Şimdi Ara

Arabalı erkeğe, kızların bakış açısı nasıl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
4
Favori
7.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wheatley

Kadınlar güce yani paraya taparlar.

Kadınların yanına giderken kırbacını unutma, onlar güce tapar.

Peşlerinden koşma, tersle, sert ol heybetini gizli tut.

Onlara köpek gibi davran.

Kendine biraz alıştır 2-3 gün yüz ver geri çekil köpek gibi davran.

Tekrar kırbaçla. Onlar güce tapar.

Harika bir yorum dostum. Gözlemlediklerim gerçekten de böyle. Pislik yapanı, zorbayı daha çok seviyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu para muhabbeti çok saçma değil mi? Benimde araçlarım vardı zamanında, kız arkadaşımla gezmek veya iş amaçlı çok kullandık. Adı üstünde araç bunlar insan hayatını kolaylaştırmak için yapılmış aletler. O sebeple kadının araç için sana bakış açısı değişirse karakter sorgulaması yapmak gerek.

• Valla bende 2012 opel corsa var baya memnunum :) bütçem o kadardı bi akrabamda Audi A 7 var gerçektende harika bi araba insan binince farkı anlıyor kızların bakış açısı arabaya göre değişebiliyor bugün yolda giderken bi Porsche geçti yanımdan geçen çoğu kız işte araba bu falan dediler yani o şöför istese çoğu kızı yatağa atar sanırım:))

Opel Corsa yı bile sürerken kızlar deli gibi bakıyor,ama çok üst düzey güzel kızlar yukarda arkadaşın gösterdiği bmw gibi araçlara gidiyorlar gerçektende artık herkesde araba var.Acaba diğer ülkelerdede mi durum böyle oluyor bi arabaya namusunu veriyor çoğu kız altı üstü biraz gezecek ne gerek var çok yazık aslında.
  • Artısı mutlaka olur fakat kimse kucağına atlamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Ben sevdiğim kızla buluşmadan önce onu denemek için asgari ücret aldığımı borcumuzun olduğunu ve bunu bilerek benimle birşeyler yaşamayı göze almasını gerektiğini söyledim.

O bana bir saniye düşünmeden "olsun sıkarız dişimizi koyarız bir kenara napalım" demişti bana.

5 sene oldu hala birlikteyiz. Seneye inşallah düğün var

Demem o ki. Eğer karşınızda ki "İnsansa" hiçbir fark olmaz ga arabalı ha arabasız.

Bu arada aracım 2013 f30 3.20d

sevdiğin kıza yalan konuşup onu test ettikten sonra baba parasıyla aldığın lüx aracınla ona hava atmakta güzel bi duygu olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Ben sevdiğim kızla buluşmadan önce onu denemek için asgari ücret aldığımı borcumuzun olduğunu ve bunu bilerek benimle birşeyler yaşamayı göze almasını gerektiğini söyledim.

O bana bir saniye düşünmeden "olsun sıkarız dişimizi koyarız bir kenara napalım" demişti bana.

5 sene oldu hala birlikteyiz. Seneye inşallah düğün var

Demem o ki. Eğer karşınızda ki "İnsansa" hiçbir fark olmaz ga arabalı ha arabasız.

Bu arada aracım 2013 f30 3.20d

Sen çok şanslı doğmuşsun, başka bir açıklaması yok.
  • Bir bayan olarak sahsen arabaya donup bakmam icindeki adam gibi adam olmadiktan sonra

• Kıza göre değişir bu. Ben de kız arabam için sevecekse sevmesin modeli bir beyefendiyim. Lakin hayatın gerçeklerine bakmak lazım. Geçen bir kız "Arabanız yoksa ilişki yapmayın, kimse sizinle dolmuşa binmek zorunda değil" gibi gereksiz bir tweet yazmış ve tepki görmüştü. Lakin ben bu tip düşünen kızlarda bazen haklılık buluyorum, özellikle benim yaşlarımdaysa.

20-21 yaşında orta halli aileden gelen kızlarda araba olmuyor. Sende olması bir + olabiliyor. Ama zengin kızlar var bu yaşta, Audilere BMW'lere biniyor. Ben Renault Clio ile onları anca stalklayabiliyorum :D

Geçen bir hanımefendiyle tanıştırdılar, kızın maddiyatta gözü yoktu aslında. Ama arabası benim arabamdan oldukça iyi olunca ben biraz eziklik hissettim. Tabi bu benim hatam, böyle şeyleri takmamak lazım.
  • En kötü araba donanım olarak yay+ses sistemi + cam filmi + warex egzoz = adam cool eğlenceli 1 2 tur atalım oo gel kapılar açılır.varsa birde multi ekran 8 " oo koltuklarda pofuduk yada pelus yumuşak sa tamam kim tutar seni.

