Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
907
Cevap
23
Favori
42.996
Tıklama
Giriş
    1938 Mesaj

ya sorma.. bebelerde bunların yorumlarını ciddi ciddi izliyorlar. bu adamlar eleştiri nedir nasıl yapılır hiç bilmiyorlar.
    |
    |
    JusticeLeague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    2320 Mesaj
    Aquaman'i izledim bugün. Tahmin ettiğim gibi Aquaman'den çok Aqumomoa olmuş bu bildiğin, çok cringe sahneler vardı vallahi. Hele o trailer'da da verilen bir bar sahnesi var onun devamı aman Allahım o neydi öyle ya aklıma geldikçe tilt oluyorum. Epiklik yok, etkileyici soundtrack yok, duygu yok.. Baya sulu, çocuksu bir film olmuş bence. Böyle bir film için imax'e para kaptırmadığıma da sevindim.

MoS ve BvS ile 'My watch is ended' olmuş artık benim için ya bunu anladım...
    quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Aquaman'i izledim bugün. Tahmin ettiğim gibi Aquaman'den çok Aqumomoa olmuş bu bildiğin, çok cringe sahneler vardı vallahi. Hele o trailer'da da verilen bir bar sahnesi var onun devamı aman Allahım o neydi öyle ya aklıma geldikçe tilt oluyorum. Epiklik yok, etkileyici soundtrack yok, duygu yok.. Baya sulu, çocuksu bir film olmuş bence. Böyle bir film için imax'e para kaptırmadığıma da sevindim.

MoS ve BvS ile 'My watch is ended' olmuş artık benim için ya bunu anladım...
    üzerine oyunlar oynanıyor yılma daha Shazam gelecek
    |
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Teğmen
    177 Mesaj
    Vallahi bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama WonderWoman'dan sonra DCEU'nun en iyi filmi:

http://bit.ly/2GG98sj
    |
    |
    Film çok güzel solo olarak çok iyi CGI A kalite ve kesinlikle farklı bir ambiyansı var okyanus altında balık olmak istiyorsunuz DCEU man of steel neyse buda o hatta bir tık iyi,DC kendine bu filmle gelicektir ve sololarını bu kalitede yaparsa müthiş işlere imza atıcaklar DC'nerdeydin bu zamana kadar...

kesinlikle izleyim imkanı olan IMAX gitsin
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Binbaşı
    1938 Mesaj
    |
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Çavuş
    84 Mesaj
    IMAX biletimi aldım ve yarını bekliyorum.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    799 Mesaj
    Akasyada ilk seanstan çıktım biraz önce, DCEU standartlarına göre gayet iyi bir filmdi. Gereksiz gömenlere aldanmayın

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 28 Aralık 2018; 14:55:8 >
    |
    |

İmax e gittim sahne girişlerindeki ani ses yükselmesinden rahatsız oldum diyebilirim.Bir anda sahne geçişleri başlangıcında çok yüksek desibellik girişler var.Efekler cidden çok iyiydi.Justice League deki facia yoktu.Bazı sahnelerde çok zorlama anlar vardı.Yapmacık hareketler hissettim.Amber Heard insan olmadığını yeniden anladım : ) Hala inanamadığım bir kısımda Nicole Kidman.Bu kadın 51 yaşındaysa gelsinler beni gömsünler.Film genel olarak oyunculuklar iyiydi ve akıcı bir senaryo vardı.Bittiğini anlamadım.10 üzerinden 7-8 alır bence.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    2647 Mesaj
    18:50 3d altyazı seansına biletimi aldım, çöpyapar daki elemanların videolara bakıp filmin iyi yada kötü olduğuna karar vermeyin bence, gidip izleyin bende düşük beklenti ile gidiyorum ama güzel bir film olacak gibi
    |
    |
    20:50 ye 2D TR dublaj aldım bakalım nasıl

|
    |
    Tek başına değerlendirirsek ortalama bir filmdi. Orm karakteri kötü yazılmış 2 saat 20 dakikalık kısa olmayan bir filmde daha fazla yer verilebilirdi. Arthur’un hiç olmasydı keşke dedirten chzeey sahneleri yerine Orm’un geçmişini, karakter gelişimi falan görseydik daha iyi olabilirdi. Hem senaryo hem oyunculuk anlamında beni en çok rahatsız eden Orm (Patrick Wilson) oldu. Onun dışında nerdeyse baştan aşağı CGI olan filmde sırıtan bir sahne göremedim o açıdan iyidi. Benden 7/10 alır.
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.