Şimdi Ara

Arabanın fiyatı çok mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam Istanbuldaki evin muslugu da altindan degil ama Hakkaride ki evin 20 kati degeri. Mantiginizi tam anlayamadim bir urunun degeri tum Dunyada ayni degildir.

Ha kisisel tercihtir almazsin araba ya binmezsin ama su an Turkiye de araba almak istiyorsan durum bu. Ingiltereden getirip kullanamayacagina gore.

• Konu buram buram al satçı kokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Hocam Istanbuldaki evin muslugu da altindan degil ama Hakkaride ki evin 20 kati degeri. Mantiginizi tam anlayamadim bir urunun degeri tum Dunyada ayni degildir.

Ha kisisel tercihtir almazsin araba ya binmezsin ama su an Turkiye de araba almak istiyorsan durum bu. Ingiltereden getirip kullanamayacagina gore.

Taşınmaz mülk ile araba bir mi? Araba dediğin tüketim malzemesi,1 ton Luk tenekeyle cıvata.Fiyatı bellidir tüm dünyada.Milletij eski bitik malını altın görmesiyle öyle olmuyor ne yazık ki.O tonla para istedikleri eski cenazelere masraf yapilmadan binilmiyor.Dünyanin masrafı istiyor sürekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arabalara bu paraları vermek uerine insanlar neden klasik eski arabalara yönelmez. En azından hobi olarak o araçla ilhikenirsin. Uolda giderken bir havan olur. Mesela 1987 model mercedes 230e

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt

Ya hocam zaten olay o evi tasiyamadigin icin her yerde fiyati farkli. Sen her ne kadar araba tasinmazla bir degil desen de arabayi da ulkeler arasi tasiayamadigin icin fiyati farkli.

Sen dersin ben ilgiltere fiyatina Turkiyede araba alicam benim icin ederi bu saygi duyarim ama hic bir zaman turkiyede araba sahibi olamazsin.

seni mi kircam o zaman tasinir mal olsun ornek Hong Kongda 20 dolara ictigin bir kadeh icki, Istanbulda 5 dolar, Kolombiada 2 dolar. Hem tasinir hem markette var alip evde bile yaparsin ama her yerde farkli.

Ha desenki o araba eski o para etmez ama su araba var daha yeni onu al daha mantikli. tabiiki bu cok dogru bir yaklasim olur. Ama alinamayacak bir seyin fiyatini ornek gosterip alma diyorsun adama adam ne yapacak o zaman. Senin gosterdigin urunu almasina imkan yokki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 28 Ekim 2020; 17:18:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.