Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

saat güzel oldu şimdi. Aliexpres den kordon ve kılıf

Ben de o kılıfın mavisini söyledim dün. Kaça aldınız Ali'den?

• 3000 fiyata s5 watch alınır mı? 40mm
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

Problem olmaz hocam dikkatli kullanırım ben zaten. Vallaha bu fiyata iyi oldu.4-5 gün önce kapladığım ürün yine çıktı. Bıktım artık çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler SE'nin telefon görüşme performansı nasıl test eden var mı?

Youtube'ta bulamadım bir türlü.

• Bende Apple Watch 3 42mm var, yavaşlık falan çok canımı sıkıyor, telefon çalıyor açıyorum saat çalmaya devam ediyor 4-5 saniye falan, bazen takılıyor donuyor

Apple Watch SE 44mm almaya karar verdim, fiyatı uygun, 3'ten 2 kat daha hızlıymış, 6'daki oksijen ekg falan çok önemli değil benim için.

Ekranı daha büyük, hızlı çalışıyo, arada telefon yanımda değilken telefon görüşmesi esnasında sesim karşı tarafa iyi gitsin bunlar yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykurtulus -- 11 Mart 2021; 20:39:47 >
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Alinmaz hocam çok pahali 1.5 seneden fazla garantili seri 5 44mm aldim 2100tl ye 1.5 hafta önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

Gençler SE'nin telefon görüşme performansı nasıl test eden var mı?

Youtube'ta bulamadım bir türlü.

Bugün bir çağrı yanıtladım ben. Gayet başarılı ve düzgün bir görüşme oldu. 44MM SE...

• W O M B A T kullanıcısına yanıt
    ikinci el mi hocam?
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Evet
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Bende Apple Watch series 6 44mm Nike Edition ile aranıza katıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhmus21

Bende Apple Watch series 6 44mm Nike Edition ile aranıza katıldım
    Nasil hocam saat? Turkcellde pro max ile alinca 3050 liraya denk geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyhmus21 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Shazam'ı orada tutmanıza gerek yok. Kolunuzu kaldırdığınızda "Ne dinliyorum?" demeniz yeterli.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Kullanışlı daha önce huwaei Watch kullanıyordum çoğu özellik hiçbiri uyumlu değildi kalp ritmi doğru ölçmüyordu adımları düzgün saymıyordu ama bu saat başka birşey arkadaş EKG çekiyor kandaki oksijen seviyesini ölçüyor iPhone olmadan Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebiliyorsun Nike saat yüzleri çok güzel tek kötü yanı pili telefon gibi şarjı bitiyor ama olsun ben mediamarkt’tan 3.639 TL ye aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhmus21

Kullanışlı daha önce huwaei Watch kullanıyordum çoğu özellik hiçbiri uyumlu değildi kalp ritmi doğru ölçmüyordu adımları düzgün saymıyordu ama bu saat başka birşey arkadaş EKG çekiyor kandaki oksijen seviyesini ölçüyor iPhone olmadan Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebiliyorsun Nike saat yüzleri çok güzel tek kötü yanı pili telefon gibi şarjı bitiyor ama olsun ben mediamarkt’tan 3.639 TL ye aldım

Ben de Honor Magic Watch 2'den geçtim. Gerçekten kıyaslama yapılamaz bile (pil hariç :p).

• Link atar mısınız?

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    iPhone olmadan müzik nasıl dinleniyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPG ekran koruyucu aldım, çok fazla olumsuz yorum vardı ama şansımı deneyeyim dedim.

Hem kendi 44mm S6'ıma hem de eşimin 40mm S5'ine büyük sabırla azıcık bulaşık deterjanlı su ile uygulama yaptım. En az yarım saat uğraşmışımdır ama sonuç mükemmel oldu. Benim saatte hafif sürtme izleri vardı ekranın sol yanında ve altında keşke daha önceden yapsaymışım dedirtti.

Eline ve sabrına güvenen alıp yapabilir, tavsiye ederim.

• Arkadaşlar merhaba, 10 gün önce aldığım Apple Watch Series 6 44 MM saatimi satıyorum. Mediamarkt faturalı ve 1 yıl da kaskolu. Detaylar için özel mesaj atabilirsiniz.

• Almayı düşünen arkadaşlar için 25 şubatta sipariş verdiğim solo loop kayışlarım geldi 4 adet herşeyiyle birlikte 110 liraya geldi

TRY 14.23 52% İndirim | 2020 örgülü Solo döngü naylon kumaş kayış Apple saat bandı 44mm 40mm 38mm 42mm için elastik bilezik iWatch serisi 6 SE 5 4 3
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001682702970.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60040861348&aff_fcid=a0f74f1f84484444b6db3feec4d204ec-1615553539348-09873-_vPSCn7&tt=MG&aff_fsk=_vPSCn7&aff_platform=default&sk=_vPSCn7&aff_trace_key=a0f74f1f84484444b6db3feec4d204ec-1615553539348-09873-_vPSCn7&shareId=60040861348&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=6cc7ec92136842ffbdf639cdc19abe85

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.