Şimdi Ara

Appstore'da Angry Birds Seasons Kısa Süre İçin Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Appstore'un attığı tweette gördüm. Normal versiyonu ve iPad için olan HD versiyonu haftanın uygulaması olarak kısa süreliğine, büyük ihtimal 1 haftadır, ücretsiz olmuş. iCihazı olup da bu oyuna sahip olmayanlara öneririm.

Angry Birds Seasons
    Angry Birds Seasons HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 6 Temmuz 2012; 0:46:41 >

• Oha budamı paralıydı. Android'in gözünü seveyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Oha budamı paralıydı. Android'in gözünü seveyim..

androidde de paralı bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superposition

quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Oha budamı paralıydı. Android'in gözünü seveyim..

androidde de paralı bu oyun.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsseasons&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yb3Zpby5hbmdyeWJpcmRzc2Vhc29ucyJd

Ben şu ana kadarki bütün angry birds serisini ücretsiz olarak indirdim. İndirdiğim zaman buda ücretsizdi. İlk çıktığı zaman ücretli olduysa bilemiyorum..

• Android, yani Google ilk zamanlarda insanları çok ilgi çeken uygulamaları ücretsiz yaparak daha hoş, herşeyin bedava olduğu bir platform olarak göstermeye çalıştığını düşünüyorum. Çünkü bir şeyden sonra artık yeni çıkan şeylerin hepsi hem Appstore hem de Google Play'de aynı fiyata çıkıyor. Ancak Google Play'de var mı bilmiyorum ama Appstore'da sık sık çok iyi uygulamalar ücretsiz oluyor ve ben onları sıkı şekilde takip ederek şimdiye kadar sadece 0,99 cent ödeyerek (Plants vs. Zombies) çok büyük konuşmayayım ama 100-200 dolardan daha fazla değerli bir hesaba sahip oldum. Bu, emin olun daha yüksek de olabilir. iGo navigasyonu bile, şu an sanırım $35 olduğu halde, ücretsiz edindim. Bunlara Where is My Water, Jenga, Asphalt 6, Sprinkle, Burn the Rope, Feed me Oil, Flight Control, Mirror's Edge, NFS Shift, What's App (Diğer platformlarda ücretsiz), Sonic & SEGA All Stars Racing, Propel Man, Smash Cops, Blueprint 3D, Bejeweled, Scrabble, Restaurant City, Fifa Superstars, Theme Park, Smart Office 2 Grungetastic, Snapseed ve daha birçok hatırlayamadığım dahil. Ayrıca oyunları bir kenara attım Smart Office 7-10 dolar civarı, Snapseed de 5 dolar gibi yüksek fiyatlı programlar da var içlerinde. Ayrıca daha birçok işe yarayan programların pro versiyonları da var. Android kullanmadığım için bu indirim, bedava işlerinin nasıl işlediğini veya olup olmadığını bilmiyorum. O yüzden Android ile ilgili yorum yapmıyorum. Ancak iOS'da para harcamadan da çok kaliteli uygulamaları acele etmeden zaman içerisinde edinebiliyorsunuz. Bazı durumlarda da belirli dönemlerde 6-7 dolara kadar çıkan uygulama veya oyunlar $0,99'a da iniyor. Çok cüzdan düşmanı değil yani anlayacağınız. En kötü ihtimalle biraz beklemeniz gerekiyor.

Not 1: Bir ihtimal yazdıklarım arasında gözümden kaçmış olan ve ücretsiz uygulamalar var ise kusruma bakmayın.
    Not 2: Bir şey daha eklemeden edemeyeceğim. Geçen senenin yaz sonuna kadar ciddi bir Apple ön yargısına sahiptim, bununla beraber büyük de bir Android sempatim vardı. Ancak babamın desteği ile iPhone 4 aldıktan sonra bu ön yargım gerçekten büyük bir sevgi, kullanım zevki, haz ve saygıya dönüştü. Ancak Android kullanan arkadaşlarımı da gördükten sonra Android'e olan sempatim inanılmaz derecede tersine döndü. Hep bir kasıntı, sorun vb. vardı. Tabi şu an SGS3 donanımına yakın cihazlarda bunlar pek olmaz, ayrıca Jeli Bon seminerini de canlı şekilde izledim ve ciddi anlamda umutlandım ve sevindim. Sonuç olarak duygu ve görüşlerim tarafsızca nereden nereye geldi. Sadece ortadaki başarıyı görmek ve tebrik etmek lazım. Tabi eksik yönleri de uygun dille eleştirmek. iOS'un da beni rahatsız eden anlamsız, saçma kısıtlama ve eksikleri var. Bütün platformlar ne kadar başarılı olursa bizim o kadar yararımıza olur bu yüzden taraf tutmayı kesinlikle yanlış buluyorum. Ancak şu an ekonomim uygun olursa gidip tekrar alacağım cihaz iPhone, bir de dolar bazlı fiyatları aynı iken daha pahalı denmesi garibime gidiyor iPhone'nin :) Tabi SGS3 seviyesindeki cihazları deneme fırsatı bulamadım ama onlarında güzel seviyeye geldiğini özellikle 4.1 in gayet düzgün olduğunu düşünüyorum. Denemek derken de ele alıp 15 dk'lık kurcalama değil, günlük hayatta net şekilde kullanmaktan bahsediyorum. Konu nerelere geldi yine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 6 Temmuz 2012; 2:09:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkerden

