Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
6
Favori
8.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanın da bu devlete dedim ki , Vestel ASELSAN bir kaliteli araç kamerası üretsin, GPS wi-fi olsun , istihbarat uydudan kameraya erisebilsin dinleme yapabilsin, Yok dediler Çin'den sipariş veriyor Çinliler topluyor verileri :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene viofo a118c, 1.5 senedir de jado d330 kullanıyorum. Artık alışkanlık oldu kamerasız araba kullanamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

İPhone bilmiyorum hocam. Paylaşım derken indirdiğiniz videoyu başkasına atmaktan mı bahsediyorsunuz? Ben androidde sorunsuzca paylaşabiliyorum. Çözünürlük yüksek olduğundan videoların boyutu çok büyük olabiliyor belki bununla alakalıdır.
    cevap için teşekkür ederim hocam
    demek ki benin telefonla alakalı bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Bende ha bugün ha yarın alacağım diye diye hep ihmal ettim. Arastiracak çok vaktinde yok, nokta atışı bir model önerirseniz alıp geçelim, hatta fiyat performans oranı yüksek bir model varsa hanımın arabasınada alalım aradan çıksın, gerçekten çok gerekli heleki Adana trafiğinde elzem.

Xiaomi 70Mai Pro

• hangi - nasıl bir ürün alacağımızı bilemiyoruz ustam bir ürün önerin lütfen.

• Sanırım 2015'den beri kullanıyorum G1-WC 1080p araç kamerası. İndirimli olarak 50$'a almıştım o zamanlar tabi TL ile Türkiye'den almaktansa USD ile almak daha avantajlı oluyordu o senelerde :) ürünü halen kullanmaktayım 3 araba değiştirdim ve her seferinde montajı 15 dakikamı almıştır. Çakmaklığa takın çakmaklığın hemen yanında veya arkasında plastiğin altından geçirin torpidoyu açın, torpidoyu tutan menteşelerin arasından geçirin kabloyu (maksat torpido altında ayak kısmına sarkma olmasın) akabinde kablo uzun olduğu için hemen torpido yanından aracın kapı menteşesinin orada bulunan siyah fitili sökün o fitil içerisinden (araç sacından) yukarıya doğru kabloyu devam ettirin. Sonrasında ön cam direğine geldiğinizde plastiğin içine cam tarafına yakın olan yerden biraz zorlayarak itekleyin kabloyu ve aynı şekilde tavana kadar yürütün. Son işlem cam direğinin plastiğinden çıkarttığınız kabloyu tavan döşemesinin alt kısmına hafifçe sokarak dikiz aynanıza kadar kabloyu çekin ve aşağıya 10cm kadar kablo uzunluğu bırakın yada 5 cm araç kameranızı cama sabitleyin ister dikiz aynanızın arkasına, görmek isterseniz ise dikiz aynasının alt kısmına. İşlem bu kadar emin olun max. yarım saatinizi alacaktır daha sonrasında ise 10-15 dakikanızı almayacaktır.

Şöyle bir açıklamada da bulunayım. Çalıştığım şirkette bir çalışan akşam iş çıkışı evine giderken ışıkların yeşilden kırmızıya döndüğü an; yani sarı yanarken ışıklardan geçiyor ve karanlık olması nedeniyle tam ışıkların dibinde duran yayayı görmüyor. Yaya yola bir anda atladığı için kaza gerçekleşiyor ve yaya hayatını kaybediyor. Bu arkadaşta 1.5 yıl kadar cezaevinde yatıyor. Konu araştırılıyor ediliyor derken mobese kayıtlarına ulaşılamıyor akabinde o civarda bir marketin kamerasına trafik ışıkları yansıyor aracın geçtiği saniye bu ışık yeşilden sarıya dönüyor ve bu şekilde arkadaş cezaevinden çıktı. Biraz uzun oldu ama bu gibi durumlarda gerçekten kamera çok önemli başına gelmeyene şaka gibi gelebilir ama hepimizin başına gelebilir. Zorunlu hale getirilmesi gereken bir husustur bence. Tüm kazalar Rusya'da kayıt altına alınıyor derler çünkü orada zorunluluk var.

