B

Teğmen
28 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm.Telefonum rootlu.Telefonu formatladıktan sonra google hesabımı eklemeye çalıştığımda, "Oturum açılamadı sunucu ile güvenilir bir baglantı kurulamıyor" hatası aldım. Facebook hesabimi eklemeye calistigimda da hesabı eklemeyemedim. Kısaca hiçbir hesap ekleyemiyorum ne yapmalıyım? (Telefon s4 mini)
Arkadaşlar merhaba. S4 mini kullanıyorum. Odamda wifi hiç kımıldamadığım halde bazen iyi kalitede cekiyor cogu zaman da zayıf cekiyor ya da baglanti kopuyor. Nedeni nedir ?
Merhaba arkadaşlar taktiğe ihtiyacım var. Plat 5 hesabıma 5 aydır giremiyordum girdiğimde silver 1 buldum. 2 gün içinde silver 3 düştüm. 2 günde 15 oyun attım ve 15 oyunun 9 unda 1 afk, 2 sinde 2 afk vardı. Neredeyse her oyun jungle oynadım ve dakka 10-15 e kadar k/d ratiom çok iyi oluyor sonradan feedlenmiş kişilere karşı hiçbirşey yapamıyorum. bu 15 oyun içinde hiç karşıya afk gelmedi dellendim bir kere free win alamadım 15 oyunun 5 ini kazanabildim sadece bu kazandığım 5 oyunun 2 sinde afk olmasına rağmen kazandım. Ayrıca mmr çok iyi olduğu için bana bronz-silver karşıya silver-plat arası atıyor genelde laneler de feedliyorlar.

Bana taktik lazım, duo mu gireyim ne oynıyım düşük ligli biriyle mi giriyim napıyım?

Edit: Kata çalışıyor :D bi premadem var jungle oynuyor tum gece oyun attik ve gold 4 e cıktım 5v4 oyunlari bile rahatlikla almaya basladik kata oynamamı tavsiye eden kisiye tesekkurler.
Beyler noluyor
Soru başlıkta.
Evet beyler yanlış duymadınız. 1.5 ay içinde toplam 0 win aldım. Taktik verin. Hepsi normal oyun sayılır.

45-0 gidip oyun verdim, soloq girdiğimde dakka 22 de karşı nexusu kesip sur veren 4-pre yle oyun verdim, udyr satın aldığımdan beri 17 oyunumda ortalama 15 kill 3 death 21 assist olmasına rahmen SIFIR win aldım.

Bırakıyorum oyunu daha fazla oynayıp bünyenize zarar vermeyin.

İyi geceler

Edit: Gold 1'dim gold 3 düştüm bu lose streak arasında.
Konu dışı geri gelmiş
Millet 3-4 günde bir burnum bi anda acayip gıdıklanmaya başlıyor ve defalarca hapşuruyorum gözümden dakikalarca yaş geliyor 15-20 dakika kalkamıyorum bitap düşüyorum yardım edin
Arkadaşlar olayların öncesine hiç girmiyorum. Birkaç dakika önce babam beni çağırdı ve hangimizle kalmak istediğini sordu ve bizim evliliğimiz burda bitmiştir falan dedi(babam kantinci, yazın boş durmamak için edremit akçay'da bir kafe işletiyor orda bir ev tuttular. Kimle kalmak istiyorsun dediği o) ben de ikiniz barisana kadar beni bir daha aramayin deyip evi terkettim.

Nasıl aralarını yapabilirim tekrar? Bugüne kadar anca 1-2 bağrışıp barıştılar. Yardım edin.

@Küçük Herifler hocam oyle diyorsaniz yazayim, dün gece 12 civarinda annem yatmadan once babamdan para istedi, babam da daha yeni para verdim ne çabuk harcıyorsun dedi. Annem çalışıyor ve maaşını direk babama veriyor. Annem bana her ay 800 lira para vereceksin sözleşme yapacağız diyince babamın tepesi attı ve olay buraya kadar geldi.
Merhaba arkadaşlar. Modemim Zyxel P-660HN T1A.

Modem arayüz şifresini bilmediğim için bugün modeme res attım. Modemin arayüz şifresi dışında her şey resetlendi, modem arayüz şifresi resetlenmedi + bilgiler gittiği için internete erişimim de kalmadı.

Ne yapmalıyım ? Modem şifresini hala bilmiyorum. Modemi defalarca resetlememe ragmen arayüze giriş yapamıyorum.

Not: Modemin default şifresinin 1234 olduğunu biliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Dolmuşta Kapının ağzında duran ve icerden Yolcu İnecek olduğunda Aşağı inip Yol veren ama Dolmuşcunun Onu Orada bırakacağı korkusuyla İcerdeki Demiri Sıkı Sıkı Tutanlar Kulübü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.169
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.162 (Bu ay: 342)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 257 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.