Şimdi Ara

arabamtatilde.com şikayet omsan lojistik ile araç taşıtmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
7.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arabamtatilde.com omsan lojistik ile Antalya'dan İstanbul'a araç taşıttım.

Aracımı teslim aldığımda aracın alt tarafında halatlarla yukarıya çekilmiş gibi ezikler oluşmuştu. Bunu teslim aldıktan hemen sonra omsan lojistike bildirdim. Biz sizi 1 gün sonra arayacağız dediler, gidiş o gidiş! Üstünden 7 gün geçti ne aradılar ne sordular. Ben onları aradığımda ise siz bizi aramayın numaranız bizde var biz sizi arayacağız diyorlar. Sebep ise telefondaki kişi amirinden haber bekliyormuş, amirinin keyfi gelince haber verecek.

Kesinlikle arabamtatilde.com ile aracınızı taşıtmayın! Aracınızın başına bir şey gelse değil parasını almak bir muhatap bile bulamıyorsunuz.

Üstelik sözde aracınızı sigortalı olarak taşıyorlar; piyasadan 300 tl fazla verip bunlara taşıttım, sigortalı olsun sağlam olsun dedim. Sigorta olayının da yalan olduğunu düşünüyorum. Arabamtatilde.com ile kesinlikle aracınızı taşıtmayın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Az önce kendilerini BEN aradım. Verdikleri cevap;
    Patronumuz yurtdışındaydı onu bekliyorduk. Hasarın fotografını gönderin size bugün dönüş yapacağız.

Onlar beni aramaya tenezzül bile etmiyor yani.

Fotoğrafları gönderdim.

3 saat sonra aradılar; verdikleri cevap;
    “Bu hasar taşıma esnasında oluşmamış, bizden kaynaklanan bişey değil o yüzden ödeme yapmıyoruz”

Sordum; nereden biliyorsun taşıma esnasında oluşmadıgını? Cevap yok. Hala aynı şeyi söylüyor; taşıma esnasında oluşmamış.

Velhasıl kelam ödemeyin tamam ama sizi forumlarda internette bu konuyu anlatıp rezil edeceğim, sizin kaskonuz sigortanız nerede kaldı dedim, verilen cevap internete şikayet yazabilirsiniz...

Kapattım suratına telefonu.

Sakın bu firmaya güvenmeyin, aracınızı teslim etmeyin taşıtmayın bir yerden bi yere arabamtatilde ile. şikayet varı okursanız bu ay içinde gelen bir çok şikayeti de görüyorsunuz zaten. İnsanları dolandırmak bu kadar kolay.
  • Pek ilgi görmemiş konu. Çünkü burda arabasını özel taşıyıcı ile taşıyacak pek kimseler yok. Geçmiş olsun diyelim hayırlı cumalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamana yayıp bunu sizin sonradan yapmadığınız ne malum diyecekler muhtemelen. aracı teslim alırken tutanak falan tutuldumu aracın böyle olduğuna dair ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Pek ilgi görmemiş konu. Çünkü burda arabasını özel taşıyıcı ile taşıyacak pek kimseler yok. Geçmiş olsun diyelim hayırlı cumalar.
    Bugün perşembe mübarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa duydum bireysel olarak araç taşıtmayı.

Özel değilse sebebini söyler misiniz neden aracınızı taşıtma gereği duydunuz ?
  • Maltepe - Dalaman, Dalaman - Sabiha Gökçen arası taşıtmıştım bir sorun olmamıştı. Aracı teslim ederken hasar tespit tutanağı tutulmuştu. Ayrıca kendim de aracın her tarafını video ile kayıt altına almıştım. Ayrıca taşıma sigortasıda yapılmıştı. Doğrusu memnun kalmıştım fakat sigorta hiç bir işe yaramıyorsa bir daha taşıtmam. Tatilden bir günü heba edip, kendim sürer giderim.

Daha önce Mertur' u kullanmıştım. Ancak Mertur şifaen o kadar söz vermesine rağmen teslim tarihinden 2 gün sonra aracı getirebilmişti. Haliyle tatilde 2 gün araçsız kalmışık ve hiç memnun kalmamıştım.

