Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: galaxyg

Stepsapps diye ücretsiz bi uygulama var saatten direkt kaç adım attığınızı görebiliyosunuz hatta kadrana eklenebiliyor
    Ordan kontrol ettim ama zaten aynı şey direkt saatteki veriyi gösteriyor
    iphonedaki sağlık uygulaması iPhone un ölçtüğü adımları gösterir ancak iphonedaki aktivite uygulaması apple watchın ölçtüğü adımları gösterir stepsappsde aynı şekilde :)

Iphonedaki sağlık uygulamasında, hangi cihazı önceliklendirirseniz, öncelik sırasına göre veri alır. Örneğin bende, sağlık uygulamasında 1. aygıtım applewatch, 2.si miband4, 3.sü ise iPhone. Uygulama, bu sıraya göre cihazlardan veri alıyor. Cihaz sırasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yani sağlık uygulaması, sadece iphonedaki veriyi alıyor diye bir durum yok hocam.

• Arkadaşlar Apple Watch 44m için ekran koruyucu önerisi olan var mı? Telefonculara sordum ama inanılmaz pahalı. Ayrıca spigen Rugged Armor koruyucu kılıf ile kullanıyorum. Ekranı tam kaplamaması lazım. Cihazı işte kullandığım için çizilmemesi de gerekiyor. Mecburen alacağım yani. Ama fiyatlar çok yüksek. Herhangi bir telefon için olan ekran jelatinini 10 TL ye falan alıp kenarlarından keserek uygun ölçü haline getirdikten sonra kullanmak geliyor aklıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Iphonedaki sağlık uygulamasında, hangi cihazı önceliklendirirseniz, öncelik sırasına göre veri alır. Örneğin bende, sağlık uygulamasında 1. aygıtım applewatch, 2.si miband4, 3.sü ise iPhone. Uygulama, bu sıraya göre cihazlardan veri alıyor. Cihaz sırasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yani sağlık uygulaması, sadece iphonedaki veriyi alıyor diye bir durum yok hocam.

Alıntıları Göster

Evet ancak hiç bi ayar yapmazsak iphone ayarlı çıkıyor diye biliyorum

En azından bende o şekilde oldu o yüzden bu şekilde bilgi vermiştim  

• galaxyg kullanıcısına yanıt

Ben awyi eşleştirir eşleştirmez 1. aygıt yaptı bende. Sizde iphone mu ilk sırada? İlginç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 11 Aralık 2020; 21:54:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler yeni aw6 aldım 3 gündür kullanıyorum bir sorum olacak.Ben bu cihaza nasıl uyku takibi ve analizi yaptırabilirim.Şimdi uyku uygulamasından belirli bir saat aralığı seçmem gerekiyor galiba uyku analizi yapması için ama benim öyle bir düzenli uyku düzenim yok,istediğim saatte yatıyorum.Benim istediğim ben yattığım an bunu otomatik olarak anlaması ve uyku takibine ben kalkana dek devam etmesi.Bunu nasıl yapabilirim?

• kisyari kullanıcısına yanıt
    İyi günler bu uygulamayı kullanıyorumhttps://apps.apple.com/tr/app/autosleep-saat-ile-uyku-takibi/id1164801111?l=tr inceleye bilirsiniz ayrıntılı uyku analizi yapıyor
  • ciho. kullanıcısına yanıt

Herhangi bir uygulamayı buna saatin kendi egzersiz programı da dahil yanlış ölçüm yapmıyor. Bir uygulama açık değilken veya bir egzersiz programı açmadan saat sizin hareketlerinizi zaten izleyip halkalara işliyor. İşte bu durumda olduğunuz yerken bile adım sayıyor.

