Şimdi Ara

Araba ile Kayseri-Mersin yolunu giden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün sonra aracımla yola gideceğim sözkonusu yola giden varsa yardımcı olursa çok sevinirim. dikkat etmem gereken yerler var mı? yolun durumu nedir? Alternetif tavsiye edeceğiniz yollar var mı?
    teşekkürler..

• hocam yanlış hatırlamıyorsam niğde üzerinden gitmiştim 3 ay önce.Herhangi bir radar olsun bozuk yol olsun görmemiştim.
  • Akçatekir(tekir yaylası)den sonra kapa kontağı mersine kadar yakıt yakmazsın. Şaka tabi ha sakın kapama. yenice tarafına girdikten sonra radar olabilir dikkat et onun gerisinde yok.
  • çok gittim...adana 2.30 saat; mersin 2.45 saat sürüyo.niğdeye kadar otoban yok ama yol otoban gibi ve dümdüz.ama gündüz gideceksen radar oalbilir dikkat et.niğdeden sonra full otoban...tekir şeker pınarında bi su içmeden bitirme yolu
  • çok teşekkür ederim. gerçekten içim rahatladı şeker pınarından su içmeyi de unutmayacağım İnşallah :) radar problem değil zaten bölünmüş yolda hız sınırı 110 değil mi? altımda clio var bence uzun yolda max hızı o zaten :)
    tekrar teşekkürler. yeni tavsiyelere açığım.
    iyi forumlar...
  • Hızlı gitme yeter dostum 80i geçme
  • niğdeye kadar düz yol zaten radar olabiliyor haftada 1-2 defa kayseriye gidip geliyorum. kemerhisardan otoyol a girersin 2 saate kadar mersindesin iyi yolculuklar.
  • buradan niğde yaklaşık 1 saat falan otobandan mersin de 2 saatse yaklaşık 3-3buçuk saatte mersindeyim. çok teşekkür ederim bu pazar yoldayım inşallah.
    iyi forumlar...
  • Hepinize çok teşekkür ediyorum. şu anda mersindeyim. yol yaklaşık 3buçuk saat sürdü ve sıkıntısızdı doğrusu otobana kadar çift yol var ve dağlık yer çok az otobana girmeden bi yarım saat önce dağ tırmandım 10-15dk o kadar. eğer akçatekirden su içmek istiyorsanız pozantıdan veya akçatekir kavşağından otobandan çıkmanız gerekiyor. bir de otoban girişindeki gişelerde ufak bir tatsızlık yaşadım. kgs kartıma 10tl yükletmek istedim adam üstükapalı 20tl den aşşağısını yükleyemem dedi git mersinde otoban çıkışında yüklet dedi. adamın ismini alıp oradan ayrıldım. mersin çıkışında da aynen dediği gibi yüklettim.
    herkese tekrar teşekkürler İnşallah bu yazılanlar birilerinin işine daha yarar
    iyi forumlar...
  • kayseri çevre yolu kısmen kapalı tek şeride iniyor yol..
  • tekirden mersine inerken damlama mevki adında biryer var. asfalttaki lastik izlerinden ve etraftaki parçalanmış bariyerlerden o bölgede oldugunuzu anlayabilirsiniz. o yolun en tehlikeli bölgesidir. çok insan öldü. hız sınırı 90 km/h
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.