Şimdi Ara

Apple, yenilenmiş iPhone 12 Pro satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
7.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, yenilenmiş iPhone 12 Pro satışına başladı

Apple’ın online yenilenmiş cihaz mağazasında şu anda yenilenmiş iPhone 12 Pro satışta. Altın, gümüş, grafit ve pasifik mavi renk seçenekleri mevcut. Depolama kapasitesi olarak 128 GB, 256 GB ve 512GB seçeneği mevcut.

Bugün sipariş veren kullanıcıların cihazlarını önümüzdeki hafta alacağı tahmin ediliyor, mağazadan alma seçeneği belirli Apple Store’larda geçerli.

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone 14 üretimi için tedarikçi sayısını arttırıyor

Yenilenmiş iPhone 12 Pro, %15 indirimle satışta

iPhone 12 Pro, hatırlayacağınız üzere Amerika’da Ekim 2020’de satışa çıkmıştı, 999 dolar başlangıç fiyatına sahipti. Şu anda satışta olan yenilenmiş iPhone 12 Pro, %15 indirimli.

Yenilenmiş iPhone ne demek?

Yenilenmiş iPhone 12 Pro modellerinin tümü SIM kilitsiz. Yenilenmiş iPhone’u satın aldığınızda, bataryası değiştirildiğinden pil sağlığı %100, jelatininde, kutulu ve USB-C Lightning kablosuyla geliyor. Yenilenmiş tüm iPhone’lar Apple’ın 1 yıllık garantisi kapsamında ve genişletilmiş AppleCare+ kapsamında. Ayrıca yenilenmiş iPhone’lar kapsamlı şekilde test edilip temizleniyor; yepyeni iPhone’dan ayırt etmek neredeyse imkansız.

iPhone 12 Pro, A14 Bionic çip, 5G desteği, MagSafe, Apple’ın Ceramic Shield olarak adlandırdığı daha dayanıklı ekran, LiDAR tarayıcı ve kamera iyileştirmeleriyle geliyor.

Kaynak:https://www.imore.com/iphone/iphone-12/iphone-12-pro-refurbished-stock-returns-ahead-of-iphone-14

• Türkiye’ye de gelse değerlendirilebilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 12 Pro şuan 13 ile hemen hemen aynı sayılır donanım olarak. 13'ün işlemcisi bir tık daha iyi ama 12 Pro'da RAM 6 GB. 12 Pro'nun Çelik kasa artısı var birde.

12 Pro'da kullanılan koyu mavi renk bence çok güzel duruyordu.

Apple, yenilenmiş iPhone 12 Pro satışına başladı
  • Türkiye'ye gelmez sevinmeyin hemen yoksa sıfır diye satarlar burada olsa al sat ülkesi fiyatları uçar yine

• Uçak bileti aldım ABD'ye yenilenmiş telefon almaya gidiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 0537 kullanıcısına yanıt

12 prodaki ekran 60 hz bu bile başlıbaşına sorun bence. Yıl olmuş 2022, elime 60hz ekran alınca telefon donuk donuk çalışıyormuş gibi geliyor bana.

• Seto-Kaiba kullanıcısına yanıt

13'tede 60 hz ekran var zaten.

S21 ultra kullanıyorum 60hz kullanmıyorum pil daha önemli çok net kullanım süresini etkiliyor bana göre

• Umarım ülkemize gelmez olacakları şimdiden ön görüyorum. Aç gibi tüm telefoncular alır abartmıyorum stok felan bırakmazlar. Sonra yapıştırırlar 2 katına.

• mcankb kullanıcısına yanıt
    İnternette farklı farklı sürüyle test videosu var. 120 hz telefonda 60 hz seçmek %4 ile 7 arasında değişen farklar olduğunu gösteriyor. Böyle bür yüzdelik değer için çağın gerisinde kalmak en önemlisi de hem kullanıcı deneyimini hem de gözlerinizi baltalamak bence saçma bir hareket.

• haberdeki model 12 pro. 13 pro'da 120 hz ekran var.

@mcankb

Tercih meselesi donuk donuk geliyor bana,en azından seçeneğimiz var,günümüz için en az 90 hz olmalı. 120 de kullanınca zaten şarj 2x hızlı gitmiyor zaten. Yukarıda zaten açıklamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 24 Temmuz 2022; 21:8:21 >
    Bence çok abartıyorsunuz ilk iPad Pro'dan buyuna 120hz ekran kullanıyorum şimdileri 12.9 Pro mini led 12 mini ekranı ile kıyaslandığımda arada uçurum farkedilir bir geçikme yaşanmıyor.

• mcankb kullanıcısına yanıt

Bende de a32 var 90hz ve 60hz arasında 3 saat fark var diyebilirim

• 0537 kullanıcısına yanıt

Fiyatlarına bakılırsa 12 pro daha iyi olabilir gereksimler kısmında fazla da bir fark yok okadar para vermeye de değmez bence...

• SARIMSAKLI MAYONEZ kullanıcısına yanıt
    Bende zaten açık kullanıyordum bence bariz fark var tabi kullandıkça açılıyor bu fark belki o ilk testlerde düşük göstermesi banada normal geliyor ama sonra 6 ay içinde o yüzde 7 olmuyor bu telefonu tam 2 gün şarj etmeden kullanmak bana daha öncelikli geliyor

• İmkansız gibi birşey modeldeki ekran çok kalitesiz olabilir anca.

• A32 de sabit 90 hz var, o yüzden fark o kadar büyük. 90 ve 120 hz tüm telefonlarda dinamik olmalı pil tüketimi açısından.

• Başkasının kullandığı teli niye kullaniyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt

Mantıklı bir yorum gördüm sonunda. Problem li görüldüğü üzere de 1 yıl garanti ile sınırlı 2.el telefona %15 indirim komedi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.