Şimdi Ara

Araç düşürme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa 88 model tanus var Benim üzerime ruhsatı ama ne araba ne ruhsatı bende değil arkadaşa vekalet verdim satış yapsın diye noter satışı yapmadan satmış arabayı ve arabaya ve arkadaşa ulaşamıyorum araç nerde bilmiyorum vergi borcu bana geliyor (şuna vergi borcu yok) aracı üzerinden düşürmek istiyorum ne yapabilirim araçla ilgili elimde birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konudan bilgisi olan varsa lütfen bildiklerinizi söyleyin biran önce ne yapmam gerekiyorsa yapayım teşekkürler

• polise başvur bence. dolandırıldım diye. bu devirde kimse kimseye güvenmiyor sen nasıl oluyor da vekalet veriyorsun? iyi cesaret valla. şimdi alan kişi suç işlese senin arabayla. yandığının resmidir.
  • Çalındı ihbari ver plakayi ver polis bulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş dedik güvendik sonuç bu ne yapalım

• Doğru karakola gidiyorsun şikayette bulunuyorsun durum ciddi

• Çalıntı diyemiyorum cehalet verdiğim için yanlış beyan olur sonra başım ağrır

• Vekalet

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn1

Vekalet

Yazık değilmi ne diye vekaleti arkadaşına verdin ahh kendi başını yaktın ne yapacaksın simdi

• Vekalet iptal ettirdim

• Bu güne kadar beklemen hata.
    O araç ile bir suç işlense direk seni tıkarlar içeri.Derdini anlatana kadar 3 sene geçer.
    Biran evvel polise git ve durumu anlat. şikayetçi ol, sana gerekli yolu gösterirler.
  • dolandırıldım diye başvuracak. başka çare yok.
  • Lahavle...

Acil polise başvur.
  • Evet verecem polise ama yapmam gereken bi işlem varmı diye yazdım başına gelen varmı diye eğer başına gelen veya bilgisi olan varsa diye

• Bi işi halledeyim derken başına başka sorun açmayım diye araştırıyorum

• Polise olanı biteni anlat orada bir tutanak tutulsun olur da araç bir olaya karışırsa en azından derdini anlatabilirsin muhtemelen polis savcılığa yönlendirip dilekçe vermeni isteyecektir. Ben aracı bulabileceğini sanmıyorum muhtemelen araç hurdaya çıkmıştır yedek parça olarak çoktan parçalanmıştır.
  • Araç bulunsun diye uğraşmıyorum araç üzerimden düşsün başıma bi olay gelmesin derdindeyim aracın parasında değilim 3-4 bin tl eder zaten ama tek üzerimden düşsün sorun çıkartmadan bunun için uğraşacam

• İnş hurdadır kimse kullanmıyordur tek başıma birşey gelmesin araç bulunmuş veya bulunmamış fark etmiyor sorun açmasın yeter

• Evet araştırdım yasayı vergi borcunun 1/4 ü Ödemiş'i şekilde düşürme fırsatı gelmiş ama şuan geçerlimi bilmiyorum yarın bi avukatla görüşüp karakola gidecem ordanda nöbetçi savcılığa dilekçe verecem

• benim daha önce başıma geldi. hatta konuda açmıştım bu konuyla ilgili..

https://forum.donanimhaber.com/kayip-arac--81622005
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.