Şimdi Ara

. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
6
Favori
8.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hehe km'sine bakarım, depoyu da boş bırakırım  

Şaka bir yana 3000 km'de halen. Saçma sapan işler. Sen ne yaptın ev işini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Ama ceza taa ne zaman geliyor? Kamera SD kart hafızasına göre döngü yapıyor, üzerine kayıt çekmiş olur o zamana kadar.

Alıntıları Göster

Himm, o da doğru.Bu Fahri Müfettiş terörüne dur demek lazım, elde delil olursa önce ceza iptali, arkasından görevi kötüye kullandığı için şikayetçi olmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Hehe km'sine bakarım, depoyu da boş bırakırım  

Şaka bir yana 3000 km'de halen. Saçma sapan işler. Sen ne yaptın ev işini?

Depo kolay canın sağolsun daa, 2 tur atmayalım mı yani?

Evden vazgeçtik mevcut olanın yeterli olduğuna kanaat getirdik, yeni ev alımı şimdilik gündemden düştü. Zaten arabayı da değiştirmedik, ilerleyen dönemlerde bakarız artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Himm, o da doğru.Bu Fahri Müfettiş terörüne dur demek lazım, elde delil olursa önce ceza iptali, arkasından görevi kötüye kullandığı için şikayetçi olmak gerek.

Alıntıları Göster
    Anlık durumlar için çok gerekli, zaten cihaz darbe sensörü sayesinde olay anını farklı klasöre atıyor. En kötüsü olayı cep telefonuna indirir yada sd kartı çıkartıp kaydı korumaya alırsınız.

Bence her araca lazım. Ama görüntü kalitesi iyi olmayan ürünlere ucuz diye kimse para vermesin, siz kamera var zannederken, olayın sonu boş bir görüntüye dönüşebilir.

• kelsier1425 K kullanıcısına yanıt

O kadar delil varken nasıl suçlu oldunuz?

• Wol4onak kullanıcısına yanıt
    Adalet kavramının içi boş ülkede. Cinayet işleyen adam elini koluna sallaya sallaya geziyor ülkede.
  • Arabam yok 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Depo kolay canın sağolsun daa, 2 tur atmayalım mı yani?

Evden vazgeçtik mevcut olanın yeterli olduğuna kanaat getirdik, yeni ev alımı şimdilik gündemden düştü. Zaten arabayı da değiştirmedik, ilerleyen dönemlerde bakarız artık.

Alıntıları Göster

Veririm bir tur yav.

BMW'den sonra 1.2 motor önden çekişli keyif vermez ama 

Araç piyasası da ev piyasasıda anormal. Fiyatları da anlamıyorum sebebinide. Neyse kurtuldum ben haftaya tadilat var o da biterse tamamdır.

• Bende viofo a118 araç kamerası var,kameradan cakmaklığa giden kablo bozuldu bu kablolar Universal mı acaba,kamera tarafında USB girişli diğer tarafından cakmaklığa bağlanan kablodan bahsediyorum,bilgisi olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kelsier1425

Adalet kavramının içi boş ülkede. Cinayet işleyen adam elini koluna sallaya sallaya geziyor ülkede.

Orası belli zaten hocam. Mahkemenin yanıtı neydi bu kayıtlara?

• 1- Develtin zorunlu tutması lazım
    2- Sigorta şirketleri teşvik indirimi uygulaması lazım
    3- En önemlisi üreticilerin derli toplu fabrikasyon kameralı araç üretmesi lazım.

Hali hazırda park kamerası, radar, lidar birsürü ekipman var zaten. Bunun yanına ön/arka emniyet kamerası hem rekabeti arttırır, hem sigorta primlerini düşürür.
  • Herkese merhaba.

Tecrubeli arkadaslara bir sorum olacak. Ben aracima kayit ozellikli kamera taktirmak istiyorum. Ancak park halindeykende kayit yapmasini istiyorum. 7/24 kayit. Bunun icin ne yapmak gerekir ne almak gerekir bilgisi olanlardan destek rica ederim. Selamlar

Geçmiş olsun hocam. Arkadan vuran her zaman suçludur. Kamera görntüleri varsa paylaşmanız mümkün mü?

• 2019 başları yada 2018 sonlarına doğru Almanyadan Vantrue n2 pro aldırmıştım enişteye, yazın gelemediler. Sonrada korona illeti çıkınca gelemediler. 2 senedir kamerasız takılıyoruz. İnşallah başımıza bir şey gelmezde kendimizi ispatlamak için kamera görüntüsünr ihtiyaç duymayız.

Mahkeme olayına girmedik hocam. Araç babamın üstüne uğraşmak istemedi. Elimize ne geçecek dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wol4onak

O kadar delil varken nasıl suçlu oldunuz?

Kardeşim Türkiye'de yaşamıyorsun sanırım ? adamın evin'de kadın öldürülüyor darp raporları tecavüz bulguları orta'da olmasına rağmen siyasetçi oldukları için adamı suçsuz bulup kadın intihar etti diyorlar sen nasıl siz o kadar delil varken suçlu oldunuz diyorsun  Türkiye'de yaşadığını unutuyorsun

• Kameradan gelen usb kabloyu direk cakmaklik donusturucusune takiyorsun. Bu kadar montaji.Göz zevkim daha degerli dersen kabloyu dikiz aynasinin ustunden yan direge dogru direkden de torpidonun altindan cakmakliga takarsin.

• Park halinde kayit yapabilen diye yazan kamera cok ama %85i yalan dolan bi halta yaramiyor.Hareket sensorlu diyor tamam oyle bi ozelligi var ama vasat calisiyor. + aküye baglanmasi lazim akuyude bitirir. Simdiki yeni nesil nasil ne kadar yol kat etti bilemiyorum ama degisen birsey olacagini sanmiyorum. Mp si yuksek yazanlar da yalan düzmece.

720 p de kaliteli lense sahip olan bi kamera daha kullanisli olur. Oyle 2 k 4 k yalan dolan.

• Arkadaşlar, DH araç kamera konusu mevcut. Hem konu sahibinden hemde alan kullananlardan daha çok bilgi alabilirsiniz.

@OlguErhan arkadaşımızın youtube inceleme/montaj videoları da mevcut.

• Almayanlara şaşırmamak elde değil, motosiklette kask kamerası, arabada araç içi kamera şart.
    Üstelik bu kadar ucuzlamışken

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.