Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
907
Cevap
23
Favori
43.005
Tıklama
Giriş
    3601 Mesaj
    After credits var mı beklemeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 tane var

Filmin en güzel sahnesi Bar sahnesiydi eminim @justice league de bana katılacaktır
    |
    |
    Bahsedilenler: 0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör JusticeLeague
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    433 Mesaj
    Ben de bugün izledim. Pek anlamam ama bakayım forumda ne demişler dedim. Film genel anlamda güzeldi. fantastik bir filmdi ama aralarda daha değişik güzel sahneler de vardı. üstte de denildiği üzere orm un çocukluğu veya gelişiminden kesitler verilse daha güzel olabilirdi.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: eyoruk

Imax 3d izlenmesı gerekiyor mu peki ? 3d olmasa direk Imax izlerdik ama 3d bozuyor
    Imax, 3D ve Altyazı bunlar ayrılmaz üçlü.

Bu mesajı 50 kere yazmışımdır belki

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    18803 Mesaj
    Filmden yeni geldim ilk izlenimlerimi yazayım hemen...
    Şuana kadar izlediğim bu tarz yani süper kahraman filmleri arasında en iyilerden biri oldu benim için sıralamayı şu şekilde yapabilirim kendi adıma, 3. ve 4. filmler arasında seçim yapmam zor aslında ama müzikleri nedeniyle biri daha ön planda yer alıyor bana göre.

1. BvS (Benim için bu tarz filmlerin en iyisi, Gerek oyunculuk gerek senaryo gerekse Müzikleri ile bir başyapıt)
    2. Avengers İW (Tahmin ettiğimden çok daha iyiydi, Atmosfer fazla iyiydi ve bazı müzikleride gayet iyiydi)
    3. Çelik adam (Bu filmin müzikleri çok fazla iyiydi o yüzden benim için daha iyi)
    4. Ve Aquaman Müzikleri iyi olsa üstteki filmden daha iyi olabilirmiş bence etkileyici müzikleri yok maalesef.

Keyifli vakit geçirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Imax veya normal perde olarak gitmenizi öneririm ben normal 3d izledim maalesef pek etki edemiyor normal 3d'ler ama verdiğim paranın karşılığını aldım, Hiç sıkılmadan izlediğim tek film olabilir sinemada.
    |
    |

3D olmasın Altyazı Imax ayrılmaz dıyelım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    az önce çıktım filmden, belki düşük beklentimdenmidir nedir çok begendim, bunun DC sever olmamla alakası gerçekten film su gibi aktı gitti, gidin izleyin pişman olmazsınız, sağda solda tu kaka diyenlere aldırmayın gayet olmuş bu.
    |
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

3D olmasın Altyazı Imax ayrılmaz dıyelım
    Maalesef olmuyor 3D merakını bir türlü bırakmıyorlar
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    15454 Mesaj
    Kötü ya da vasat bir film değil, tam aksine keyifli zaman geçirebileceğiniz bir fiim ama;

JL'den sonra daha iyisi için uğraşırlar sanmıştım ama malesef yine çok klişe bir film yapmışlar. Milyon kere izlediğimiz klişelerin su altı versiyonuydu. Daha iyisini yapacak potansiyel var ama zorlamıyorlar bile. Üzücü olan nokta bu.
    Bu böyle bir tutar iki tutar, üçüncüsünde yine bir JL faciası yaşanabilir. Bu sefer tuttu mesela, sadece Çin'de 232 milyon dolar kazandılar ama işte istikrar isteniyorsa daha iyi senaryolar ve daha iyi karakter altyapıları oluşturulmalı.

Kısaca, Mera > DC aga

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Açılış sahnesi bayağı bir sessizdi. Kraliçenin hikayesini filmin başına koymaları iyi olmuş. Her şeyi en baştan izlemiş olduk filmin kalanını izlemek kaldı.

Savaş sahneleri ve müzikler efsaneydi. Pitbull'un hariç o gereksiz olmuş. Mera'nın badass tavırları, Kraliçenin savaş sahneleri, Arthur ve Orm'un iki dövüş sahnesi MUHTEŞEMDİ. Ciddiyim bu kadar iyi film beklemiyordum. Arthur ve Mera'nın ellerinde o kırmızı fişek (adı neyse artık) ile denize atladıkları ve aşağı doğru indikleri sahne mükemmeldi. Black Manta sanırım geri gelecek ama nasıl bilmiyorum.

