Şimdi Ara

Arabalara bir yılda %150 zam gelmesine sesi çıkmayanların. İBB Ekmeğine sesi çıkarmaları. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
15.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
521 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok fazla konusmayalim malum yerin kulagi vardir sonra içeri atarlar.en iyi yaptiklari sey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmeğe yapılan zamı eleştirmeyip , "Arabalara bir yılda %150 zam gelmesine sesi çıkmayanların. İBB Ekmeğine sesi çıkarmaları." şeklinde konu açılması.

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Senin de altınların olsa yastık altında banka hesaplarında altın yükselince bırak sevinmeyi takla atarsın takla gelmiş burda milletin kafasını bulandırıyorsun.

Alıntıları Göster

Kafan mı güzel senin ? 30 liralık ürün 60-70 lira olmuş. Ekonomi iyi olsa, altından kazansam hadi neyse. Yüksek fiyata mal aldığım sürece bana bu artışın ne faydası var. Sen de herhalde 50 bin tl’ye aldığın araba 100 bin tl oldu diye kendini kâr ettim sayan ekonomi cahilisin.

• Marketlere girdiğim gibi çıkıyorum ateş pahası.

• ekmak onemli bro oyle deme.

ekmagamıza goz diktirmeyiz.

• Aaaaa Sen HZ Reis hakkında nasıl böyle konuşursun???? tez kellen vurulmalı

• İBB'nin farklı firmaları var. Zincir mağaza taktiği bir mağaza düşüşe geçerse, başka mağaza düşüşe geçen mağazayı kurtarır.

• Herkes araç sahibi olamayabilir, alternatifi toplu ulaşımdır.

Ancak çoğu kişinin maddi durumu halk ekmek almaya yetiyorsa, buna yapılan zammı elbet tartışırız.

• AytacA. kullanıcısına yanıt
    25 kuruşluk zam yüzünden ekmek alamıyorsan , internette ne geziniyorsun? ekmek mi keyif mi peşindesin? bitmiyorsunuz, kılık değiştirip yine çıkıyorsunuz. saçma sapan yazılarınızla bir halt da yapamıyorsunuz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

imamoğlu'na oy vermişmiş. güldürdün.

Chp de iki zihniyet var 1. Si chp deki herkesi atatürk sanan ve kim gelirse gelsin chp gözü kapalı oy verecek kesim 2. Si akp düşman ve onun karşısında en güçlü olduğu için ona versen chp seçmeni ama ortak özellikleri var ikisininde gözü kör çünkü kendi adamlarının yaptıkları hataları görmez yada akp nin büyük hatalarıyla kıyaslarıyarak temize çıkartır neden yeterli akp gitsin zihniyeti var kendi adamları iyimiş kötüymüş umurlarında değil ha unuttum chp adamların hepsi atatürk ya ama birde akp den bıkmış arayış içinde olan ve bir kere şans vermiş ama hata yapınca HERKESİ eleştirenleri tahhümleri yok çünkü kendi partileri eleştirilemez çünkü herkes atatürk bu partide super beyin hem akp olsun hem chp olsun iki partininse fanatiklerine sinir oluyorum iyi bişi yaptıkları mı 1 e bin katıyorlar kötü bişide aman karşı partide şöyle yaptı diyip hatalarıno bin den 1 düşürüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 23 Eylül 2020; 23:38:50 >

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    yazmamayım, ciddiye almamayım diyorum, dayanamıyorum. memleketi 20 yıla yakın tek başına akp yönetiyor, alloooooo! siz piyangodan mı gazoz kapağından mı çıkıyorsunuz be???

• myfranco kullanıcısına yanıt

Ondan evvelde beylikdüzünden aldı, 3 gündür tanıdığınız için normal tabi.

biraz da yandaşları değilde bağımsız haberleri takip ederseniz, biraz da siyaset bilginiz varsa anlar ve yorum getirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

yazmamayım, ciddiye almamayım diyorum, dayanamıyorum. memleketi 20 yıla yakın tek başına akp yönetiyor, alloooooo! siz piyangodan mı gazoz kapağından mı çıkıyorsunuz be???

Yazdıklarımı iyice idrak et öyle konuş yazdıklarımı tamamen haklı çıkartıyorsun

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    senin daha önceki saçmalıklarını da okudum kel insan. akpli olduğunu gizlemene gerek yok. rahat ol öncelikle. chp'yi şeytanlaştırma projeniz de açığa çıktı. yiyen çıkmaz. şimdi sen "idrak" ediver bunları.

• Zavallı arkadaş yukardaki yazdığım zihniyette biri fanatik napsak çare yok chp eleştirince akp damgasını vuruyor aynısını akpli fanatiklerde yapıyor gözleri kör bu fanatiklerin kurtuluşu partiden ziyade İNSAN da arayın benim gibi

• Araba karın doyurmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkenin %50 sini BASTON Ekmek den başka bir şey ilgilendirmediği için öyle oluyor.

İçeceklerdeki ötv den şikayet etmez.Cipslerin,çerezlerin,et ürünlerinin fiyatlarından şikayet etmezler.Çünkü almıyorlar.Araba zaten 1000 kişi 200 kişiye ancak düşer oldu.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt

Abd dış işlerinin Erdoğan belediye başkanı iken ziyaretlerini araştırın. Erbakan'ın nasıl tasviye edildiğini.!

• aliksan kullanıcısına yanıt

Bana değil öteki arkadaşa söyleyin. Dediğim de bu ne farkı var?

he şu da var icazetini aldı ama bu chp Atatürk düşmanlığına devam ettikçe bi şakşakçı ihtiyar kesimden oy alır bir de hdplilerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Ondan evvelde beylikdüzünden aldı, 3 gündür tanıdığınız için normal tabi.

biraz da yandaşları değilde bağımsız haberleri takip ederseniz, biraz da siyaset bilginiz varsa anlar ve yorum getirebilirsiniz.

Tüm İstanbulu kasdediyorum ben. akp ihanet örgütü karşısında büyük başarıdır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.