ve uzun süreli hareketsiz kalmalarda aracın aküsünün marş basmayacağını söylüyorlar.Akü voltajının 12.5 V altında inmemesi gerektiğini söylüyorlar. Park kiti aynı zamanda bu görevi yapıyormu video da varsa onu atlamış olabilirim. Tekrar izleyeyim.
  • bu mını kamera cep telefonuna takılıyor bır yonu 360 derece dıger yonu 360 derece toplamda 720 derece cekıyormus

https://tr.gearbest.com/action-cameras/pp_675310.html?wid=90

vıdeo

https://www.youtube.com/watch?v=ph46m1nrriA
  • olgu ve dıger arkadaslar,yaz geldı ve ben bıraz gezersem,gıttıgım yerlerı cekersem

ya arac kameramla yolu cekerım yada cep telefonumla etrafı cekerım

cep telefonum 4k degıl henuz yukseltmedım ama 4k cep telefonu alırsam o zaman aksıyon kamerasına gerek kalmaz dıye dusunuyorum cunku 2 sınıde elımde tutucam,suya dalma ısıde yok bu yuzden su kabına gerek yok

aksıyon kamera alırsam yapıstırma ve kabı var dıye arabanın tepesıne yapıstırsam yolu etrafı daha net ceker

yanı sonucta kullanılmayan sey gereksız dıye aksıyon kamera alsammı almasammı

almamak daha mantıklı gelıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

olgu ve dıger arkadaslar,yaz geldı ve ben bıraz gezersem,gıttıgım yerlerı cekersem

ya arac kameramla yolu cekerım yada cep telefonumla etrafı cekerım

cep telefonum 4k degıl henuz yukseltmedım ama 4k cep telefonu alırsam o zaman aksıyon kamerasına gerek kalmaz dıye dusunuyorum cunku 2 sınıde elımde tutucam,suya dalma ısıde yok bu yuzden su kabına gerek yok

aksıyon kamera alırsam yapıstırma ve kabı var dıye arabanın tepesıne yapıstırsam yolu etrafı daha net ceker

yanı sonucta kullanılmayan sey gereksız dıye aksıyon kamera alsammı almasammı

almamak daha mantıklı gelıyor

Şahanesin Barış, süper fikirler.

• Ön arka kamera yetmedi yanları çeken kamera nasıl ayarlayabiliriz? Çünkü geçende seyir halindeyken astranın teki yandan yanaşıp sürttü ama kameralar göremedi yanda kaldığı için. Bu sıkıntıyı aracın içine aksiyon kamera alıp mesela tepedeki kabin lambasının yanına sabitlesek her iki yanıda kayda alabilir miyiz? Bunu ciddi olarak düşünüyorum onun için yardımınız önemli yanlar korumasız kalıyor.

Ayrıyetten powerbank olayından bezmiş bıkmış durumdayım. Park halindeyken evden hergün doldurup gelip takmak gerçekten bunalttı. Yukarlarda bahsedilen sigorta kitlerinden almaya iyicene niyetlendim akü biter ya da bitmez umrumda değil zaten geçenlerde bitip yolda kalınca artık umursamıyorum.
  • quote:

Ön arka kamera yetmedi yanları çeken kamera nasıl ayarlayabiliriz? Çünkü geçende seyir halindeyken astranın teki yandan yanaşıp sürttü ama kameralar göremedi yanda kaldığı için. Bu sıkıntıyı aracın içine aksiyon kamera alıp mesela tepedeki kabin lambasının yanına sabitlesek her iki yanıda kayda alabilir miyiz? Bunu ciddi olarak düşünüyorum onun için yardımınız önemli yanlar korumasız kalıyor.

Ayrıyetten powerbank olayından bezmiş bıkmış durumdayım. Park halindeyken evden hergün doldurup gelip takmak gerçekten bunalttı. Yukarlarda bahsedilen sigorta kitlerinden almaya iyicene niyetlendim akü biter ya da bitmez umrumda değil zaten geçenlerde bitip yolda kalınca artık umursamıyorum.

Piyasadan harici kamera olan modelelrden bulabilseniz örnek matego Xp1 yan camlara gayet iyi olurdu.