Android, yani Google ilk zamanlarda insanları çok ilgi çeken uygulamaları ücretsiz yaparak daha hoş, herşeyin bedava olduğu bir platform olarak göstermeye çalıştığını düşünüyorum. Çünkü bir şeyden sonra artık yeni çıkan şeylerin hepsi hem Appstore hem de Google Play'de aynı fiyata çıkıyor. Ancak Google Play'de var mı bilmiyorum ama Appstore'da sık sık çok iyi uygulamalar ücretsiz oluyor ve ben onları sıkı şekilde takip ederek şimdiye kadar sadece 0,99 cent ödeyerek (Plants vs. Zombies) çok büyük konuşmayayım ama 100-200 dolardan daha fazla değerli bir hesaba sahip oldum. Bu, emin olun daha yüksek de olabilir. iGo navigasyonu bile, şu an sanırım $35 olduğu halde, ücretsiz edindim. Bunlara Where is My Water, Jenga, Asphalt 6, Sprinkle, Burn the Rope, Feed me Oil, Flight Control, Mirror's Edge, NFS Shift, What's App (Diğer platformlarda ücretsiz), Sonic & SEGA All Stars Racing, Propel Man, Smash Cops, Blueprint 3D, Bejeweled, Scrabble, Restaurant City, Fifa Superstars, Theme Park, Smart Office 2 Grungetastic, Snapseed ve daha birçok hatırlayamadığım dahil. Ayrıca oyunları bir kenara attım Smart Office 7-10 dolar civarı, Snapseed de 5 dolar gibi yüksek fiyatlı programlar da var içlerinde. Ayrıca daha birçok işe yarayan programların pro versiyonları da var. Android kullanmadığım için bu indirim, bedava işlerinin nasıl işlediğini veya olup olmadığını bilmiyorum. O yüzden Android ile ilgili yorum yapmıyorum. Ancak iOS'da para harcamadan da çok kaliteli uygulamaları acele etmeden zaman içerisinde edinebiliyorsunuz. Bazı durumlarda da belirli dönemlerde 6-7 dolara kadar çıkan uygulama veya oyunlar $0,99'a da iniyor. Çok cüzdan düşmanı değil yani anlayacağınız. En kötü ihtimalle biraz beklemeniz gerekiyor.

Not 1: Bir ihtimal yazdıklarım arasında gözümden kaçmış olan ve ücretsiz uygulamalar var ise kusruma bakmayın.
    Not 2: Bir şey daha eklemeden edemeyeceğim. Geçen senenin yaz sonuna kadar ciddi bir Apple ön yargısına sahiptim, bununla beraber büyük de bir Android sempatim vardı. Ancak babamın desteği ile iPhone 4 aldıktan sonra bu ön yargım gerçekten büyük bir sevgi, kullanım zevki, haz ve saygıya dönüştü. Ancak Android kullanan arkadaşlarımı da gördükten sonra Android'e olan sempatim inanılmaz derecede tersine döndü. Hep bir kasıntı, sorun vb. vardı. Tabi şu an SGS3 donanımına yakın cihazlarda bunlar pek olmaz, ayrıca Jeli Bon seminerini de canlı şekilde izledim ve ciddi anlamda umutlandım ve sevindim. Sonuç olarak duygu ve görüşlerim tarafsızca nereden nereye geldi. Sadece ortadaki başarıyı görmek ve tebrik etmek lazım. Tabi eksik yönleri de uygun dille eleştirmek. iOS'un da beni rahatsız eden anlamsız, saçma kısıtlama ve eksikleri var. Bütün platformlar ne kadar başarılı olursa bizim o kadar yararımıza olur bu yüzden taraf tutmayı kesinlikle yanlış buluyorum. Ancak şu an ekonomim uygun olursa gidip tekrar alacağım cihaz iPhone, bir de dolar bazlı fiyatları aynı iken daha pahalı denmesi garibime gidiyor iPhone'nin :) Tabi SGS3 seviyesindeki cihazları deneme fırsatı bulamadım ama onlarında güzel seviyeye geldiğini özellikle 4.1 in gayet düzgün olduğunu düşünüyorum. Denemek derken de ele alıp 15 dk'lık kurcalama değil, günlük hayatta net şekilde kullanmaktan bahsediyorum. Konu nerelere geldi yine :)

Gayet iyi anlattın dostum. Eline klavyene sağlık

• kardes doluymussun sen cidden
  • quote:

böyle indirim olduğunda burada yazın da biz de alalım bari
  • Haber icin tesekkur edeim. Yukledim hemen.

