Şimdi Ara

Araba yarışı oyun önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dirt Rally tümseklerdeki uçma sorunu yüzünden almak için vazgeçtim. Grid Bundle ilk çıktığında grid oynamıştım çok zor gelmişti. 2. oyun için güzel yorumlar var. DLC'li paket nerdeyse bundle fiyatıydı. Kara cuma indiriminde , grid autosport ise aşırı zor diye dert yanılıyor. Oyun önerisi bekliyorum. Xbox 360 kontrolcusü ile oynanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 5 Aralık 2016; 0:19:55 >

• Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum yapacak arkadaşlar için , bende kendimi araya sıkıştırayım yeni konu açmayayım kalabalık olmasın.

Arkadaşlar bende araba yarışı oyunu arıyorum ama uygun fiyatlı olsun steamden , multiplayer oynanabilsin hem iki kişiye özel yarış + yapay zekayla birlikte online olarak hem de toplu yarışlara girebileceğimiz şekilde olursa çok sevinirim. Oyun içeriği basit olsun öyle ciddi araba bilgisi gerekmesin gridlerde felan öyleydi galiba her türlü yarış oyunu olur şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brtalb kullanıcısına yanıt
    Birilerinin bizi görmesi dileğiyle

• Merhaba, araba yarışı denildiğinde benim aklıma gelenler ile sizlerinki farklı olabilir.
    Simulatör; olabildiğince gerçekçi yarış oyunları, yarı simulatör ve "arcade" diye isimlendirilen, gerçekçilikten çok eğlence odaklı oyunlar var.

Aradığınız simulator tarzı birşeyse kurulum anlamında zahmetsiz, arayüzü oldukça gelişmiş ve detaylı,
    demosunu indirip (3 araba + 1 pist) istediğiniz sürece inceleyebileceğiniz Live For Speed'i öneririm (www.lfs.net).
    LFS, bu işe gönül vermiş üç kişi tarafından geliştirilmektedir. Halen gelişim aşamasında olmasına rağmen etrafta görebileceğiniz
    bir çok yarış şimulatöründen çok daha ileri seviyededir. Özellikle lastik modellemesi olarak oldukça başarılıdır.
    Not: Bu yarış simulatörünü demo modunda süresiz oynayabilirsiniz. Online yarışabilirsiniz. Size naçizane tavsiyem online yarışlara girmeden önce
    pratik yapmanız ve yarış kurallarını bimenizdir. Eğer ciddi yarışların yapıldığı bir servere girip yarış kurallarını ihlal ederseniz banlanıp uzaklaştırılabilirsiniz.
    Yarış kuralları gerçek hayattan alınmadır, aynı kurallar bir çok yarış kategorisinde geçerlidir.
    "Nedir bu kurallar" derseniz aşağıdaki linklere bakabilirsiniz.
    www.forumsimulator.com/konu-Live-For-Speed-Yaris-Kurallari-LFS.html
    www.oynasana.com/makale/1088

Şirketlerin çıkardıkları görsel bakımdan zengin, sürüş açısından tatminkar oyunlardan (yine simulatör kategorisinde) Project Cars, Asetto Corsa, İRacing (satın alma konsepti farklıdır), Race Room Experience, rFactor2 gibi bir çok oyun var.

Rally simulatörü alanında Richard Burns Rally oldukça iyidir. Duyduğuma göre Dirt Rally'de iyi imiş ama bizzat denemedim.

Konuya bakışınız, beklentiniz ,mevcut imkanlarınız (satın alma gücü, zaman) doğrultusunda seçiminizi yaparsınız.
    Dolayısıyla yazdıklarım tamamen benim bakış açımı yansıtır, sizinki çok farlı ya da benzer olabilir. Bu konuda doğru/yanlış yoktur.
    Hoşunuza giden her ne ise en güzel oyun o dur sizin için.

Selamlar.

• Multiplayer olacaksa The Crew sizin için uygun olabilir. Bu aralar çok revaçta. TDU2 vardı ama online kapandı sanırım sistem olarak düşük gereksinimleri vardı.
  • USCGT35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Kontrolcü olduğu için arcade oyun önerileriniz varsa alabilir miyim ?

• Arcade konusunda güncel bilgim yok. NFS Porsche, Underground yani 2000 - 2003 ten sonrasını takip etmedim.
    Aşağıdaki linkte guruplandırılmış oyunlar var, belki size bir fikir verebilir.

PC
    http://antidiary.com/video/watch/vid47J0rwYkHGxO6bQ

XBOX 360
    https://www.gamespot.com/genre/driving-racing/xbox-360

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.