Akü koruması için videoyu izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Mart 2018; 9:15:56 >

• quote:

Olgu Hocam

Videoyu izledim.Farklı bir kit var ancak 11.5 V 'a geldiğinde kamera enerjisini kesiyor.Akü işi yapan firmada bu değerin düşük olduğunu ve uzun süreli hareketsiz kalmalarda aracın aküsünün marş basmayacağını söylüyorlar.Akü voltajının 12.5 V altında inmemesi gerektiğini söylüyorlar. Park kiti aynı zamanda bu görevi yapıyormu video da varsa onu atlamış olabilirim. Tekrar izleyeyim.

Çok uzun süreli 5-6 gün prk ettiğinizde sizde park modunu kapatırsınız problem ortadan kalkar. Yada arada gidip aracı bi çalıştırırsınız 10 dk yani aklıma gelen bu :)

• quote:

Ön arka kamera yetmedi yanları çeken kamera nasıl ayarlayabiliriz? Çünkü geçende seyir halindeyken astranın teki yandan yanaşıp sürttü ama kameralar göremedi yanda kaldığı için. Bu sıkıntıyı aracın içine aksiyon kamera alıp mesela tepedeki kabin lambasının yanına sabitlesek her iki yanıda kayda alabilir miyiz? Bunu ciddi olarak düşünüyorum onun için yardımınız önemli yanlar korumasız kalıyor.

ben size 3 senedir diyorumki yanları çeken kamerada takın

gearbestten aldım şu an varmı bilmem tiesfong c10s,bunu tepe lambası altına yapıstır,bataryaı modeldir ama 2 senedir batarya degısmedı.saglam bataryası var

ekranı sana donuk oluyor ve kamerada sana donuk oluyor,ekranı ve ısıgını gorebılıyorsun,bundan baska model goremedım

gerekırse 2 adet tak ve bırı saga bırı sola kapıları komple cekebılır ama bır tane yetıyor,yada olgudakı ön cama takılan mını kamerayı takman lazın ıcerıyı cekıyor ve bataryası harıcı olan modeldı,parmak kadar kameraydı ayna yanına takman lazım,o ise yüzlerle kapıları cekıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Olgu Hocam

Çok uzun süreli 5-6 gün prk ettiğinizde sizde park modunu kapatırsınız problem ortadan kalkar. Yada arada gidip aracı bi çalıştırırsınız 10 dk yani aklıma gelen bu :)

https://tr.gearbest.com/action-cameras/pp_778144.html

https://tr.gearbest.com/action-cameras/pp_675310.html

gri kamera ıyı olabılır arka cam kısma takıp arkayı ve onu cekse bu kamerayı sadece sabah bınerken solar sarja taksak aksam cıkarsak,solar sarjı sarj etmeden belkı 1 hafta goturur,tum gun aralıksız kayıt eder park halındede ceker,sadece araca bınınce usb fısı solara tak cıkar yapıcaz,kabloyu arka camdan ön vıtese kadar cekcez

• Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda düğünümüz var. Hem konvoyu kaydetmek hem de bahaneyle araç kamerası ihtiyacımızı gidermek için bir kamera arıyoruz. Pek vaktimiz yok o yüzden gb vb. siteleri kullanamıyoruz. Var mıdır sizin önereceğiniz bir kamera yurtiçi sitelerden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Piyasadan harici kamera olan modelelrden bulabilseniz örnek matego Xp1 yan camlara gayet iyi olurdu.

Akü koruması için videoyu izleyin

Üstad videodaki ürün mini 0906 ile uyumlu çalışır mı? Mini 0906'nın orjinal çakmaklık aparatını bu cihaza takarsak gerçek park modunu kullanabilir miyiz? Mini 0906 nın hardwire kitinde kırmızı sarı ve siyah olarak üç kablo var videodaki cihazda siyah ve kırmızı kablo var o yüzden kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblimelih -- 22 Mart 2018; 10:52:7 >

• 28 marttaki aliexpress yıl dönümü indiriminde $50 civarında tavsiye edeceğiniz model var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.