Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam eğer ki kafam rahat olsun sorun çıkarsa hiç sorundan bahsetmeden bu saat sorunlu ayıplı çıktı demeden iade edeyim stres olmayayım Apple güvencesi olsun beni üzmesinler uğraştırmasınlar derseniz benim düşüncem 150 200 TL fazla verip Apple Store dan almak mantıklı. Ben iPhone ya da başka bir Apple ürünü aldığımda Apple store dışından almayı düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleepwake33

Ekran camı yok arkadan sarıyor saati. Kötü yanı saatte ekran koruyucu var ise çok dikkatli takmak gerekiyor bunu. koruyucuyu kaldırma olasılığı yüksek çünkü.
    Dediğiniz gibi olduysa bir daha takmayın onu hocam baskı uygulamıştır

Peki Whatsapp'tan sıkıntısızca bildirim alabilen yan uygulama var mı? WhatsChat bildirim göndermiyor sanırım.

ben de aliexpress'ten sipariş verdim siyah ve beyaz kılıf. İstanbul'a gelmiş. Kaç güne gelir acaba ya?

• mercurious M kullanıcısına yanıt

42 45 48 hafta üretimi H4 fabrikası üretimi olan 5 ayrı Apple Watch 6 space gray ve bir tanesi de Nike Edition hepsinde aynı sorun olması bence genel bir sorunu gösteriyor. Tabii ki her H4 serisinde sorun olacak diye bir durum yok ama maalesef bu seride çok fazla bu sorunun ortaya çıkması normal bir durum değil.

• Whatsapp tan sadece fotoğraflar bulanık gösteriyor diye biliyorum. Başka sıkıntısı yok. Diğer uygulamayı da bilmiyorum.
    Gümrük ücreti kesildikten sonra aşağı yukarı 1 haftaya gelir. Gümrük hızlı sanırsam bu aralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: krsd17

Ekran cami yok değil mi hocam bunda? O kısmı nasıl hallettiniz? Ben bir ürün aldım kılıf ve camlı, fakat cam ekrana fazla basıyor gibi geldi ekran kapalıyken net belli olan lekemsi bir görüntü oluştu memnun kalmadım

Aynısı bende oldu. Büyük ihtimalle o noktada ekrana temas ediyordu. Biraz esneteyim derken cam yuvasından çıktı attım bende. Bir de saate takarken fazla esnemediği için crowna zarar vermesinden endişe ettim.

• Güncelleyen varsa yorumlayabilir mi ?

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • ben güncelledim, güncelleme sonrası ilk yorumum resmen cihaz uçuşa geçti, baya bir hızlandı.

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    bence olan şu ki sayılı ürün girdiler ancak stok bilgisi yanlış verildi. hızlı alanlara yollandı. ya da kura çektiler.
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Ben de yükledim seri 6'ya. Şimdilik bir fark hissetmedim.
  • Hb'den apple watch alıp açık kutu iadesine sorun yaşayan oldu mu acaba hiç?

Şu H, G kodları yüzünden ( ekran kasa oynaması problemi) iade de sorun yaşar mıyım diye düşündüm.

• cio35 C kullanıcısına yanıt

Eğer iadenizi üründe sorun var ürün ayıplı diye açarsanız sorun yaşarsınız servis rapor ister iade yapacaksanız ürünü beğenmedim direk iade etmek istiyorum diye kayıt açın

• guvvventr kullanıcısına yanıt

O zaman en güzeli apple a yönelmek yine

• guvvventr kullanıcısına yanıt

Hocam hangi seride oluyor bu? Mevzuyu aradım ama bulamadım onca sayfa içinde.

• Herkese merhaba. Geçen gün bikordon sitesinde Apple Watch kordon ve koruyucularına bakarken koruyucu kılıfa denk geldim. Merak edip sipariş ettim. Uzun süredir koruyucu bakıyordum. Denemek için sipariş verdim. Açıkçası beklediğimden iyi çıktı. Camlı şekillde geliyor. Ve camın dokunmatik hassasiyeti anlam veremediğim şekilde iyi. Ben normalde her zaman takmayacağım için arada kullanmak için kullanışlı buldum. Fotoğrafları yükleyeceğim. Merak edenler bakabilir.

• ciho. kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de Aliexpress siparişinin gelmesini bekleyemeyeceğim. Sipariş verdim camlı modelden. İçim bir nebze rahatladı paylaşımınızla.

Arkadaşlar bir de ben SE aldım. Kaç sene götürür, bir dört senesi var mı?

• 44mm ile 40mm arasında kaldım fakat bilek 16cm 15.5cm civarı. 44m çok mu büyük kalır?

Dış görünüş önemli olduğu kadar işlevsellikte önemli. Çok arada kalmış durumdayım. şuanda da minik bir indirimi var diye satın almayı düşünüyorum.

44m 16cm bilek için büyük mü kalır? Kötü durur mu?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gün gözleyip yazarmısınız şarj konusunda
  • çileklikurabiye Ç kullanıcısına yanıt
    16 cm civarı bilek var bende de 44 mm babamdan ödünç almış gibi durdu 40 mm kullanıyorum şuan gayet oturaklı ekranın küçük geldiği de olmadı hiç.
  • çileklikurabiye Ç kullanıcısına yanıt

Vallahi ben de 40MM sipariş ettim. Apple Store uygulamasını indirip ekranda gerçek boyutlarını görebiliyorsunuz. 44mm inanılmaz büyük geldi gözüme normalde 38mmden fazla mekanik saat takmam. 17cm bilek

kullananlara sordum interaktifliğe etki etmiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cungalam -- 27 Ocak 2021; 18:50:39 >
  • Bana hep H4 serisiyle başlayan cihazlarda denk geldi. Kullandığım cihaz GY Serisi onda ve teşhirlerde baktığım onlarca GY serisi cihazın hiçbirinde bir sorunla karşılaşmadım ama eşim için aldığım serilerin ki 5 ayrı kutu açtım hepsinde de aynı sorun çıktı. Ben de almadım sonunda eşime almaktan şimdilik vazgeçtim. Çünkü şuan gelen cihazların hemen hepsi H4 ve inanın iade etmekten bıktık ve vazgeçtik.

• 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.