Şimdi Ara

Araç değişimi - - Tavsiye Rica

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4 senedir bindiğim 2013 model dizel linea urban aracımı satacağım. Piyasası 70 bin civarı yapıyor.

Yerine maks 150.000 TL Lik araç almak istiyorum.

Aklımdaki seçenekler şöyle

Ww golf 1.0 tsi midline plus 2019 model
    Seat leon 1.0 tsi style paket 2019 — 2020
    Toyota corolla vision otomatik olabilir
    Mitsubishi Asx makyajlı kasa cam tavanlı

Otomatik takıntım yok. Bunların dışında bindiğin süre boyunca prim yapan bir araç tavsiyesi varsa yazabilir arkadaşlar.

• UP.
  • Astra k tavsiye ederim ben
  • Golf ezer geçer
  • Performans olarak focus ama en mantıklısı 1.6 mjet egea olacaktır 0 araç bulabilirsiniz. Golf kasa değiştirecek ve bağımsız değil 1.0 lar hemde benzinli şehiriçi için yeterlidir de uzun yolda memnun etmez. Corolla güncel ve bağımsız süspansiyon, mercek far gibi şeyler standart şanzımanı da en hatasızlardan biri manuelse zaten bir şey olmaz, iyi bir lpg ile ( prins vsi 2 gibi tahmini 4 bin tl) mis gibi olur.
  • Prim = golf
  • Araçlarımdan bindiğim süre boyunca en çok prim yapan ve memnun eden Golf oldu inşallah da etmeye devam eder.

Tavsiye ederim, fakat benzinli araç bence alınmaz, ben geçen hafta sıfır benzinli clio aldım ortalama 7.8 litre. İnip dizel Golf’e biniyorum 4.7 litre.

Yerinizde olsam 1.6 tdi manuel Golf bakardım.
  • Kia Cerato 1.6 dizel otomatik 2018 Prestige paket
    140.000-165.000 arasında fiyatları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 7 Haziran 2020; 22:46:17 >
  • 1 serisi bakabilirsin. Model yılı biraz daha eski kalır belki ama 1'den inip bunlara binen adam margarin tenekesine binmiş gibi hisseder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 7 Haziran 2020; 21:8:24 >
  • Ben olsam qasqhai dizel alırdım 150 Civarı temizleri geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamolsun1

Astra k tavsiye ederim ben
    1.0 turbolar nasıl hocam? Sahibinden de 3 tane satılık var. 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Golf ezer geçer
    Çoğunluk o parayı vericen özellik yok. Midline plus alma diyor.
  • Hocam selamlar, Leon iyidir iyi.. Ben aldım geçtim Bursa'ya yolum düşerse görüşürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Hocam selamlar, Leon iyidir iyi.. Ben aldım geçtim Bursa'ya yolum düşerse görüşürüz
    Hayırlı olsun kardeşim. Mutlaka beklerim..
    Yeni araç bilgilendirmesi yapacağım.
    Selamlar..
  • 150.000 en mantikli araclardan biri leon digeri corolla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Araçlarımdan bindiğim süre boyunca en çok prim yapan ve memnun eden Golf oldu inşallah da etmeye devam eder.

Tavsiye ederim, fakat benzinli araç bence alınmaz, ben geçen hafta sıfır benzinli clio aldım ortalama 7.8 litre. İnip dizel Golf’e biniyorum 4.7 litre.

Yerinizde olsam 1.6 tdi manuel Golf bakardım.
    Valla hocam ben yıllardır dizel kullandım. Hatta iş yerinde araçlar hep dizel ama benzinli arabanın sessizliği ve ataklığı dizelde yok.(Dizel gitmiyor demiyorum, tamamen sessiz çalışması ve daha çok keyif vermesi ile alakalı bir durum benim açımdan) Benzinli araba bana daha konforlu geliyor. O yüzden bende tam tersine dizeli bıraktım yine benzinli araç alıyorum. Ama tabi bu işler bütçe, ne kadar çok üstündesin aracın bunlara bağlı biraz da.

• Hocam aklıma geldi bugün bir Corollaya bindim. Kalite farkı çok diğer düşündüğün modellere göre. Otomatik vitesti belki gerçekten çok sorunsuz bir araçtır ama kullanılan materyalleri çok basit duruyordu. Ortaya bir ekran konmuş tamam gayet büyük yeterli ama emanet duruyor, kapılar cılız geldi açıkcası pek beğenmedim.
  • Corolla.

Otomatik olmayan araçlar asla ve asla prim yapmaz artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.