Şimdi Ara

Araç Alıyoruz Seçenekler İkiye Düştü, Acil yardım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, muhtemelen ilk 3 sene benzinli kullanacağız sonra lpg geçeceğiz.
  • Geçmiş olsun. Yetkili servis yakınmıydı bari 🤔

• Hocam önerim otomatik ve geri görüş kamerası olan bir araç tercih etmeniz. İ30 elite dizel öneririm

• Hibrit araçlara da göz gezdirin derim.
  • @orhan1461

Anlayamadım hocam.

@Paul Hausser

Hybrit araçlar güzel ancak bütçemizin çok üzerinde maalesef, o yüzden hiç bakmadık. 65000TL ye kadar alabileceğimiz araçkara baktık hocam.

@baranel

İ30 un en boş benzinli versiyonu 74000TL fiyat verdiler o yüzden bakamadık hocam.
  • Megane ne zaman egea ile kıyaslanır oldu

Premium araç ile halk arabası karşılaştırılır mı hiç !

Ben yokken bu foruma ne olmuş böyle.Artık aklınızı başınıza toplama zamanı.

Megane test etmiş biri olarak malzeme kalitesi,iç konfor ve sürüş keyfinin en üst düzeyde olduğunu söyleyebilirim.Düşünün Mercedes E serisinden alamadığım sürüş zevkini Megane dan almış adamım ben.O yüzden sonuç belli hiç düşünmeden Megane al zevki iliklerine kadar hisset

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Bence güzel bir arabaydı Egea, üretim hattında da bulundum işim dolayısı ile kalite olarak kötü bir araç olduğunu düşünmüyorum. Çok arada kaldık açıkçası ama 16 senelik Megane 1 geçmişimiz olduğundan Megane da karar kıldık. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetle Juice

Bence güzel bir arabaydı Egea, üretim hattında da bulundum işim dolayısı ile kalite olarak kötü bir araç olduğunu düşünmüyorum. Çok arada kaldık açıkçası ama 16 senelik Megane 1 geçmişimiz olduğundan Megane da karar kıldık. Saygılar.

Doğru kararı verdiğiniz için sizi tebrik ediyorum.Egea belki kötü bir araç değil ama Megane ile kıyaslanamaz.Passat veya Jetta ile kıyasla ama Megane la asla kıyaslama.

Megane insanın aklını başından alan, konforu ve sürüş hissini sonuna kadar hissedeceğin,ruhunun derinliklerine kadar ulaşan zevki tadacağın bir araçtır.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• ireno
  • Megane > Egea. Sadece tasarım için bile Megane alınabilir. Kaldı ki genel anlamda Renault Fiat'tan kalite anlamında bir adım önde sanki.
  • meganee tabıkıdee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Megane ne zaman egea ile kıyaslanır oldu

Premium araç ile halk arabası karşılaştırılır mı hiç !

Ben yokken bu foruma ne olmuş böyle.Artık aklınızı başınıza toplama zamanı.

Megane test etmiş biri olarak malzeme kalitesi,iç konfor ve sürüş keyfinin en üst düzeyde olduğunu söyleyebilirim.Düşünün Mercedes E serisinden alamadığım sürüş zevkini Megane dan almış adamım ben.O yüzden sonuç belli hiç düşünmeden Megane al zevki iliklerine kadar hisset

Bu sefer geçiktin biraz. Ya bu forumda ne enteresan insanlar var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: Beetle Juice

Doğru kararı verdiğiniz için sizi tebrik ediyorum.Egea belki kötü bir araç değil ama Megane ile kıyaslanamaz.Passat veya Jetta ile kıyasla ama Megane la asla kıyaslama.

Megane insanın aklını başından alan, konforu ve sürüş hissini sonuna kadar hissedeceğin,ruhunun derinliklerine kadar ulaşan zevki tadacağın bir araçtır.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Hocam kimilerine çok abartılı gelebilir fakat ifadeleriniz tam da benim hissettiklerimi anlatıyor. Megane 4 Sedan 1.6 Joy sahibiyim. Kullanmayan insanlar aracın ne kadar keyifli olduğunu anlayamazlar. Megane gerçekten harika bir araç. Eşimle arabayı kullanmak için gizliden yarışıyoruz. Yol bitmesin diye güzergahımı değiştiriyorum o derece. Fiyatıda şaka gibi. Umarım en yakın zamanda bu araca sahip olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.