Şimdi Ara

Arabalı erkeğe, kızların bakış açısı nasıl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88
Cevap
4
Favori
7.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adnansetek

Bu arabaya bakma işi sadece bizde ve Amerika'da var galiba. Maddiyatçı toplumlar.

ABD'de mi varmış ? Ben gidenlerden tam tersini duyuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Bu arabaya bakma işi sadece bizde ve Amerika'da var galiba. Maddiyatçı toplumlar.

ABD'de mi varmış ? Ben gidenlerden tam tersini duyuyorum.

Ben de var diye duydum. Gerçi dev gibi ülke belki yerine adamına göre değişiyor elbet.

• Valla çok değişir. Olacak bir M4...
  • Pick-up türü arabanın bir etkisi olur mu? Mesela Nissan Navara gibi?
  • bi laf vardır, dış görünüşünüzü beğenmeden kimse iç görünüşünüzü merak etmez diye.

insanlar da bilince sahip bir hayvandan başkası değil, kendi soyunun devamı için en iyisini istiyor içgüdüsel olarak ve genlerini de o kişiyle birleştirmek istiyorlar.

kimse kendini kandırmasın, benim içim temiz yok ben iyiyim zekiyim bilmem ne diye.

Okul veya arkadaş ortamı haricinde aynı gelir düzeyinde olmadığınız bir insanla tanışma ihtimaliniz çok düşük, çünkü bunun gibi herkesin aynı kalıpta olduğu yerler dışında herkes dış görünüşünüz ile yargılar sizi.

2005 cliom var, gariban cliom, sanayideki ustadan ışıkta bekleyen transitçiye kadar hor görülüyorum.

2 gün akrabanın 2014 range rover vogue ile gezdim bi kere bile korna çalmadı kimse, tek gidiş yolda yol tarifine bakarken dalmış yolun ortasında durmuşum arkada 3 araba kuyruk olmuş mutlu mutlu bekliyorlar sellektör bile yapmıyorlar.

dediğim gibi okul gibi yerler haricinde seninle aynı veya üst statüdeki bir kızla tanışma+samimi olma ihtimalin %1'i geçmez. kimse çıkıp da arabaya bakan kızla işim olmaz falan demesin, insanın yaratılış doğası gereği bu böyle, ben dedim diye veya ben böyle düşünüyorum diye değil, tanıdığım insanlar&hayat önyargılı yaptı adamı.

• ay ne kadar arabalı bir erkek
  • Artık araba yetmiyor.

İlk önce kendine ait enfazla 10 senelik bir evin var olacak. Yanında da eşantiyon olarak araba şart tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sochic

Luks araba falan olsa olumlu izlenim birakirsinda a3 veya o ayarda standart ayarda arabalarla ile kimseyi etkileyebilecegini sanmam.Araba herkesde var eskidendi o arabam var devri yakalsik 20-30 yil oncedi luks araba yoksa kimeyi araba ile etkikeyemezsin.

Dunyayi kendi cevreniz hayatiniz gibi saniyorsunuz ya deli oluyorum. Aynen haklisin ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyon olduğum zaman,eski kot pantolonumu üzerime geçirip,eski bir şapka takıp,sakal bırakarak,beni kimsenin tanımadığı bir kasabanın sokaklarında yürüyüşe çıkacağım ve beni,sadece ben olduğum için sevecek bir insan bulana kadarda yürüyeceğim.bulduğumda da onu 1 milyon dolarlık arazime tepeden bakan 250bin dolarlık evime götürüp,cadillac arabalarımı,havanın yağmurlu olduğu günlerde kullandığım kapalı havuzumu göstereceğim ve ona 'işte bunların hepsi senin,çünki beni ben olduğum için seviyorsun' diyeceğim

Muhammed Ali Clay....efsane dünya ağır siklet boks şampiyonu
  • Gelişmiş ülkelerde araç fiyatları uygun ve satın alımı kolaydır. Genç yaşta araç sahibi olunur ve ihtiyaç olarak görünür.

Türkiye gibi 3 üncü sınıf ülkelerde ise gençler karakterlerinin önüne arabayı koyarlar. Tabi erkekler gibi kızlarda bunu yapar. Olayın özeti zaten açılan konudanda belli oluyor.

Ülkenin hali içler acısı. Arabayı 3 katı fiyatına alıyorum diyip bilinçli davranacaklarına, farklı dertler peşinde koşuyorlar. Bizim gelişmemiz için yüzyıllar Lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 30 Aralık 2016; 20:45:17 >
  • Bende corsa 1.7 dti var üniversitede işe yarıyor hiç lükse bakmıyorlar ama sana bir tavsiye ucuz olup kızların göz bebeği olsun diyorsan RCZ al tipine deli oluyorlar

corsada kamyon turbosu var :D her türlü denenir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Columbia- -- 30 Aralık 2016; 20:51:2 >
  • ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    ''onun arabası var güzelmi güzel,bastımı gaza gidermi gider ama malasef ruhu yooooooooooooook!onun için hiç şansı yok!''
  • BMO kullanıcısına yanıt
    Bazı avukatlar (koç bilkent gs mezunu), doktorlar 27-28 yaşına kadar durumlarını çok iyi hale getirebiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Bu para muhabbeti çok saçma değil mi? Benimde araçlarım vardı zamanında, kız arkadaşımla gezmek veya iş amaçlı çok kullandık. Adı üstünde araç bunlar insan hayatını kolaylaştırmak için yapılmış aletler. O sebeple kadının araç için sana bakış açısı değişirse karakter sorgulaması yapmak gerek.

Hocam bu araba işi bazı insanlar için hobi, hastalık gibi bir şey. Mesela ben bu ankara ayazında kendim yıkanmıyorum, arabamı her gün fırça vurmadan yıkıyorum

Kimisi için de elektronik eşyalar, bilgisayarlar veya iphonelar hobidir

• Arabam var diye yanımda olcak kız hiç olmasın daha iyi hatta cebimdeki para miktarına göre bana kurduğu cümle bile farklılaşırsa işim olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Asami Zdrenka

Pick-up türü arabanın bir etkisi olur mu? Mesela Nissan Navara gibi?

Kadınlar arabanın detaylarından anlamazlar çünkü merak etmezler. Daha çok marka algısı, büyüklük, parlaklık, lüks dizayn ve içinin dizaynı hoşlarına gitmeli.

Yani siz Bmw 7 Serisi bir araçla bi kadının ilgisini mutlaka çekersiniz. Aslında erkeklerin ilgisini daha çok çekersiniz ama bu ilgi farklı olur daha çok "ah bendede olsa aga" türünde:)

Kısacası money talks gençler:)
  • Sevişebiliriz diyorlar emin olabilirsin.
  • Nissan Qashqai'ye tav olan onlarca kız gördüm. Bununla ilgili bir anım var hatta.

Kız arkadaşımın en yakın arkadaşı baya yavşamıştı. Okuldan alıp bir yerlere gitmeyi teklif etmişti. Çevirisi: Cinsel ilişki teklifi.
  • Ben tıp öğrencisiyim hocam, 25 yaşına kadar maaş yok bir kere; uzmanlık yaparken de öğrenci statüsüne düşüldüğü için de hayal edilen miktar alınmıyor (4,5 yıl uzmanlıkta)

Yani doktorlar da 30'dan sonra sağlam paralar kazanmaya başlıyor, bunun örneğini de gördüm

• Kizlar verir arabaya. Arabali erkege degil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.