Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ygzsomuncu , JıGsAw GaMe , Echard Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
18.574
Cevap
388
Favori
885.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1670
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 389
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (583 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (394 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7258 mesaj) Mobil (5937 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (458 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #13
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1036 Mesaj

Nerden aldın dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4964 Mesaj

adres girince zaten kaydoldu. Haritada ev gorunuyor. Gizlilikteki konum servisleri de acik ama hala aktiflesmiyor.

bir de el yikamayi algilamiyor. Saati su altina da soksam tık yok. Her sey acik.

saatte bir problem olabilir mi ?

|
    |
    gemstoneblue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1761 Mesaj

Hocam bence bi problem yoktur benimkide çoğu zaman algılamıyor okuduğuma göre su sesini duyup saymaya başlıyormuş her zaman duymuyor olabilir etraftaki seslerde etkiliyor bence bu özelliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    K.B.V. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hocam bence bi problem yoktur benimkide çoğu zaman algılamıyor okuduğuma göre su sesini duyup saymaya başlıyormuş her zaman duymuyor olabilir etraftaki seslerde etkiliyor bence bu özelliği

Daha hic algilamadi ama hocam. Bir de su el yikama animsaticisini acamadim hala. Apple’i arayip sorarim artik.

• Binbaşı
    1761 Mesaj

anladım hocam açık olduğuna eminsin dimi ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj

Sesle alakası yok hocam bende dinleme kapalı ne zaman ellerimi yıkamaya kalksam saymaya başlıyor el hareketlerinizle sayaç çalışmaya başlıyor hatta dikkat edin elinizi yıkamayı durdurduğunuzda veya yavaş hareket yaptığınızda sayaç durmaya başlıyor elleriniz hareketlerinince kaldığı yerden devam ediyor

|
    |
    fatihsar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1761 Mesaj

Anladım hocam doğrudur ben ses ile okudum demek ki yanlış bilgiymiş 👍🏻 ses ve el hareketleriymiş hocam şimdi okudum tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 16 Ekim 2020; 22:53:38 >
    |
    |
    zaferli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Nerden aldın dostum

Troy Aqua Florya

|
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj

Evet hocam, dediğiniz gibi örneğin 44 mm aw6'yı spor loop ile 4049 tlden alabiliyorsunuz.

|
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj

Ben örgü solo loop istiyorum ama bu sekilde almam icin hem aw6 44mm magaza stogunda olmasi lazim hemde kordonun. Store tahmini teslimat saate 7-10 gun kordona 6-8 hafta veriyor. Sanirim siparisimi iptal edip magazaya gitmeme gerek yok 23 kasimda teslim alacagim standart kordonla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 17 Ekim 2020; 0:41:42 >
    |
    |
    ihsnlky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj
    01.30-11.30 arası uyku modunda şarj 100den 90a düşmüş.

|
    |
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    Kordonları nereden aliyorsunuz ?

2 spor kordon, 1 milano loop, 1 spor loop alayim dedim. Apple 1700 lira istiyor. Burada bikordon diye siteden bahsetmisti arkadas. Alan kullanan var mi ? N11’de hepsiburada’da da cesit var. Aliexpress’tekilerle ayni kalitede ise oradan alip 1 ay da bekleyebilirim.

• Yüzbaşı
    946 Mesaj

Bu altı kordon + 4 tane ekran koruyucu 105 lira civarına gelmişti aliexpressten, 14 günde geldi. 3 tane de örgü solo loop sipariş ettim 10 güne gelir muhtemelen, yorum yazarım.
    Eski saatim için de eski telefonlarım için de AE’den kılıf-kordon aldım hepsinden de memnun kaldım tavsiye ederim. Orijinal aşırı pahalı ya, elim gitmiyor o parayı vermeye.
    Bu arada bu 3 tip kordondan en rahatı saate takılı olan delikli nike kordon. Çok rahat, saatin kendi kordonunu bile kullanmıyorum. Alırsanız deneyin mutlaka.

|
    |

• Binbaşı
    1371 Mesaj

Merhaba,

Alışveriş yaptığınız mağazanın linkini atabilir misiniz ?

|
    |
    EuronGreyjoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

Elite Watch Accessories Trading

https://m.aliexpress.com/store/v3/home.html?pagePath=index.htm&shopId=536974&srcSns=sns_Copy&sellerAdminSeq=220049783&sellerId=220049783&tt=MG&image=HTB1GQ1uRpzqK1RjSZFvq6AB7VXai.jpg&aff_platform=default&sk=_m0nWK7l&description=Elite+Watch+Accessories+Trading&aff_trace_key=316c937edcf64789b71751ec1324f640-1602934243641-00870-_m0nWK7l&title=Elite+Watch+Accessories+Trading&platform=AE&terminal_id=41e16180545d4d3cad37ee1e65657979

Benim aldığım ürünleri kaldırıp mağazaya yeni ürün eklemişler. Apple uğraşıyor sanırım. Koruyucu cam alacak olanlar dikkat edin üçüncüde zor taktım onda da ufak kabarcık kaldı, takması çok zor

|
    |
    Miorled kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    757 Mesaj
    applein sitesinde type c uclu sarj aleti var. saatleri hizli sarjla sarj etsek bi problem olmuyor sanirim? kullanan varsa bilgilendirirse cok memnun olurum

|
    |
  • Yarbay
    4964 Mesaj

Sagol hocam. Ben de 1-2 yer buldum uygun fiyatli. Siparis vericem aksam. O zaman ayni kalite kordonlar. Bizim cakallar da çinden alip uzerine karla satiyorlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj
    Arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var.
    Şu an Gear Sport kullanıyorum i7+ ile. Spor uzun zamandır yapmıyorum. Açıkçası saatin şu aralar işlevsel kullandığım özellikleri bildirim/mesaj okuma ve arama cevaplama (genelde reddetme çünkü hoparlörü yok 😄, gerçi olsa da saatten konuşur muyum bilmem)
    Ara sıra meraktan kalp ritmi ölçümü. Bir de yürüyüşte otomatik algılayıp hesaplamaları başlatması hoşuma gidiyor.
    Geçen gün Teknosa’dan 927₺’ye Watch 3 Nike Edition aldım. Aklımda da yoktu, uygun görünce aldım. Sehpada duruyor ve deli gibi ikilemdeyim açıp açmama arsında.
    Bu iki saat arasında yorumlarınız veya farklı fikirleriniz var mı? Kullanmamaya karar verirsem ne kadara satılmalı?

• Yüzbaşı
    946 Mesaj

Rica ederim, orijinali gibi olmaz ama gayet yeterli bence. N11 gibi sitelerdeki satıcılar da dediğiniz gibi çinden alıyorlar muhtemelen.

|
    |
  • Yarbay
    4964 Mesaj

Olsun hocam. Sendeki 6 kordonu orjinal alsan 2400 lira yapiyor. Ne gerek var. Benim paraya kiyip orjinal alacagim tek kordon milano loop. 3 farkli yerden aldim, ucunu de begenmedim. Apple’in milano loop’unu merak ediyorum.

ama spor kordonlari aliexpressten alicam ben de.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.