Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek :)
  • 40mm mavi sipariş ettim. Slikon koruyucu ve milano kayışta söyledim. Merakla bekliyorum cuma elime geçer

• çileklikurabiye Ç kullanıcısına yanıt
    Hangi sitede hangi model indirimde hocam bakayım ben de
  • amazonda 40mm bazı modeller 3524tl 1 tanede 44mm siyah modeli 3670lira civarındaydı

• Hellary mağazasından alışveriş yapmak istiyorum. Sepetimde birden fazla ürün var fakat yeni kullanıcı kuponunu sadece bir ürün için kullanabilirsiniz diye uyarı veriyor. Satın almak istediğimiz ürünleri indirimsiz olarak sepete eklemenin bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.3 kuran var mı nasıl sizce

• Watch 6 alınır mı ? 7 beklemeli miyim ? Bu saat piyasası nasıl örneğin şimdi aldım 6, ileride 7 hoşuma gitti 6 yı elden çıkarmak istesem çok değer kaybediyor mu? İphone gibi piyasası iyi mi ?
    Bir diğer sorum da saatteki internet ihtiyacı gün içinde nasıl karşılanıyor ? Telefonun internetini mi paylaşıyoruz ? Ben isterdim ki bu saatlerde hücresel ağ olsun ama yokmuş 7 de gelir mi acaba?
    Ayrıca 6 nın pil performansı 1 günü çıkarıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 28 Ocak 2021; 4:4:48 >
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Alınır mı sorusunun cevabı çok kişisel. Hevesiniz varsa Apple ürünlerini güncel olarak kullanıyorsanız. Tercih edilebilir. Ama ürüne spesifik bir ihtiyacınız yoksa spor ve spor takibi gibi mesela olmazsa olmaz bir cihaz değil bence. Mesela ülkemizde de yurtdışında olduğu gibi 4000 değil de mesela 500- 1000 birim paraya satılsaydı cevabım kesinlikle alınmalı olurdu ama teknolojisi dışında çok kalite sunan bir cihaz değil. Mesela Çelik kasa safir cam modeli bu fiyatlara olsa yine makul derdim. Mesela ben ürünü kullanıyorum titiz biriyim ama ekran koruyucu kılıf takmıyorum, taktığınızda görüntüsü tamamen bozuluyor diye, ama ekranı bildiğiniz telefon ekranı gibi ve bu cihaz bir saat yani çizilmemesi imkansız bir cihaz bunu mesela kafaya takmayacaksınız halbuki safir cam olsaydı mesela derdim ki 4000 karşılığında dayanıklılık da almış oluyorum bu gibi faktörleri düşünün derim. Kullanmak istiyorsanız alın ertelemeyin, çünkü bunu sonu yok 7 çıkınca da 8 mi alsam dersiniz.

• Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar gayet güzel. 7.2'ye yüzde 50 fark etmiştir en az. Ama tabi daha sağlam yorum belki de 1 hafta beklemek gerekir.
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Satın alalı 5 gün oldu bi kargolayamadı. Biraz şanssızım herhalde 😢

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 28 Ocak 2021; 14:13:37 >
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Benim siparişim de 4-5 günde kargoya veriliyordu. Sonra hızla geliyor zaten. Ben Mersin’de yaşıyorum son zamanlarda buradaki PTT de çok hızlı dağıtıyor. Takip numarasını aldıktan 1 hafta sonra

https://track.yw56.com.cn

buradan sorgulayın yurt içi takibi için ayrı bir numara verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 28 Ocak 2021; 14:18:17 >
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Cidden o kadar ettiyse güzelmiş biraz daha zaman geçsin dediğiniz gibi o zaman anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrall -- 28 Ocak 2021; 15:24:52 >

Neyde %50 fark attı hocam?

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    O an ki kullanımıma göte şarjda. Bana sorulan soruyu okusaydınız şarj olduğunu anlayabilirdiniz.

Soruyu okudum da şarjın nesinde yarıyarıya fark attı. Kullanım süreinde mi şarj olma süresinde mi, onu anlamadım. Öncedne 2 gün kullanıyordunuz da şimdi 3 güne mi çıktı yoksa önceden 2 saatte şarj oluyordu da şimdi 1 saatte mi oluyor? Siz belki daha açık yazsaydınız ben de sormazdım. Kusura bakmayın zahmet verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 28 Ocak 2021; 16:50:38 >
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Ben o ana kadar ki kullanımımı söyledim ve özellikle 1 hafta denemek lazım ki daha gerçekçi bilgiyi veriyim dedim. Evet o ana kadar şarjım 2 gün giderken 3 gün gidecek gibiydi. Ama yoğunda kullanmak lazım azda kullanmak lazım ortalama süre önemlidir. Ayrıca şuana kadarda 3 gün gider gibi görünüyor, ama pekte işlevsel kullanmadım.
  • Fırsat bekleyenler için teknosada kampanya var;

https://www.teknosa.com/kampanyalar/

Kampanya 26 Ocak – 5 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
    Spor salonu üyeliği olan kişiler, lisanslı sporcular, Antrenorler, Beden Egitimi ve Spor Yuksekokulu ogretmen/ogrenci/mezunlari, MEB’e bagli okullarda Beden Egitimi öğretmenleri; bu bilgilerini dogrulayan bir belge ibraz ettikleri takdirde (ornegin; spor salonu üyelik faturası, eğitmen sertifikası, öğretmen kartı, sporcu lisansı) Apple Watch S3/S5/SE/S6 modellerinde 10% indirime hak kazanirlar.
    Kampanya sadece mağazalarımızda geçerlidir.
  • İkinci el 5 arayışımı temiz bir saat bulamadığım bulduğum da sıfırı gibi fiyat istediği için sıfır series 6 44mm alarak sonlandırdım. Oldukça uyguna geldi Bakalım kullandıkça neler göreceğiz.

• Arkadaşlar son sürüm ve bir önceki sürümden beri yaşadığım bir problem var Apple Watch 5 ve Watch 6'da da test ettim sorun watchOS kaynaklı. Şöyle ki;

Rehberinizde olan bazı kişileri SİRİ bulamıyor. Örneğin kişi kartımda anne,baba,abla,kardeş kayıtlı kişileri bulamıyor. Yada rehberde doğrudan kayıtlı bir isimi ara diyorum bulamıyor.

Rehber olarak icloud kullanmıyorum GMAIL hesabımı ekledim oradan çekiyorum acaba onunla mı ilgilidir fikri olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.