• ciho. kullanıcısına yanıt

Ben cihazı iade olarak göndermiştim. Fakat bugün gönderdiğim cihazı bir neden belimeden mediamarkt tekrar bana göndermiş🤔sanırım bu nalet saat elimde patladı malesef. Sizden ricam bunu servise götürürken süreci zahmetsiz kısa sürede halletmem için nasıl bir yol izleyeyim. Bu arada mümkünse MEDİAMARKT dan apple ürünü almayın benden size denenmiş bir tavsiye

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. O durum bende olmuyor. Şöyle ki; ben oturduğum zaman 2 uygulamadan da son adım sayılarına bakıyorum. Uygulamaları kapatıyorum, bir süre sonra bir daha bakıyorum ve değişim olmuyor. Tek değipim kol salınımında oluyor bende.

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle Apple ile iletişime geçin. Onlar size yaşadığınız şehirdeki yetkili servisleri söylüyorlar. Ondan sonrası basit zaten. Servise götüremeden "Apple Watch'u Servise Hazırlama" başlıklı makaleyi bulup okuyun. Ondan sonra da götürebilirsiniz. Bence götürün ki sensör arızası varsa değiştirilsin, kafanız rahatlasın.

• 40mm Apple Watch 5 kullanıyorum. 6 nın tanıtımın da kullanılan örgü solo loop alabileceğim tavsiye ettiğiniz bir site satıcı varmı. Zeytin yeşili olanı nı almak istiyorum. Bilek ölçümü nasıl yapılır bakamadım ama M olur sanırım. Orijinal kordonda 4 bazen de sıkıyor 5.deliğe takarak kullanıyorum.

• suskun4449 S kullanıcısına yanıt
    www.bikordon.com
  • ekstra turuncu halka ile beraber sipariş ettiğim rhinoshield koruyucu dün geldi.

ürün güzel. ekstra bir hacim katmadı gibi neredeyse.

tek sorun sport loop ile kullanıma çok uygun değil. sport band için dizayn edilmiş.

sport loop ikinci kat yapıp bağlanırken zorlanıyor yuvadan geçmekte.

kalite dizayn üzerinde en iyisi bu gördüklerim içinde

• Watch se , kullanan yok mu alıınır mı sizce

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum bir kaç haftadır. En alınabilir cihaz şuan bence. Vatandaki indirimle beraber 2700e falan geliyor.

• xx_ray kullanıcısına yanıt

Hocam bende gördüm ama kararsız kaldım alma konusunda verilerdeki doğruluk payı nedir acaba derin uyku vs merak ediyorum ben kendi uyguşamasında olması lazım ama apple sağolsun yapmamış alınırmı nedersin?

• Selam, çoğu kişi saatini ekran koruyucu ile mi kullanıyor? Bugüne kadar bende hep çelik kasa saat vardı ve onların camı daha dayanıklı olduğu için ve biraz da saçma geldiği için hiç koruyucu olmadan kullandım. Fakat seri 6 ile beraber alüminyum modele geçtim malum kur farkı ve ülkece fakirleşmeden dolayı. Şimdi alüminyum kasaların camları da daha dandik olduğu için ekran koruyucu ile kullanmama gerek var mı diye düşünmeye başladım. Sizler ne yapıyorsunuz bu konuda?

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    nerden aldı ız hocam bu çok güzel
  • Media markta indirime girmiş saatler, 6 44mm nike space 3719₺ idi.
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 2 haftadır koruyucusuz kullanıyorum saati. Herhangi bir kılcal çizik vb olmadı şimdiye kadar. Saati düşürmedikten ve sert bir yere çarpmadıktan sonra sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ekran koruyucu alayım dedim, çoğu kullanıcı yorumlarında ekran hissiyatının azaldığını söylenmiş. Ben telefonu da ekran koruyucusuz kullanıyorum ve 4 senedir ışıkta beliren hafif kılcal çizikler dışında bir sıkıntı yok. Ben saate dokunurken plastik koruyucu hissi yerine cam hissini tercih ettiğimden koruyucu pek sıcak gelmiyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.