Şimdi Ara

Arabanın fiyatı çok mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005 Bora 1.6 pasific Otomatik vites tek boyalı degisensiz 260 binde lpgsiz 78 e anlaştık şanzıman motor masrafsiz ve ic kondisyonu inanılmayacak derecede iyi ilk sahibinden araç fiyat sizce cok mu

NOT:2 hafta önce otomatik polo 1.4 comfortline almıstım tek değişenli boyasız 212binde 77 bine aldım 3 bin tl bakim temizlik gibi masraflarim oldu arabanın yapısını sevmedigim icin satma kararı aldım sahibindene 90 a koydum ve 88 e müsterisi çıktı arabasız kalmamak icin alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu fiyatlar gerçek mi abi 2005 260 binde 78k kafayı yememek elde değil.

Piyasada normal herhalde arabasız kalmak istemiyorsanız alın geçin o paraya pek bir şey kalmadı sanırsam

• boyle dumduz cumle seklinde yazinca ucuz geliyo, soyle yazalim ;
    -2005 model
    -1.6 atm benzinli
    -260 bin km
    -78 bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme tahtasi -- 27 Ekim 2020; 13:45:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni model b segment bir araç bakmanızı öneririm. Bora piyasası normal üzeri yüksek.

• akfq A kullanıcısına yanıt
    Hocam araba kondisyonuna gore fiyatı normal gibi otomatik bora sahibindende bakarsaniz görursunuz hocam fiyatlar maalesef boyle 40 binlik arabalara 2 katı fiyat veriyoruz ülkemizde ki bu euro artısiyla böyle de sürecek gibi

• Profes124 kullanıcısına yanıt
    Hocam vw düsunuyorum sadece çünkü 2.eli satmasi hic üzmüyor 2 hafta önce aldıgımın 11 bin fazlasına zorlanmadan sattım

• z.atahan35 Z kullanıcısına yanıt
    Al sat düşünüyorsanız doğru düşünmüşsünüz. Ben binici olarak niteledim sizi. Hayırlı olsun.

• 1.9 triptonik vites golf 4 ü tercih ederdim

• Boraya 3-4 bin TL den fazla verilmez.Bu rakamlar saçmalık. Bora dediğiniz araba 15-20 yaşında.En fazla 200-300 sterlin eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Ewt ingilterede olsak öyle ama farkındaysaniz Türkiye'deyiz

• 15-20 yaşında, Hitler motor arabaya istenen paraya bak vay anam vay  

İsterse 0 kilometre olsun Bora Boradır, sürüş zevki desen yok kalite desen yok. O paraya daha yeni araç bulursunuz yazıktır günahtır.

• Bu fiyat şaka gibi

• z.atahan35 Z kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bora piyasası dediğiniz gibi araç içinize sindiyse alın yarın zaten artacak fiyatı bir şey değişmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akfq -- 26 Ekim 2020; 22:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

15-20 yaşında, Hitler motor arabaya istenen paraya bak vay anam vay  

İsterse 0 kilometre olsun Bora Boradır, sürüş zevki desen yok kalite desen yok. O paraya daha yeni araç bulursunuz yazıktır günahtır.

Bora zamanın kaliteli arabası ama şimdi 500 euroluk araç bizde 8000 bin euro. Düşün almanyada adam ps5 mi bora mı diyor ve ps5 alıyor. Biz ne ps5 ne bora anca babayı alıyoruz.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt
    Dün tam 8253 euroydu bugün 8010 euro ama ekonomimiz iyiye gidiyor !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Boraya 3-4 bin TL den fazla verilmez.Bu rakamlar saçmalık. Bora dediğiniz araba 15-20 yaşında.En fazla 200-300 sterlin eder.

Hocam Ingiltere forumuna yazacaktin herhalde yanlislikla turk forumuna atmissin mesaji.

• Arkadaş al sat üzerine yoğunlaşmış, daha temiz daha kullanışlı daha düşük km ve sorun çıkarma ihtimali düşük arabaya yönelmek yerine, üzerine 10 15 koyup başka bir VW fanatigine tekrar satma derdinde. Boşverin istediğini alsın

• Disco Volante kullanıcısına yanıt
    Aynen kardesim kesinlikle öyle araba aldım beğenmedim yüksek fiyat yazdım sattım ayrıca daha temiz düsuk kmli araç diyorsun ilk sahibinden 1 parça boyalı degisensiz ve otomatik Bora ayarında "daha temiz ve düsuk kmli" araba bulup gösterirsen sevinirim ayrıca alsatla uğrasacak kadar bos bir adam degilim okulum var vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Hocam Ingiltere forumuna yazacaktin herhalde yanlislikla turk forumuna atmissin mesaji.

Alıntıları Göster
    Farketmez.Araba aynı araba.Türkiyede kinin direksiyonu altından değil neticede.

• Phhaaaaaa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.