Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple öyle söylüyor evet, ama ben denedim baya çok değişen bişey olmadı. Belki donanımsal ya da Apple temizlik yapr diye
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Eğer bu şekilde düzelmiyorsa ve sorun varsa bence düzeltilir hocam, kullanımı oldukça etkileyen bir olay sonuçta.
  • suyu açınca nasıl aktif oluyor ya? ben musluğun altına koyup yıkamaya başlamadan aktif olmuyor. hatta düzgün yıkamayınca duraklatıyor hemen
  • telefonum ios 13 ve telefonu ios 14 e güncellemeden, saatin yazılımını watch os 7 ye güncelleyebilirmiyim? bir uyumsuzluk olur mu?

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Olur watch os 7 ios 13 ile beraber çalışmıyor diye biliyorum.
  • Apple watch 6 da bu e sim meselesi hakkında bilgisi olan var mı? Hali hazırda kullandığımız 6 serisinde e sim i nasıl aktive ederiz ya da Türkiye’deki seri 6 larda bu özellik var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 4 aylık 40mm s5 cihazım satılık malum site ilan no 884861176
    İlgilenen olursa bakabilir hayırlı günler.
  • Türkiye'de ki mevcut modelleri e-sim'e çeviremiyoruz hocam. E-sim modelleri ayrı üretiliyor. Türkiye'de aktif olmadığı için getirilmiyordu fakat 2021'de aktif olması durumunda E-sim modeller gelir diye düşünüyorum.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Yani insanlar boşuna mı aldı bu saatleri bu kadar paralar verip, gerçi esim olayı da ucuz bişey olmayacak büyük ihtimal diğer pahalı olan herşey gibi..
    Esim uyumlu en düşük telefon Apple da iPhone XS .
    İnsanların hem saatleri hem de telefonlarını değişmesi gerekecek
  • Kimsenin bu saatleri boşuna aldığını düşünmüyorum hocam. En donanımlı akıllı saati kullanıyoruz. Eğer siz ileride e sim gelirse, bu saatler de bu fırsattan yararlanacak diye düşünüp aldıysanız üzgünüm ama keşke öyle olsa. E sim destekli ülkelerde bizim aldığımız saatlerin dışında daha pahalıya aynı saatlerin e simli olanları satılıyor. Ülkemize e sim destekli modellerin gelmesiyle birlikte yapabileceğimiz tek şey elimizdeki saatleri satıp onu almak. Ya da belki hiç sanmasam da Apple eskisini getir, yenisini al gibi bir kampanya başlatır. Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• bu telefonla aradığım kişini saatlerce takılı kalması can sıkıcı olmaya başladı.

sabah görüştüğüm kişi öğlen sonra saatin üst orta kısmında yeşil renkli telefonla görüşüyorum modunda görünüyordu.

halbuki orada çalan müzik ikonu oluyordu normalde. böyle olunca ona ulaşamadım.

bir de iPhone dan apple müzik açtım. çalan şarkıyı gösteremiyor Apple Watch. normalde önceden ileri geri atlatabiliyırdu.

iPhone ile senkronize olmadı son bir kaç gündür apple müzik.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal bir sıkıntı var gibi. Sıfırlamayı denediniz mi?
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt

Üzülmedim desem yalan olur. Bir umut belki oluyordur dedim. Çok teşekkürler cevap için. 🙏🏼

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:8:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HandK

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

bonus flaş da kurun elektronik kampanyası ile kombo olabilir. 75 tl felan bonus daha kazanırsın

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:8:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HandK

bu kampanyayla satın aldım. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferfecirkoooo

Apple watch 6 kullanıcısıyım. Neden tek bir kişi bile bu saatin aktivite uygulamasının herşeyi yanlış ölçdüğünü söylemiyor. Siz akşam gün sonunda baktığınızda mutlu bir şekilde bugün 5000 adım atmışım diye seviniyorsunuz ama bu saat oturduğunuz yerde bile adım sayar. Çay içseniz, yemek yeseniz, ofiste çakılı kalsanız vs. Yeterki kolunuz oynasın bunu adım olarak gidilen mesafe olarak hanenize yazar. Kısacası bu özelliği fiyasko, kullananlar kolunu birçok kere sallasınlar görecekler saçmalığı. Normalde mesafe gidilmedikçe gps verisini kullanarak buna engel olması lazım. Hareketi sadece kalori egzersiz olarak değerlendirmesi lazım. Ama yapmıyor bunu bilin. Bütün eko sisteminin içindeki cihazları kullandım sayılr. Hepsinden aşırı memnunum. Apple watch hiç alasım yoktu. Keşke o fikrimde devam etseydim. Media markt dam aldım umarım iade konusunda sorun yaşamam.

Defalarca kolumu sallamayı demedim değişik şekillerde

1 kere bile artmadı

zaten oturduğum yerden de artmıyor tüm gün pc başındayım

bence sizin saatte sorun var hocam

• Yok hocam en düşük siz almışsınız tebrikler ödül vermeleri lazım size
  • galaxyg kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim. Zaten saati iade olarak gönderdim. Ama ilginç olan bu durum arkadaşımın saatinde de oluyor. Eşleştirdiğiniz iphone un sağlık bölümünden kontrol ediyorsunuz doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.