Şimdi Ara

Araç alımında sona geliyorum.1.0 tfsi kötü motor değil, üzmezmis. A3 sportback içerir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
150
Cevap
0
Favori
8.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerotobil

İnternet fiyatlarına göre arada 10 bin fark var 1,5 lehine . Tek bayi ile sınırlı kalmayın derim. Çünkü o paraya göre gerçekten daha performanslı araba alınmalı. Kaldıki 150lik tsı da sakin kullanımda az yakıyor eğer yakıt için 1.0 a3 düşünüyorsanız. Kullandığım için söylüyorum gerçekten çok eğlenceli makina.
    Benim de düşüncem performans iyi olsun
    0-100 en azından 8 saniye.
    Böyle yapınca da şiklarim arasında iki araç kaldı, Leon ve civic. Golf 1.5 tsi, bulamadım. 1.0 tsi r line 177 bin TL idi.
    Civic, 145 bin TL hb sport +, onda ise, iç aydınlatma da bile sarı ışık. Çok fazla eksik yönünü buldum. Kısa dönem bin sat gibi bir araç gibi geldi. Çabuk sıkılırim.
    Hanim baştan beri Leon istiyor. A3 e sıcak baktı.
    A3 1.0 olması ileri ki zamanlar için düşündürücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thrgl

Volvo'da kampanya vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum. V40 1.5 t3 inscription+elite 152 bine bırakıyorlardı. Seçenekler arasına eklemelisiniz.
    Üretimi durmus. Yoksa şiklarimin arasındaydı.

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    1.5 gelmemesi garipmiş. Sorun çıkarma olayı benim için de soru işareti bilemiyorum.

• Nedir bu insanımızdaki 1.0 motor korkusu anlamıyorum ?

Hayır yani bu araba 20 ton yük mü çekecek ki motor hacmiyle motor gücü her zaman doğru orantılı değildir. Reno flash var 1.7 litre motorlu , bu arabadan daha mı güçlü yani ?

Yapmayın gözünüzü seveyim

• 1.0 116 hp ile motor dediğiniz araba 2.0 olup 240 hp olan araba aynı litreden aynı beygiri üretiyor bu motorun mesi sorun çıkartacak söyler misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklasik 2 ay once 1.5 tfsi design line prestige paket + led paket A3’u 167 bin tl ye veriyorlardi, 1.0 dynamic bir arac icin fazla fiyat. C+ segmentte performans istiyorsaniz A3 1.5 tfsi yada A200 mutlu eder. 118i yetersiz kaliyor bu araclar karsisinda.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2018-model-sadece-20-km,de-1,4-tsi-higline-dsg-full-plusfull-sifir-647915509/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audia3-2017-benzin-otomatik-full-608230323/detay

Al bu ikisinden birini hocam...illa sıfır olsun diyorsanız bir şey diyemem....

Ama kesinlikle 1.0 tfsiye o parayı vermezdim hele ki sahibinden 60-80 bin km arası BMW 5.20 i ve e180 ler varken ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 17 Nisan 2019; 5:14:18 >

• A3 1.0 a o para tek kelimeyle günah kardeşim.ikinci el almam diyorsun da 5=10000km de bayi çıkışlı yepyeni arabalar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 17 Nisan 2019; 6:36:0 >
  • SayınOzi kullanıcısına yanıt
    2018 başında da liste fiyatı 178 binken 110 bine verdiler bu aracı, 1.0 a3. Biraz indirim yapınca bir alt vergi dilimine girdiği için büyük bir indirim yapılmış oluyor.

• Audi A3 u 1.0 motorla alacağıma 1.5 golf alırım

• 1 litre motorlu süslü Golf'e bu para verilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Honda civic hb sport plus varken bu araca 179bin vermek hiç ama hiç mantıklı gelmiyor. Kasası da yenilenmek üzere. Ederi en fazla 130bin.
    7 sene fb 7 ye bindim lanet ederek sattım arabasız dolaşıyorum fc 5 e de bindim benim eski civice kağnı derdim fc5 daha berbat kamyon arkasına takıl git ya hayatında hiç civiğe binmedin çocukluk hayalin yada civicten başka araba görmedin benim banyo teknesine 4 teker takıp önüne su motoru bağlasam daha konforlu ve hızlı giderim insanları yanlış yönlendirme maazallah yanlışlıkla biri alır falan

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen audi 115hp önerdiğim civic 182hp.

• Vay be 2016 ekim kasım döneminde şu araç 75 bindi 😐

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Onuda sürdüm cvt illeti canım motorun içine etmiş
    Söylediklerinizden en çok şuna güldüm bir tık daha iyi yalıtım neyyy civicte yalıtım namına bişeymi var a3 le 4 cam açık civicle 4 cam kapaşı git aynı ses girer içeri

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    İçine falan ettiği yok. Araba sürmeyi bilmeyenlere öyle geliyor ama aletin gidişi performansı gayet yerinde aslında. Bu arabaya gitmiyor diyen gitsin ferrari falan alsın zaten, 1.0 audi ne alaka?

Civic'in yalıtımı kötü değil, sınıf ortalamasında. A3'ünki de süper değil. İki tık olsun senin hatrına. Her türlü civicin artıları çok fazla. Yalıtımı da iyileştirmek zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 17 Nisan 2019; 9:7:33 >
  • Dostum öncelikle şunu söyleyim ben aracımı sattım araç bakıyorum acelem yok yılsonuna kadar beklemeyi düşünüyorum bu arada da paramı biriktirp kredisiz yeni araç işini halledeceğim inşallah. Şimdilik 2. El 2017 20 bini aşmamış 1.0 a3 e karar verdim 120 130 arası bitiririm bu arada audide güzel kampanyalar oluyor bakarsın sıfırını 130 140 a bulur geçerim
    Resmini attığın aracı ve bayideydim geçen hafta maltepede bi bayi kapıda siyah test aracı var sürdüm araç güzel ama verdiğin parayı hakediyormu orası soru işareti
    Sıfır golf yada 2. El a3 e yetiyor bütçem temizinden 2. El a3 kovalayacağım
    2012 de sıfır civic aldım başka hiçbir bayiye başlamıştım aldıktan sonra baktımki o paraya ne gofler leonlar i30 lar varmış ilk gördüğüm aracı alığ çıktım araba beni üzmedi ama saçma sapan eksiklikleri vardı japon saçmalıkları klasik neyse dün skodaya bakim dedim 2018 sıfır süper b xenonlu 167 fiyat verdi dizel dsg o paraya neler alınır neler yerinde olsam her bayiyi gezerdim
    Lütfen bu dediğimi yanlış anlama ben senden baya büyüpümdür yaş olarak aracı kendi paranla almayacaksan o paralar kolay veriliyor ama çalışıp kazansan inan her kuruşu bile önemli oluyor a3 2016 aralıkta 84 2017 aralıkta 100 bine satıldı ama geldipimiz nokta dinamik fiyatı aldım o bayiden 163 insanın eli titrer o parayı verirken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 17 Nisan 2019; 8:48:42 >

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Kadınlar Leonu dış tasarımından sebep çok beğeniyor bir çok tanıdığımdan duydum. Yalnız iç kalite olarak golf fersah fersah önde.2017 deki makyajdan sonra nasıl oldu bilmem ama Leon yerine de A3 1.0 daha mantıklı

• Leon'u sordun mu hocam ona ne diyorlar?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.