Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dtümit Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18.479
Cevap
386
Favori
878.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1662
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 387
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (583 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (394 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7187 mesaj) Mobil (5915 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (454 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    738 Mesaj

Aw6 kandaki oksijen miktarını ölçmüyor mu hocam  . Ayriyeten 4 te Ekg yok demedim. 5 alırken Apple yetkilisi Türkiye'de aw4 ler de aktif olmadığını ve geleceğinin belirsiz olduğunu fakat 5'lere kesin olarak geleceğini belirtmişti. Netice de 4'e de geldi 5'e de. Ne demek istediğimi anlamak isteyen anlar diye düşünüyordum ama sıkıntı yok.  

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj
    Arkadaşlar el yıkama sensörü klozete ayakta işerken çıkan fokurtudan aktif hale gelip kendiliğinden çalışıyor😬 tarafımca 3 kere test edilip onaylanmıştır😬🏻
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Dostlar 5. Nesil 10 günlük MediaMarkt tan alınma 40 mm Nike edition saatimi 2800 den vereceğim almak isteyen arkadaşlar özelden yazarsa sevinirim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    738 Mesaj

Bende de suyu açtığımda ufak bilek hareketinde çalışmaya başlıyor.

|
    |
    Onurchik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1606 Mesaj

Watch 6 üzerinde Wifi Connect durumda ve Bluetooth da açıksa arama geldiğinde bağlantı kesildiğini farkettim. Bana özel bir durum mu bilmiyorum. Arama başarısız oldu diye kesiyor çağrıyı fakat telefonda devam ediyor.

|
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj

SE 44mm almayı düşünüyorum 2.800tl fakat yılbaşında daha fazla indirime girer mi?

• Teğmen
    158 Mesaj

El yıkarken adım sayısı artan var mı? Buna dikkat eden oldu mu acaba? Etmeyenle kontrol edebilir mi el yıkamada adım sayısında değişiklik var mı yok mu diye.

|
    |
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

Belli olmuyor, normal günlerde indirim günlerinden daha çok indirime girdiği de oluyor.
    |
    |
    SHYSTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    222 Mesaj

Valla hocam vatan'da 2.800tl ye aldım ziraat bankkart dan 2.500tl üzerine 200tl geri ödeme kampanyası vardı.

|
    |
    H.M. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

Arkadaşlar el yıkama sensörü klozete ayakta işerken çıkan fokurtudan aktif hale gelip kendiliğinden çalışıyor😬 tarafımca 3 kere test edilip onaylanmıştır😬🏻
    Oturarak işerseniz herhangi bişey olmuyor 😀😀😀.
  • Yarbay
    6107 Mesaj

dışardan eve gelince el yıkama anımsatıcını beceremedim ben. neyi eksik ya da yanlış yapıyorum bilmiyorum. Konum bilgisi sürekli açık, ev adresimi kartlarıma doğru girdim. başka yapmam gereken ne var acaba?

• Yüzbaşı
    751 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Oturarak işerseniz herhangi bişey olmuyor 😀😀😀.

Alıntıları Göster
    Hocam suyu fokurdatmak önemli, sese duyarlı muhtemelen.
  • Yarbay
    6107 Mesaj

Su sesini algılayarak çalışıyor el yıkama olayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Onurchik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Watch 5 için haziranda alınmış 44 mm space gray bir saat için 2500 nasıl bir fiyattır sizce arkadaşlar?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Bu tarz bi kampanya arıyordum. Kampanyaya web sayfası üzerinden katıldım umarım bi aksilik çıkmaz iadeyi alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SHYSTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5797 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    se(dd)at

1 ay önce watch 6 44mm product red modelini mediamarkt dan 3.570 TL ye satın aldım. (indirim ve cub üyelik le birlikte) ek olarak da bonus card a da 200 tl bonus geldi.

Benden daha düşük fiyata alan oldu mu acaba?  

• Binbaşı
    1264 Mesaj
    Merhaba
    Yakın zamanda saatini garantiye götürüp değiştiren ya da tamir edilen oldu mu ?
    Benim bu Digital Crown çevirirken biraz zorlanıyor. Kir toz birikmiş diyorlar, Apple garantiye göndersem temizlenir mi ? Bir de konuşma sırasında cızırtı yapıyor
  • Binbaşı
    1380 Mesaj

Az önce su kapalı diş fırçalarken başladı el yıkama süresi. 😄😄
    |
    |
    emrahsnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6107 Mesaj

kendi soruma kendim cevap vereyim. Bu sabah eve girdikten birkaç dk sonra anımsattı ellerini yıka diye.

|
    |
    emrahsnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj

Merhaba hocam, terden veya sıvıdan dolayı bazen ilk hareketi yaparken zorlanabiliyor digital crown, düğmeyi sızıntı şeklinde akan suyun altına tutun su akmaya devam ederken döndürün (temizliği bu şekilde söyleniyor). Umarım düzelir.
    |
    |
    akemals42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.