Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
18.535
Cevap
387
Favori
883.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 388
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (583 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (394 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7233 mesaj) Mobil (5924 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (456 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    524 Mesaj

https://hizliresim.com/HGTYhQ

az önce sipariş verdim ben de AE den. 170 tl tuttu. @EuronGreyjoy hocama teşekkürler mağaza önerisi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 17 Ekim 2020; 16:35:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EuronGreyjoy
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

2000 lira rahat eder siz de o şanslılardansınız:) geçen arkadaşın biri teknosa sahte ürün gönderr diye bu şansı kaçırdı:)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    qeep kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj

Teknosa’nın yapacağı son şeydir hocam ya kötü olmuş kaçırdığı :) tam uyuma üzeriydim. Neyse dedim alayım sonra düşünürüm. Hala düşünüyorum. Ama 7’li fiyatları genelde outlet/teşhir ürünlere koyduğu için kıllanmadım değil. Açıklamada yazıyorlar öyleyse, bunda öyle açıklama yoktu. Kutuyu açınca içim rahatladı.

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

yok yok paket elinde işte:)) ben olsam kullanırım güzel ürün ve hayatı kolaylaştırıyor ama yok dersen de sat güzel kar:)

|
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj

Acaba bunlara ne kadar vergi ödediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EuronGreyjoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

19 lira vergi çıktı hocam.

@s1LENT rica ederim, koruyucu cam uygularken sinir krizi geçirmezsiniz umarım

|
    |
    Bahsedilenler: s1LENT, heyxme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TexasRanger

https://www.teknosa.com/apple-watch-nike-s3-42mm-space-grey-aluminyum-kasa-antrasit-siyah-nike-spor-kordon-p-145058177

Fiyatı uygun gibi. Bir bit yeniği mi vardır sizce

Teknosadan aldığım ürün dün geldi. Şimdilik herhangi bir sorun yok. Orjinal ürün 42mm s3 nike edition 927 tl. Hiç aklımda yoktu, haber verdiğiniz için teşekkürler hocam

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c0/c3/6b/c0c36b62f903797f4496389646813238.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/dd/0d/49/dd0d49ac38e89511cc08837ffe318b62.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |

• Teğmen
    106 Mesaj
    13.4.1 sürümdeyim watch se alsam bu sürümde kullanabilir miyim

• Yarbay
    4531 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nirsen81

13.4.1 sürümdeyim watch se alsam bu sürümde kullanabilir miyim

Hayır, ios 14’e güncellemeniz gerekir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj

Gaza getirdiniz açtım 😄 biraz kullanayım bakalım. 6.2.8 ile gelmiş. Direkt güncelleme verdi.

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

watch os 7 daha iyi ancak bir sorun bar diyorşardı seri 3 için giderildiyse yükleyin. güle hüle kullanın. kullanıp bile satsanız kar edersiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 17 Ekim 2020; 18:2:24 >
    |
    |
  • Yarbay
    2039 Mesaj

Spigen kablosuz şarj cihazları apple watch 'u şarj ediyor mu?

iş yerinde kullanmak için apple watch yedek şarj cihazı kablosu bakıyorum ama yorumları iyi olan muadil ürün pek bulamadım. Varmıdır bildiğiniz kullandığınız bir ürün yoksa 229 tl mi ödeyeceğim :/

|
    |
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    El yikama animsaticisini kullanabilenler cok sanslisiniz. Apple destek’i de aradim. Kimse bilmiyor. Makale gonderdiler bana.

1- Kisiler’den kartlarima adres ekledim. Haritalarda bile gorunuyor.

2- Saatin mikrofonu acik. Butun konum servisleri acik.

3- saatin kurulumunu kaldirip yeniden eslestirdim.

Ama yok hala acamiyorum. Cok da onemli degil eve gelince elini yika diye hatirlatmasi ama kafaya taktim ayarlamam lazim onu :)

• Binbaşı
    1269 Mesaj

Ya bu durum acaba üstünde kılıf falan varsa onla ilgili olabilirmi varsa çıkar öyle bir denesene..

|
    |
    K.B.V. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj
    Yalnız teknoloji gerçekten güzel şey. Önümüzdeki 5 sene içinde ateş, tansiyon, şeker ölçümü gelir watch serisine. Pili de çözerler, o zaman muazzam cihaz olur bu saat. Tabi o zamana biz alamayacak duruma geliriz muhtemelen

|
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj

Gerçekten çok ilginç hocam. S4 kullanıyorum ben hiçbir şekilde algılamadığı olmuyor her yıkamamda otomatik sayıyor güncellediğim ilk günden beri.

|
    |
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

ben onu kullanabiliyorum ama daha önemlisi aktivite algılayıcısını kullanamıyorum! algılamıyor yok

|
    |
  • Binbaşı
    1334 Mesaj
    Pil suresi kafama takılmasa alacağım watch 6 da iyileştirilmistir diye düşündüm ama değil gördüğün kadarıyla cep tel gibi günlük şarj istiyor. Bende günlük şarj olayına gelemiyorum koldan çıkar tak çıkar tak :( 3 gün bile gidecek olsa fitim aslında. Huawei gt serisi 2 hafta gidiyor da aw da neden olmuyor

• Binbaşı
    1761 Mesaj

Valla harbiden günlük hocam çoğu zaman elime bile takmıyorum ona rağmen durduğu yerde baya şarj yiyor,gerçi hemen hemen her özelliği açık kullanıyorum o yüzdende olabilir

|
    |
    rueta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

ben onu kullanabiliyorum ama daha önemlisi aktivite algılayıcısını kullanamıyorum! algılamıyor yok

aktivite algılayıcısından kastınız tam olarak nedir hocam? yürüyüş vb. yaptığınızda aktivite başlatmasanız bile onu kısa bir süre sonra algılayıp "sanırım yürüş yapıyorsunuz." tarzında bildirim verip aktivite başlatmamızı isteyen bildirim mi?

ben o bildirimi alıyorum. çok fazla oturduğumda kalkıp yürümemi söyleyen bildirimi de alıyorum fakat spor yapmamı isteyen bir bildirim almıyorum. öyle bir bildirim var mı acaba saatte?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.