Diğer yandan 3-5 günlük 1 haftalık tatiller için çok iyi bir seçenek. Çoluk çocuk varsa, aracı kendiniz sürerseniz 8-9 saatlik yol 10-12 saat sürüyor. 1 haftalık tatilin tam 1 günü yolda geçiyor. Yol yorgunluğu uykusuzlukda ayrı bir sorun. 2 gün önceden aracı full bagaj teslim et, 2 gün sonra araç Dalaman da uçaktan indiğin anda seni bekliyor olacak. Aynısı dönüşte de geçerli.

• krtkartal K kullanıcısına yanıt
    Az önce kendilerini BEN aradım. Verdikleri cevap;
    Patronumuz yurtdışındaydı onu bekliyorduk. Hasarın fotografını gönderin size bugün dönüş yapacağız.

Onlar beni aramaya tenezzül bile etmiyor yani.

Fotoğrafları gönderdim.

3 saat sonra aradılar; verdikleri cevap;
    “Bu hasar taşıma esnasında oluşmamış, bizden kaynaklanan bişey değil o yüzden ödeme yapmıyoruz”

Sordum; nereden biliyorsun taşıma esnasında oluşmadıgını? Cevap yok. Hala aynı şeyi söylüyor; taşıma esnasında oluşmamış.

Velhasıl kelam ödemeyin tamam ama sizi forumlarda internette bu konuyu anlatıp rezil edeceğim, sizin kaskonuz sigortanız nerede kaldı dedim, verilen cevap internete şikayet yazabilirsiniz...

Kapattım suratına telefonu.

Sakın bu firmaya güvenmeyin, aracınızı teslim etmeyin taşıtmayın bir yerden bi yere arabamtatilde ile. şikayet varı okursanız bu ay içinde gelen bir çok şikayeti de görüyorsunuz zaten. İnsanları dolandırmak bu kadar kolay.

• Ne kadara taşıttınız? Bana da tavsiye etmişlerdi. Ben hayır demiştim. Özel bir çekici ile taşıttım. Tuzlu oldu ama iyi oldu.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    900 tl ye denk geldi hocam. İyi yapmışsınız, bunlar resmiyete dökülmüş dolandırıcı.

• Geçmiş olsun.

Aracı indirirken hasarın farkında mıydınız ?

Veya yüklemeden önce aracı onlara hasarsız teslim ettiğinize ait bir şey var mı ?

Şöyle ki; Arkadaşım araç kiralarken aracın fotoğraflarını çekmiş. Teslim ederken de eleman "burada hasar var" diyip ekstra para istediğinde, arkadaşım "buyur bak bu hasar ben teslim alırken vardı zaten" dediğinde "pardon abi unutmuşum" diyip çark etmiş.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

Hasarı teslim alınca farkettim evet.
    Aracı onlara teslim ederken böyle bir tutanak yazılmamış, ama bana gelince bildiğiniz sanki aracı 4 tane halatla yukarı kaldırmışsınız gibi alt taraflar içeri göçmüş.

• jetgil kullanıcısına yanıt
    Yüklerken her hangi bir tutanak fotoğraf vs vardır diye aklıma geldi.

Şöyle ki; arızalanan veya kazalı aracı çekici sırtına almadan ve aldıktan sonra, indirmeden ve indirdikten sonra fotoğraf çekiyor.

Muhtemelen aracınızı bir tırdan diğerine aktardılar ama hatalı kaldırma yaptıklarından marşbiyelleri ezildi.
  • Ben şehir içinde arabamı kimseye vermiyom iyi cesaret valla otobüse atlayıp aracı kendim getirirdim eş dostu bile göndermem aracı almaya sonuç böyle oluyo işte artık aracı kaskodan yaptırır konu sahibi

• Reklamın iyisi kötüsü olmazmış hakkaten. Böyle bir firmadan haberim yoktu, şimdi internet sitesindeyim. Size de geçmiş olsun.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Hocam yüklemeden önce fotoğraf çekeceklerini sanmıyorum. Müşteriyle dalga geçer gibi bir tavırları var. Bir açıklama yapamıyorlar doğru dürüst ve kabullenmiyorlar.

• Antalya kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Aman uzak durun

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Haklısın

• Benim işim gücüm yok...Böyle bir ihtiyaç olduğunda temasa geçerseniz sevabına yardımcı olurum...Ciddiyim...
  • Omsan aslında araç taşımada iyi bir firma ancak, neden aracınızı oraya buraya başka birileri tarafından gönderiyorsunuz onu anlamadım?

• Bir insan aracını neden taşıttırır anlayamadım.

Supersport arabaysa normal tabi o ayrı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.