Şimdi Ara

Araba tavsiye / önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi akşamlar.. 2016 temmuz gibi araba almayı düşünüyoruz.. arabada aradığım kriterler şöyle,
    öncelikle üniversiteye hazırlandığımı belirtmek isterim, yani aradığım araba hem öğrenci hem uzun yola çıkılabilecek bir geniş araba olmalı.. benzinli manuel hariç şanzımanlar olursa iyi olur.. fiyat olarak da 60.000 maksimum 62-63 olarak söyleyebilirim.. arabalara özel merakım her parçasını bilecek şekilde yok ama sürmeyi seviyorum.. hyundai harici marka ise bir diğer kriter :D birkaç inceleme sonucu seat leon hem şık hem de geniş bi araba olduğunu düşündüm ama yapılan şikayetlerde arabanın malzeme kalitesinin kötü olduğunu ve içeri çok yol, motor, rüzgar sesi aldığını öğrendim.. acaba bu bilgiler doğru mu, bunun dışında belirttiğim kriterlerde hangi arabaları önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shake06

benzinli manuel hariç şanzımanlar olursa iyi olur..

Burada tam olarak ne demek istediniz?
  • dizel otomatik, dizel manuel ve benzinli otomatik tercihim onu belirtmek istemiştim ama yazamamışım :)

• quote:

iyi akşamlar.. 2016 temmuz gibi araba almayı düşünüyoruz.. arabada aradığım kriterler şöyle,
    öncelikle üniversiteye hazırlandığımı belirtmek isterim, yani aradığım araba hem öğrenci hem uzun yola çıkılabilecek bir geniş araba olmalı.. benzinli manuel hariç şanzımanlar olursa iyi olur.. fiyat olarak da 60.000 maksimum 62-63 olarak söyleyebilirim.. arabalara özel merakım her parçasını bilecek şekilde yok ama sürmeyi seviyorum.. hyundai harici marka ise bir diğer kriter :D birkaç inceleme sonucu seat leon hem şık hem de geniş bi araba olduğunu düşündüm ama yapılan şikayetlerde arabanın malzeme kalitesinin kötü olduğunu ve içeri çok yol, motor, rüzgar sesi aldığını öğrendim.. acaba bu bilgiler doğru mu, bunun dışında belirttiğim kriterlerde hangi arabaları önerirsiniz?

bütçe 60 bin TL ise temmuz 2016 da bu limitteki araç 70 bine dayanabilir. En iyisi paranı biriktir bu konuyu temmuz 2016 da aç

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

iyi akşamlar.. 2016 temmuz gibi araba almayı düşünüyoruz.. arabada aradığım kriterler şöyle,

bütçe 60 bin TL ise temmuz 2016 da bu limitteki araç 70 bine dayanabilir. En iyisi paranı biriktir bu konuyu temmuz 2016 da aç

haklısınız her şey değişebilir bir ay içinde bile.. fakat hani kafamda birşeyler oluşabilmesi için sormuştum :) teşekkürler değerli yorumunuz için..

• hemen hemen bütün c sınıfı araçların istediğiniz kombinasyonda orta veya düşük donanım seçenekleriyle 2014-2015 modelini bulabilirsiniz bu bütçeyle

• quote:

dizel otomatik, dizel manuel ve benzinli otomatik tercihim onu belirtmek istemiştim ama yazamamışım :)

Benzin manuel hariç demek dizel ve otomatik olması anlamına gelir sonra tekrar benzin manuel olabilir demişsin bu kriterlede manuel golf,leon otomatik i30 ceed alınabilir

• Fiesta

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

dizel otomatik, dizel manuel ve benzinli otomatik tercihim onu belirtmek istemiştim ama yazamamışım :)

Benzin manuel hariç demek dizel ve otomatik olması anlamına gelir sonra tekrar benzin manuel olabilir demişsin bu kriterlede manuel golf,leon otomatik i30 ceed alınabilir

1- benzinli manuel olabilir demedim,
    2- benzin ve manuel bir arada bulunmayacak desem öyle anlar mısınız

• İ30,leon,astra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes seni baltalamis gibi olmasin da ya uniyi kazanamazsan ne olcak? araba alcam diye degil sinava gircem diye hazirlanman gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

kardes seni baltalamis gibi olmasin da ya uniyi kazanamazsan ne olcak? araba alcam diye degil sinava gircem diye hazirlanman gerekiyor?

kazanacağım inşallah bu sene istediğim yer olmadı tekrar hazırlanıyorum o yüzden.. çalışıyorum, kafa dağıtmak için de oyun oynamak yerine bunu yapayım dedim

• Öncelikle çalışmalarında başarılar diler üniversiteyi bitirmiş bir abin arkadaşın olarak umarım hedeflediğin bölümü kazanmanı temenni ederim.Nickindeki 06 dan ankarada olduğunu düşünmekteyim.Araç konusunda ise otomatik yada dizel manuel olacağından ve 2016 da zam geleceğini düşünerek b sınıfı hatchback bir araç hem yaşınız hem bütçeniz için sanırım daha uygun olur max bütçenizide böylece sonuna kadar kullanmamış olursunuz.
  • Astra veya Golf diyorum.
  • 2016 -Temmuz

Neyse

• Aralık 2013 babam üniversiteyi Ankara'da kazan Golf alayım dedi. Aralık 2015 Konya'da kazandım kendi biriktirdiğim paramla Spring bakıyorum Sözüm o ki hele bi kazan sonra bakarsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

kardes seni baltalamis gibi olmasin da ya uniyi kazanamazsan ne olcak? araba alcam diye degil sinava gircem diye hazirlanman gerekiyor?

kazanacağım inşallah bu sene istediğim yer olmadı tekrar hazırlanıyorum o yüzden.. çalışıyorum, kafa dağıtmak için de oyun oynamak yerine bunu yapayım dedim

yalnız buradaki insanlar size kafa yorup araç tavsiyesi veriyor,bir şey dağıtmıyor.hey allahım ya
  • Dizel otomatik i30 ceed al

• Sınavında başarılar dostum inşallah gönlüne göre olur.

Araba seçiminde de bulunduğun yer hali hazırda doğru fazla kıpırdama

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.