Apple store da olan indirimleri yada bu sekildeki promosyonlari en iyi nereden takip edebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @berkerden hocam hakikaten nereden haberiniz oluyor? Biz de öğrenelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

@berkerden hocam hakikaten nereden haberiniz oluyor? Biz de öğrenelim

Twitterda @AppStore hesabından duyuruluyor bildigim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • appzapppush is görür takip için..
  • android reklam konusu sayesinde çoğu uygulamayı ücretsiz sağlıyor. Angry birds serisi de bunlara dahil :) İyi olmuş app store da indirime girmesi sonuçta eski bir oyun çokta talibi olmaz sanırım space varken ücretsiz olunca ilgisi artar birazcık :)
  • @VictorMature ve @raskolnikov77

Teşekkürler arkadaşlar

appzapppush da yine twitter hesabı mı?

Düzeltme: Diye sormuştum ki, google'da kısa bir araştırmadan sonra 0.99$'lık bir uygulama olduğunu gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 6 Temmuz 2012; 12:39:18 >
  • Teşekkürler arkadaşlar elimden geldiğince haberim oldukça paylaşmaya çalışacağım.

Şu an telefonumu sattım yeni modelin çıkmasını bekliyorum. Telefonum var iken;

AppTicker Push 'un ücretsiz versiyonunu kullanarak başladım. Bazı özellikleri kısıtlı idi. Daha sonra Push versiyonu da bir ara bedava oldu ve onu indirdim oradan takip ettim. Ayrıntılı şekilde günlük indirimleri oradan takip ediyordum. Ücretsiz versiyonun linkini bulamadım :) Ayrıca Facebook ve Twitter'da Appstore'yi takip ediyorum. Donanımhaber vb. sitelerden öğrendiklerim de oldu.

Düzeltme: AppTicker Free Ücretsiz versiyonunu da şimdi buldum. Gayet başarılı bir program, öneririm

Push versiyonunda uygulamayı seçip istediğiniz fiyatta veya bedava olduğunda haber verme gibi özellikler de var. Ücretsizde bu bulunmuyor.

Bir de uygulamaların fiyat geçmişlerini tarih-fiyat şeklinde grafik olarak da sunabiliyor. Ücretsiz de var mı bilemiyorum? Ama dediğim gibi belli bir süre takipten sonra Push versiyonunu da ücretsiz şekilde edinebilirsiniz

Uyarı : Ancak 1-2 gün bakmadığınızda çok uygulama birikiyor ve çok vakit alıyor önceden baktığınız yere kadar incelemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 6 Temmuz 2012; 12:57:40 >

• Bu arada en önemlilerinden birisini unutmuşum

iTurkeyBiz Gerçekten çok iyi bir uygulama. Öne çıkan ücretsiz uygulama bölümü var. Ayrıca birçok ülkede en çok indirilen 10 ücretsiz veya ücretli uygulamayı ülke ülke görebiliyoruz. Bu arada iPhone ile ilgili güzel ipuçları, bilgiler de sunuyor. Gayet kullanışlı ve önerebileceğim bir uygulama.

Dilerseniz internet sitesi de var.http://www.iphoneturkey.biz/

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

@VictorMature ve @raskolnikov77

Teşekkürler arkadaşlar

appzapppush da yine twitter hesabı mı?

Düzeltme: Diye sormuştum ki, google'da kısa bir araştırmadan sonra 0.99$'lık bir uygulama olduğunu gördüm

uzun süredir ücretsizdi appzapppush.. app storedan bir baktır istersen belki ücretli olmamıştır hala..
  • Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamalar adlı sayfadan ulaşabilirsiniz güncel indirime giren uygulamalara...

http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=55629146
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamalar adlı sayfadan ulaşabilirsiniz güncel indirime giren uygulamalara...

Linke tıklayınca boş sayfa geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamalar adlı sayfadan ulaşabilirsiniz güncel indirime giren uygulamalara...

Linke tıklayınca boş sayfa geliyor.

hocam bende çıkıyor. bir aksilik olmalı...
    olmadı arama kısmına "Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları" yazarsanız çıkacaktır...
    bağımlılık yapabilir ;)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.