şahin doğandan bahsetmiyorum ha o kro işi

30 bin tl üzeri bi araç yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

Öncelikle çok lüks bir araçsa mesela bmw 4 serisi a7 felansa senle tanışmak isteyen çok kız olur.

A3,a180,scirocco leon türü araçsa 2-0 önde başlarsın.Kızların gözünde yakışıklı gözükürsün.

Araç 20 liralık megane accent ise araban yüzünden kızlar tav olmaz.Ama yinede 1-0 önde olursun.Çünkü kızların beyni düz çalışır."olsun ayağım yerden kesilir dolmuşa binmeyiz" der.

Bi ara galerimizde audi a5 coupe vardı.19 yaşımdayken cafeye bu arabayla gitmiştim.Çok dikkat çekiyordum.Tipim normal karizmam fazla olmamasına rağmen sevgilisi olan kızlar bile beni kesiyordu.Arabaya binerken kesiştiğim bir kız yanıma geldi ve beni biryerden tanıdığını söyledi.(Bu klasik yalanı kızlarda söylüyormuş ;) Kız arabaya bindi ve evine bırakmıştım.inerken yanağıma öpücük ve telefon numarasını verdi.

Ertesi gün yine buluştuk yine a5 almıştım babamdan yalvararak.Bana arabaya alıcı bulduğunu dikkatli kullanmamı söyledi.Kızla gerek araba içinde ve dışında özel anılar yaşadık.Çok sevgilim oldu arkadaşlar ama böyle güzel bir kız tarafından hiç ilgi görmemiştim.

Kızla sadece a5 i aldığım zaman buluşuyorduk.O öyle istiyordu.Hava 30 derece iken üşüdüğünü söylüyordu ;) 1 hafta olmadan babam arabanın devrini yeni sahibine yaptı ve satmıştık.Bizimde o zaman galeride cla200 gibi kızın hoşuna gidecek bir araba olmasına rağmen kıza blöf yapıp renault europa ile gittim.Ve kızda o gün çok soğuk davranarak numaramı engellemişti.Bu olay beni iyi yönde çok etkiledi.para ve gösterişin gücünü anlamıştım.En güzel kızların bile bir araba ile gezmek ve kız kankalarını kıskandırmak için bekaretini kaybedebileceğini görmüştüm.

Edit:Kızın ahını almış olacağız ki 2 ay sonra galericiliği bırakmıştık bi nevi iflas etmişti babam ;)

hocam honda civic nasıldır iş yaspar mı?

• 25 bin liralik araba ile gidip geliyorum okula kimsede tav olmuyor bence cok iyi birsey bu[m=super.gif]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angarali gurl

Bir bayan olarak sahsen arabaya donup bakmam icindeki adam gibi adam olmadiktan sonra

Hey gurl harbi kiz miydin?

Eger oyleyse o zaman sana dunku attigim naughty.gif imi geri aliyorum

• Sorun yok gardasss

• araba için geliyorsa zaten işine bakar geçersin.çekersin arabayı tenha yerlere sonra ....
  • 15-18 arası tip daha on planda 21 + da başlar o araba kariyer mevkii olayları..hayatı öğrenirler çünkü kuru yakışıklılıkla karın doymacağını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Aralık 2016; 15:31:20 >
  • emrefe kullanıcısına yanıt
    hemen gerizekalı oldu :/
  • Bu arabaya bakma işi sadece bizde ve Amerika'da var galiba. Maddiyatçı toplumlar.

• Gunumuzde hangi kiz maddiyata bakmayip bi erkekle konusuyor ki ?

Yok abi, alayi maddiyata bakiyor :)) Oo bir de araba oldun mu tamamdir o is :))
  • Markete bile BMW 5.20 ile gitmek isteyen bir kız arkadaşım vardı. Bana da pek uymuyordu her yere arabayla gitmek. Birkaç kez metroya bindirince görüşmeyi kesti

• 17 yaş grubunun en favori erkeği olursun spor arabayla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.