Wonder Woman'ın solo filmine bin basar bi film olmuş. Man of Steel'den sonra en iyi film bence.

Ayrıca hiçte klişe falan değildi. Ne bekliyordunuz ki Allah aşkına? Hala JL ile kıyaslayan var. Snyder Cut çıksaydı filmin kimi batırdığını görecektik ki zaten biliyoruz.

Orijinalden alıntı: 0MG90

MUHTEŞEMDİ.

Açılış sahnesi bayağı bir sessizdi. Kraliçenin hikayesini filmin başına koymaları iyi olmuş. Her şeyi en baştan izlemiş olduk filmin kalanını izlemek kaldı.

Savaş sahneleri ve müzikler efsaneydi. Pitbull'un hariç o gereksiz olmuş. Mera'nın badass tavırları, Kraliçenin savaş sahneleri, Arthur ve Orm'un iki dövüş sahnesi MUHTEŞEMDİ. Ciddiyim bu kadar iyi film beklemiyordum. Arthur ve Mera'nın ellerinde o kırmızı fişek (adı neyse artık) ile denize atladıkları ve aşağı doğru indikleri sahne mükemmeldi. Black Manta sanırım geri gelecek ama nasıl bilmiyorum.

Wonder Woman'ın solo filmine bin basar bi film olmuş. Man of Steel'den sonra en iyi film bence.

Ayrıca hiçte klişe falan değildi. Ne bekliyordunuz ki Allah aşkına? Hala JL ile kıyaslayan var. Snyder Cut çıksaydı filmin kimi batırdığını görecektik ki zaten biliyoruz.
    Zaten bu filme laf atanlar mavecı bebeler ,halbuki marvelın çoğu filmine olumlu yorum yapmış adamım bilen bilir.
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Imax 3d altyazı izledim bugün. Hoş film olmuş, geçmişini iyi verebilmek için uzun tutmuşlar anlayabiliyorum ama biraz sıkıldım açıkçası çok uzun geldi -belki benim yorgun olmamla ilgilidir-.

Görsel anlamda muhteşemdi bence oscar adaylığı gelebilir görsel efekt dalında

Senaryo ve akıcılık fena değil ben 6.5 veririm

Ama bir wonder woman olmamış tabi

|
    |
    Filmden az önce çıktım, ağır çöp. Sabah editlerim mesajı.

|
    |
    836 Mesaj
    İlk defa bi DCEU filminden tatmin bir şekilde çıktım.Beklentim başta düşüktü fakat film harikaydı.Marvel filmlerini seven biri olarak BP balonundan on kat daha iyi bir filmdi.Ayrıca CGI olağanüstü olmasa bile göze hoş geliyordu.Su altı efektleri bayağı keyifli olmuş.Film sırf Mera için bile izlenir.

|
    |
    Bu denli güzel bir film beklemiyordum, sonunda bir nebzede özenerek yaptıkları bir film izlemiş oldum. Görsel şölene doyuruyor insanı.

Stepwolf sahnesinden daha ihtişamlı bir savaş sahnesi inanılmaz.

|
    |

Filmin verdiği kararları beğenmeyebilirsin fakat “bomboş” demen gerçekten çok yersiz olur.

|
    |
    Txrboz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Filme çöp boş vb. yazanları ciddiye almayın filmi izlediklerine bile şüpheliyim onların, Hayır ne bekliyorlar nasıl bir film olması gerekiyordu onu yazsalar bari hiçbir fikirleri yok sadece çöp, DC nin bana göre en iyi 3 filminden biri olmuş imkanı olan gidip izlesin derim ben.
    |
    |

quote:

sanırım dc fanısın film o kadar kötüydü ki kendimi boğazlayasım geldi hele o klişe sahneler öğğğh kusmuk gibi balık krallığına gidiyor kralı öldürüyor kızı hiçbir şey olmamış gibi savaşa geliyor böyle bir seneryo saçmalığı olabilir mi
    |
    |
    Zad Prime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.