Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mete0101 , burActive Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
34.500
Cevap
772
Favori
1.803.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazılımla ilgili bir sorun,7.0.1’de başka sıkıntılar da vardı,7.0.2 güncelleme geldi,yükleyip takip edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

Benim görüşüm 40mm den yana olur, hem cihazı çarpma sonucu çizilmelere karşı korumuş olursun. Ne kadar büyük cihaz o kadar risk. Tabi bu 44mm ti çarparsın 40i çarpmazsın anlamına gelmiyor. Ama anladığım kadarıyla senin kafa hep 44mm de kalmış, yanı sen kararını vermişsin ama 40mm almışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alic3lik kullanıcısına yanıt
    Hocam ekstra kadran ve delikli kordon harici farki yok. Ekstra kadranlarda nike’in kendi logolu kadranlari. Bende nike versiyonu var, 1 kere bile nike kadrani kullanmadim. Dolayisiyla dusundugunuz kadar farkli cihazlar degil.

• Apple bütün ürünlerin satın alma sitesini güncelliyor, ya eğitim için indirimi bitiriyorlar ya da her şeye zam geliyor. Alacak olan varsa beklemesin Teknosa'dan Vatan'dan falan alsın derim.

• shake06 S kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal zamdır eğitim indirimi 30 ekimde bitiyor,yada iphone 12 yi siteye koyucaklar,airpodslar ne olmuş zaten öyle proyu 2500 lira yapmıslar

• Spigen Pro Flex EZ Fit ekran koruyucular thin fit veya rugged armor gibi kiliflarla uyumlu mu ? jelatinde herhangi bir kalkma yapmadan kilif+jelatin seklinde kullanabilir miyiz deneyimleyen var mi ?

• Miorled kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne hocam

• AE Elite Watch’tan Sivas’a söylediğim kargo dün geceden beri dolaşımını şaşırmış durumda 🤦🏻‍♂️

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• corcicorccik kullanıcısına yanıt

dostum özel mesaj gödner konuşuruz oradan.

• elimde watch 5 var 6 almaya değer mi sizce arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: CAFOz

elimde watch 5 var 6 almaya değer mi sizce arkadaşlar

Merhaba,

Bence yok. Bir seri daha bekleyin E-Sim tr'ye resmi olarak gelince e-sim li model alırsınız.

• CAFOz kullanıcısına yanıt
    Pil ömrü bile aynı, sadece saturasyon için geçmeye değmez bence.

44mm super olmus.... yazıları da buyuk buyuk

• arkadaslar ben 3 rengı de gordum.... daha once space gray kasa kullandım... suan sılver kasa aw5 var.... ama bır daha alacak olsam kesınlıkle SPACE GRAY alırım... en cok yakısan kasa o....

40 mm çok şık duruyor hiç merak etmeyin.

• Benim gozume aw1 42mm kasa bile kucuk geliyo....

• keopsdd kullanıcısına yanıt

Kardeş ben de merak edip spigene sordum. Kılıflarla uyumlu değil dediler. Kılıfsız kullanıyorum 2 gündür ürün güzel. Hepsiburadada 117 tl idi bitmiş sanırım. Başka satıcıda var fiyat 335 olmuş.

(HB ‘de 40mm için varmış hala bu arada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryrdm -- 16 Ekim 2020; 13:20:28 >
  • Arkadaşlar saatte garip birşey oldu 1.si Siri ye Galatasaray maçı nezaman diye sorduğumda direk Galatasaray 20 Ekim akşamı Alanyaspor ile Türk Telekom Arena da saat 20:00 de karşılaşacak diyordu. Ama şimdi soruyu nasıl sorarsam sorayım webte bunları buldum diye web sayfası kaynaklarını çıkarıyor. Sizlerde durum nasıl ?
    2.Side saat üzerinde uygulamalar mevcut ve çalışıyor olmasına rağmen telefondan baktığımda sanki yüklü değilmiş gibi gözüküyor ve dahası yeni bir uygulama yüklememe izin vermiyor
    Bu sorunları yaşayan varmı ?

• mt28 M kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam S4 ile verilen siyah kayış duruyor bende ilgilenir misin?

• Online storedan veya hepsiburadadan seri 6 alacaktım ancak öğrendim ki, mağazadan aldığımda kutudan çıkan spor kordonun yerine ücreti karşılığında istediğimi alabiliyormuşum (bilmiyorum doğrumudur). Kutudan çıkan spor kordonda, solo loopta şuan 399 lira olarak gözüküyor. Kutudan çıkan spor kordon yerine hiç ücret ödemeden solo loop alabilirmiyim acaba bilginiz varmı? Verdiğiniz bilgiye göre yola çıkıp gidip alıcam.

• 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.