• Türkiye'de büyük ihtiyaç ama araçlarda yangına sebep oluyor diye düşünüyorum bundan 1 sene önce bir yakın arkadaşımın arkadaşının f10 520i aracı cayır cayır yanmış araçta ne ekstra bir tesisat ne yazılım Chip hiçbir şey yokmuş sadece kamera varmış borusan kameranın sebep olduğunu iddaa etmiş. Bende bu durumdan dolayı tedirginim.

• Benim teneke Punto'yu daha almadan araç kamerasını almıştım. Montaj falan maksimum yarım saat alıyor. Kamerasız gezen akılsızdır net.
  • belki de 300 tl ceza titeceğiniz bir mevzuda 5 yıl hapse mahkum olursunuz. belki bunun için kamera kayıtlarını gizlersiniz delil karartmadan de bir 5 yıl daha yersiniz.

• Daha bugun taktim arac kamerasini arabaya. Bazilari kablo isi felan demis de kolay is o ya. 10 dakikami almadi benim. Arabanin kapi fitillerinin arasina sikistirirarak yukari dogru cikartiyorsunuz, sonra da aynaya dogru geliyorsunuz. O kadar mesakatli bir isi yok.

• Biraz baktım inceledim 2 model finale kaldı g300 diye bir model ile birçok arkadaşın tavsiye ettiği 70mia pro.
    Şu an hepsiburada saatlik bir indirim var ve g300 419 lira, diğer modelden artısı GPS ininde olması gibi.
    Sanırım bunu tercih edeceğim gibi
    İtirazı olan varsa ya şimdi söylesin yada ebediyen sussun arkadaşlar

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hocam, ne alırsan kapasitörlü kamera al pilli olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Zamanın da bu devlete dedim ki , Vestel ASELSAN bir kaliteli araç kamerası üretsin, GPS wi-fi olsun , istihbarat uydudan kameraya erisebilsin dinleme yapabilsin, Yok dediler Çin'den sipariş veriyor Çinliler topluyor verileri :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Hocam, ne alırsan kapasitörlü kamera al pilli olmasın.
    O ne demek oluyor haci

Elektronik konusunda cahalım, anlamam pek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 17 Aralık 2020; 21:37:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Biraz baktım inceledim 2 model finale kaldı g300 diye bir model ile birçok arkadaşın tavsiye ettiği 70mia pro.
    Şu an hepsiburada saatlik bir indirim var ve g300 419 lira, diğer modelden artısı GPS ininde olması gibi.
    Sanırım bunu tercih edeceğim gibi
    İtirazı olan varsa ya şimdi söylesin yada ebediyen sussun arkadaşlar
    Telefon açtım sana ama açmadın, aldın mı yetişemedim mi? .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Aralık 2020; 21:49:9 >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Hacı, şu linkte kısaca anlatıyor eleman.
    https://www.kamerarehberi.com/kapasitorlu-batarya-nedir/17765

• Kamera konusu içinhttps://forum.donanimhaber.com/arac-ici-kamera-tavsiyesi-jado-d-330-ciftli-kamera-park-sensorlu--74988670-1480

@OlguErhan

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Telefon açtım sana ama açmadın, aldın mı yetişemedim mi? .

Alıntıları Göster

Son dakikalar 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Hacı, şu linkte kısaca anlatıyor eleman.
    https://www.kamerarehberi.com/kapasitorlu-batarya-nedir/17765

👍

Adana'dayiz bu sıcakta pilli almamak en iyisi o zaman ama bu linkteki arkadaş 15 dakika demiş, bugün okuduğum yorumlarda 2 saatten bahseden ler vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 17 Aralık 2020; 22:23:8 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.