Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
20
Favori
46.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • infinity war dan iyiydi diyen var yuh be fanlığın böylesi
  • En iyi dc filmi bu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    Hayır

Ama iyi dc filmlerinden biri

• Periah kullanıcısına yanıt
    Boş yorum

Saygı duyarım

• iyi iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film özellikle görsel olarak ve deniz altı atmosferi ortamları olarak çok iyiydi. Ama biz 3 boyutlu izledik ve aşırı karanlıktı, görüntü hiç iyi değildi sanki gözlüksüz izler gibiydik. Bizim sinema salonumuzla mı alakalıydı diye merak ediyorum. Özellikle ilk yarı da olayları görmek için çaba sarfettik. Var mı aynısını yaşayan?
  • Yil bitmeden DC beni utandırdı.

Izleyin derim,rekabet her zaman ıyidir.

• Phoenix077 kullanıcısına yanıt
    İlk yarı normalden fazla karanlıktı. Altyazıları okumakta zorlanıyordum. Altyazı sonuçta filme gömülü bir şey değil beyaz olması lazım. Kesinlikşe ışığı kısıyorlar.

Arada gidip yeni gözlük aldım.2. yarı normale döndü. Gözlükten mi yoksa ordaki çalışanları uyardığımdan mı bilmiyorum

• İnfity War baya kötü bir filmdi.Ortalama bir film olarak lanse edilen Aquman'in Infinty War'dan güzel olmasının absürd bir yanı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Marvel'a laf attın ne geçtin şimdi eline! Sırf yorum yapmak için yorum yapmayın marvelın bugün geldiği nokta gerçekten alkısı hak ediyor adamlar baştan sona yeni evren yarattı ve küresel anlamda bir sürü fanları var. DC kırk yılın başı iyi film yaptı diye bu kadar abartmanın manası yok

Alıntıları Göster
    DC,marveldan daha köklüdür hem sizin elinize ne geçiyor küreselliğe kadar gitmişsin ,marvel daha yolun başında iken DC bu işin içindeydi daha dur hele neler gelicek ha marvel çok ileri gitti çok iyi strateji sürdü ama bu demek değil DC'yıkık bilmem ne ..biz ayıla bayıla Avengers IW'ı met ettik hala bana göre en iyi süperkahraman filmi ama siz eleştiri kaldırmıyonuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Abi Marvel in filmleri cok ruhsuz. Yapmak icin yapiyorlar. Su son yaptiklari film mesela thanoslu cok kotu bir filmdi. Ayrica baya kabak tadi verdiler.
    BEN BİR DC'CİYİM YILLARDIRDA ÇİZGİROMAN OKURUM EVDE BATMAN ,SUPERMAN, T-SİRT VE POLARIM BAYA VAR, ROMANLAR OYUNLAR POSTERLERİM BİLE VAR.. AMA KARDEŞİM AVENGERS INFINITY WAR'A LAF ATMAYIN ATTIRMAM (THANOS) GİBİ VİLLİAN GÖRDÜKMÜ HİÇ ? DAVASINDA BU DENLE SADIK OLAN DEDİĞİ DEDİK BABA BİR KARAKTER YAPMAYIN LÜTFEN..HERŞEYİ ANLARIMDA (THANOS)'A LAF ETTİRMEM ,DEMEM OKİ SONSUZLUK SAVAŞI TAM OLMASI GERKEN GİBİ DEFALARCA İZLENİCEK BİR YAPIM

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Abi uyari geliyor Thanos diye bi adam var dunyayi yok edecek deniyor felaket yaklasiyor Stark kaptan Amerika'ya darginmis kustugu icin onu aramam falan diyor boyle seyleri gorunce insan baya soguyor filmden.

Ote yandan ben izledigim butun superkahraman filmlerini Batman Kara Sovalye ile kiyasliyorum ve hicbir film bana pek tad vermiyor. Kara sovalyenin yaninda Thamoslu Marvel filmi inanilmaz sığ geliyor bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

DC,marveldan daha köklüdür hem sizin elinize ne geçiyor küreselliğe kadar gitmişsin ,marvel daha yolun başında iken DC bu işin içindeydi daha dur hele neler gelicek ha marvel çok ileri gitti çok iyi strateji sürdü ama bu demek değil DC'yıkık bilmem ne ..biz ayıla bayıla Avengers IW'ı met ettik hala bana göre en iyi süperkahraman filmi ama siz eleştiri kaldırmıyonuz

Alıntıları Göster
    Eleştiri kaldıramıyorsunuz derken ? Adam oradan infinity War rezalet, berbat , bilmem ne diye saydiriyor yerin dibine gömüyor bende tamam dedim başka bir şey demedim . Ne Marvel ne DC faniyim . Her iki evrenide severim ama kabul etmelisiniz ki sinematik evrende Marvel DC den 2-3 kat daha iyi . Umarım DC nin yeni filmleri ile bu değişir .

• Film gayet güzel olmuş. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Eleştiri kaldıramıyorsunuz derken ? Adam oradan infinity War rezalet, berbat , bilmem ne diye saydiriyor yerin dibine gömüyor bende tamam dedim başka bir şey demedim . Ne Marvel ne DC faniyim . Her iki evrenide severim ama kabul etmelisiniz ki sinematik evrende Marvel DC den 2-3 kat daha iyi . Umarım DC nin yeni filmleri ile bu değişir .

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

İmaxi ilk kez denemek istiyorum bu filme gidicem kismetse , imaxde izlemeye degermi sizce
    Kesinlikle değer....
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Stark bu arada Captain America'yı arayacaktı. Ama imkanı olmadı. Yani aramamazlık gibi bir şey yapmıyordu.

Evet The Dark Knight çok güzel. Farklı bir film.

• Shrimp61 S kullanıcısına yanıt
    Komik

• Bu film olmuş begenmeyenlere kulağınızı tıkayın ve izlemeye gidin.Boyle iyi bir görsellik izlediğimi hatırlamıyorum.

Filmin genel hatlarıyla puanım 10/9 olur kırmamın sebebi de aquamanin annesi ve babası biraz eğreti duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 1 Ocak 2019; 11:59:54 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.